Onkoloji - Kanser ve Türevleri Babam pankreas kanseri tedavi önerileriniz var mı canım cok yanıyor...

konu açılalı baya olmuş ama belki faydam olur diye yazmak istedim. Babam pankreas kanseri. Bize 6.buçuk cm.kuyruk ve gövdede damara yapışmış olduğunu söylediler.Ve bunu öğrenene kadar da birbuçuk sene özel hastane ve devlet hastanelerinde uğraştık.Sonunda teşhisi koydular. Ve ameliyat edemeyiz kemoterapi görmesi lazım dediler.Ben araştırdım tabi vakit kaybetmeden Antalya Memorial hastanesi Prof Dr saim hocaya götürdük.Dondurma yöntemi ile pankreası temizlediler. çok şükür.4 evredeydi.tabi akciğerlerde metastas vardı.şimdi yeni ilaçlarla kemoterapi veriyorlar.Onlarda bitecek inşallah. Maddi boyutu yüksek devlet karşılamıyor. Dondurma yöntemine sadece 50.bin verdik.konaklama biopsi gibi ücretlerle 70 bine yakın para verdik. Maddi durumu olan vakit kaybetmeden Saim hocaya gitsin. Sizi yüzü gülen ve sevgiyle yaklaşan doktorlarınız karşılıyor.Orada 20 kişilik bir ekip var ve hepsi nerdeyse prof. ameliyat olursunuz diyen hocalar sizden ct ped çektirmenizi istemez ise siz isteyin lütfen başka organlara metastaz yapmış ise amelşyat ile heryere dağılıyor. Allaha şükür ki Saim hoca gerçekten bir numara. Allah tüm hastalara şifa versin. Pankreas kanseri ölüm demek değil asla derdini veren dermanınıda veriyor şükür

Benim babam da 4.evre pankreas kanseri. Ameliyat şansı yok 6 ay ömrü var dedi doktorlar. Önerisi tecrübesi bilgisi olan varsa lütfen 0506 715 41 45 numaralı telefonumdan bana ulaşabilir mi

Merhaba Antalya konusunda yazı yazmakiçin erken davranmışım. Üzgünüm. Babamın hastalığı ilerledi saim hocanınyaptığı işlem hiçbir işe yaramadı. Boşuna paramız gitti ama babam iyileşmedi

Allah acil şifalar versin. Babam da pankreas kanseri maalesef..üstelik de ameliyat şansı yokmuş..kemoterapi alması işe yaramaz dendi..biz alternatif tıpa yöneldik. Rabbim şifa verir inşallah..burada isim verebiliyor muyuz? İsterseniz size de önerebilirim ama tabii emin değilim..henüz 1 hafta oldu..sizi boş yere umutlandırmak istemem çünkü sonucu ben de bilmiyorum..amacım sadece aynı acıyı yaşadığımız için yardım edebilmek
Merhabalar. Cook uzun zaman olmus. Fakat babaniza uyguladiginiz tedavi neelr oldu acaba? Yarari oldu mu?

X