Babamin İnsanlara Karşı Tahammülsüzlüğü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bazen iktidar partisini hala kim destekliyor diye düşünen arkadaşlar var ya --benim memleket itibariyle hiç öyle bi sorum yok çok şükür :KK70:

işte şöyle oluyor arkadaşlar:

başlık:
babamın tahammülsüzlüğü

içerik:
ben çift maske taktım
borç verdi babam
adam hapse girmiş
pastanede müdür ama temizlik yapıyor
90 bin borç yaptım
evlenecem de evlenecem dedim ebesinin şeysini gördüm.

kapanış:
babam geçinemediğimiz için işe girdi ama çıktı.

anlamlı bir akışı olan normal bir konu açmayı, 54798659867. konusunda hala beceremiyorsa, oradan anlıyoruz mesela kimin hangi görüşte olduğunu...

sevgili nuranka, evleniyorum diye yarım saat ekstra mesai yaptırdılar diye ortalığı yıktığın işten de oldun ve lise mezunusun hadi bakalım bir daha ekstradan mesaisi olmayan işi nerden bulacaksın çok merak ediyorum.

işin kötü yanı ankarada belediye de el değiştirdi, değiştirmese, iyi kötü bir umut belki baban sokardı seni belediyede bir işe.

Mun
bazen iktidar partisini hala kim destekliyor diye düşünen arkadaşlar var ya --benim memleket itibariyle hiç öyle bi sorum yok çok şükür :KK70:

işte şöyle oluyor arkadaşlar:

başlık:
babamın tahammülsüzlüğü

içerik:
ben çift maske taktım
borç verdi babam
adam hapse girmiş
pastanede müdür ama temizlik yapıyor
90 bin borç yaptım
evlenecem de evlenecem dedim ebesinin şeysini gördüm.

kapanış:
babam geçinemediğimiz için işe girdi ama çıktı.

anlamlı bir akışı olan normal bir konu açmayı, 54798659867. konusunda hala beceremiyorsa, oradan anlıyoruz mesela kimin hangi görüşte olduğunu...

sevgili nuranka, evleniyorum diye yarım saat ekstra mesai yaptırdılar diye ortalığı yıktığın işten de oldun ve lise mezunusun hadi bakalım bir daha ekstradan mesaisi olmayan işi nerden bulacaksın çok merak ediyorum.

işin kötü yanı ankarada belediye de el değiştirdi, değiştirmese, iyi kötü bir umut belki baban sokardı seni belediyede bir işe.
Ankara belediyeden ibaret değil tatlım.
Yarım saat mesai yaptırdılar diye mi ben işten çıktım 😂 tam okumamışsin demek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X