Azimle bir ay ...

Dün akşamki yemeğim yoğurtlu ıspanaktı dün akşam yine ara öğünümde değişik bir tarif denedim cok Harika oldu yiyenler marketten aldım sandı :) sıfır şeker yüzde yüz doğal fit çikolata tarifini sizinle de paylaşayım deneyin emin olun Bi daha market çikolatası yemeyeceksiniz:)
Tarifi :
5 adet hurma
10 adet ceviz
1 tatlı kaşığı kakao
1 yemek kaşığı portakal kabuğu rendesi
Hurmanın çekirdeklerini çıkarıyoruz tüm malzemeyi rondoya atıp 4-5 dk karıştırıyoruz elimizle sıkarak top şeklini veriyoruz benden 8 tane çıktı tanesi sadece 25 kalori afiyet olsunnnnn

Bugun oglen tonbalikli peynirli kirmizi biberli salata yedim. Aksamda yogurt 3 kasik pirasa yemegi ve 1 haslanmis but.

Öğlen yemeğim et döner 2 kaşık pilav ve salata oldu akşam ise dünden kalan ıspanak yemeği ve yoğurt yedim çayın yanına da fit kurabiye yedim 2 tane

Bozmadım :) hastalandım kaç gündür onla uğraştım bugün silkelendim diyet aynen devam sen neler yapiyorsun bugün sabah kahvaltım yulaf lapası
Bende 4 gundur bozuyorum :/ insallah yarin basliyorum tekrar dogum gunum vardi pasta borek corek hergun bisey cikti hep bugun son bugun son diye diye 4 gun oldu. 2 - 2.5 kilo verdim. Bakalim yarin devam tekrar.

X