Babamin İnsanlara Karşı Tahammülsüzlüğü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
images (40).jpeg

Maalesef ağır cahil. Keşke troll olsa.. hem bakirelik testine gitti hemde bunu söyleyince namusuma laf edemezsin dedi😃 giden sensin😃 Nuranka senin düğünün olsaydı yemin ederim kaynanan sana çarşaf kontrolüne gelirdi sen de gururla gösterirdinnn
yok konularına bakınca annesinin ölmesi, babası ve yaptığı evlilik onun psikolojisini altüst etmiş acil tedavi olması lazım
Mune ben bu kadının bana yorum yapmasını istemiyorum

Sen merak etme benim kocam şüphe uyandıracak birsey yapmadi.Aileler yüzünden anlaşamadık biz.
İşte arkanda durmadı.. demek ki sevmemiş seni. Bu arada benim kocam yok. Beni çok seven bir ailem var😇😇😇😇

En azından eş seçiminde senin kadar cahil değilim.Sen seni aldatabilecek adamı bile terkedemiyorsun.
Dediğin adam sevgilim bile değil dkdkfkdldld flörtüm senden sadece şunu istiyorum lütfen dışardan bir göz olarak kendi konularını okur musun ? Ne kadar vizyonsuzca…

Sen mi vizyonlusun ya.Bir erkeğin telefonunu kurcaliyorsun.
Özür dilerim devlet hastanesinde tesettürlü asistana bakirelik testi yaptırmadığım için, özür dilerim babamın istediği gibi giyinmediğim için , özür dilerim kocam bana gösteriş meraklısıısın demediği için daha sayıyım mı dkskdks hele kahve pembe iken açtığın rezil konular fkdkdkd utançtan başka hesap açtın

Özür dilerim devlet hastanesinde tesettürlü asistana bakirelik testi yaptırmadığım için, özür dilerim babamın istediği gibi giyinmediğim için , özür dilerim kocam bana gösteriş meraklısıısın demediği için daha sayıyım mı dkskdks hele kahve pembe iken açtığın rezil konular fkdkdkd utançtan başka hesap açtın
Sana hesap vermek zorunda mıyım.Sen başlattın kim vizyonsuz görüyoruz.Mahalle karıları gibi satasmaya gelmişsin.Erken menopoza mi giriyorsun hayırdır.Erkek arkadaşın mi yüz vermedi.

Sana hesap vermek zorunda mıyım.Sen başlattın kim vizyonsuz görüyoruz.Mahalle karıları gibi satasmaya gelmişsin.Erken menopoza mi giriyorsun hayırdır.Erkek arkadaşın mi yüz vermedi.
Ha bu arada kendisiyle daha arkadaşken biri hakkımda konuştu diye üstüne saldırdı . Nikahlı kocan bile korumuyor seni fkdkfkd

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X