Azimle bir ay ...

Ben sabahlari ac karnina ilik suya yarim limonu sikip iciyorum. Yag yakmakta cok onemliymis. Bence diyetin olmazsa olmazi.

slm kızlar, sorum olacak, benimde yağ oranım fazla sanırım. yağı yakmak için özellikle ne yapmak lazım ve neler yemek lazım...haftasonu bende biraz kaçırdım galiba, ama bugün hemen toparlıyorum.brsbsr sen spora gidiyormuydun, ben spor yapmadığım için sanırım yavaşım biraz
Yağ oranın fazla ise yemeklerin yanında kesinlikle salata yemelisin sabahları aç karna ılık suya bir tatlı kaşığı sirke biraz limon sıkıp içebilirsin 2 hafa içip Bi hafta ara vererek . Spora gidiyorum evet

Öğlen sadece bir portakal yedim tabiki şok diyet yapmayacağım bugün iştahsızım ..
aynı durumdayım. ben bir de üstüne doğum yaptım, kilo aldım. şimdi hedef eski kiloma dönmek, sonra ideal kiloya...

Akşam yemeğim mantar sote yarım dilim ekmek ve salata oldu gece ara öğünü olarak yeşil elma ve süt vardı . Normalde gece ara öğün yapmıyorum ama iştahım çok açık bastırmak için yedim

Günaydınlaaar... Bugün kahvaltım iki buğdağ ekmeği arasına peynirli ve tatlı kırmızı biberli tost yanında da yeşil çay oldu .

Akşam yemeği dünden kalan mantar yemeği ve yoğurt oldu . Bugün fit kurabiye denedim 2 tane yedim bu farklılıklar sayesinde diyete azimle devam ediyorum . Kurabiyemin tarifi :
1 yumurta, 2 yemek kaşığı bal 1 su bardağı tam buğday unu cok az portakal kabuğu rendesi cok az kabartma tozu 3 kare bitter çikolata ya da bir avuç kadar damla çikolata 1 yemek kaşığı zeytinyağ ve yarım çaybardağı kuruyemiş . Hepsini karıyoruz hamuru yoğuruyoruz toplar yapıp 15-20 dk 170 derece fırında pişiriyoruz afiyetle yiyoruz :)

Bu sabah bir yumurta peynr zytn domaates salatalik yedim bir tam bugday ekmegiyle. Musafirlige gittik 1.5 durum cogkofte yedim ve biraz biskuvili pasta maleseff :KK43:( saat 4 gobiydi. Daha baska hic nisey yemedim cok acim :KK43:(

Haftasonu kacamaklarina ragmen kaldigim yerden devam sabah ac karnina ballı sirkeli ilik suyumu ictim. Kahvaltida haslanmis yumurta 2 adet ceri domates peyaz peynir siyah zeytin bir dilim ekmek ve cay vardi.
Ogle yemegimde 1 kepce brokoli corbasi yarım porsiyon fasulye piyazi 3adet izgara kofte ve 2 kasik bulgur pilavi vardi.
Aksam yemeginde krepli tavuksote yedim salata ile.. aburcubur yok..saat 7den bu yana yedigim tek sey 1dilim armut ve bikac dilim portakal sanirim aciktim

Günaydın... bugün sabah kahvaltım tarçınlı yulaf lapası oldu sabahları benim icin büyük kolaylık özellikle de iştahım yoksa

Diyete başlayalı 2 bucuk hafta oldu Başlangıçta yağ oranım 25.400 dü dün 22.100 olmuş :-)

• Beğen
Reactions: kba
Sabah limonlu ilik su ve elmadan sonra bir yumurta domt salatalik 2 zeytin yedim. 2 kucuk dilim ekmegin icine peynir koyuo tostta bastim.

Öğlen yemeğim cok az tas kebabı bir kepçe tarhana çorbası ve bikaç lokma irmik helvasıydı . Ara öğün olarak 2 incir yedim ve kefir içtim

Oglen cok az tursu yemegi yedim ekmeksiz. Daha sonra acikinca yarim bardak sut ictim. Aksamda salata ve karnabahar yedim. Bi karnabahr yaptim ye ye bitmiyo. Tek yiyen ben olunca

Oglen cok az tursu yemegi yedim ekmeksiz. Daha sonra acikinca yarim bardak sut ictim. Aksamda salata ve karnabahar yedim. Bi karnabahr yaptim ye ye bitmiyo. Tek yiyen ben olunca
Benim elimde normalde sebze yemeklerini yemiyor karnıbahar yapınca içine biraz kıyma koyuyorum lezzetlendiriyor tavsiye ederim

Benim elimde normalde sebze yemeklerini yemiyor karnıbahar yapınca içine biraz kıyma koyuyorum lezzetlendiriyor tavsiye ederim

Biliyorum normalde kiymali yapilir ama ben zeytinyagli sade yaptim. Esim kiymali olsada yemez. Ne taze fasulye yer ne pirasa yer ne karnabahar. Makarna bile yemez. İsim var anliyacaginiz

X