Aytaç suyun berbat tadı.

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
Mehabalar.

Sitenizde yayınlanmış olan Aytaç su şikayetiyle ilgili yazınızda markalı şirket ürünümüz ile ilgili aşağıda linki verilen üyelerinizin yapmış olduğu subjektif değerlendirmeleri üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki Aytaç su ile ilgili olarak üyelerinizin yapmış olduğu değerlendirmelerin kim tarafından hangi amaçla siteye konulduğu belli değildir. İlgili yazılarda suyumuzun bir takım anallizlere gönderildiği içerikli ibareler bulunsa da bunlara ilişkin herhangi bir kayıt veya belge ilgili şikayette belirtilmemiştir. Bu içerikteki mesajlar rakiplerimiz tarafından da kötü niyetli olarak bir takım internet ortamında yayın yapan sitelere konulabilmektedir. Müşteri şikayetlerinin firmanmız Aytaç Gıda tarafından hassasiyetle ve büyük bir özenle takip edildiğini ayrıca belirtmek isteriz.

Şu hususu da ayrıca belirtmek isteriz ki Aytaç olarak bu ve buna benzer yayın içerik ve değerlendirmelerin tescilli markamıza zarar verdiği de izahtan varestedir. Bu nedenle ilgili şikayetleri yazan kişileri 0216 561 80 00 nolu Telefon numarasından Gıda Mühendisimiz Yasemin Ünlü Haım ile iletişime geçmelerini sağlamanızı, ayrıca aşağıda belirttiğimiz linkte mevut olan firmamız marka hakkında tecavüz oluşturan mesnetsiz iddiaları içeren içerikleri ilgili yerden kaldırmanızı aksi takdirde yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tutuğumuzu bildirir. İyi çalışmalar dileriz.

Aytac Firmasindan gelen yukaridaki yazi sebebi ile yazi sitemizden kaldirilmistir !

Son düzenleyen: Moderatör:
aytac suyun tadi farkli, cunku sert. bana bazen deniz suyu gibi bile gelir. Ama firmanin dolum tesisleri tek yani kaynak suyu icin onca para odeyen adamlar cesme suyu koymazlar diye dusunuyorum.

http://www.sikayetvar.com/ bu siteye yazın yetkilileree gidicektir size ulaşıcaklardır bile galiba sitedee her türlüü hizmetti ve ürünü şikayet edebiliyosunuz yani bütün firmalar var buda aytaçın sayfası
http://www.sikayetvar.com/index.php?ara=ayta%E7&loc=ara&s22.x=12&s22.y=14

benzer bir örnek

Ekim ayının ilk haftasında 19 lt. Aytaç damacana su aldım. Genel suyun içerisinde seçemediğim yabancı cisimler bulunuyordu. Getiren görevliye bu durumu gösterince değiştirebileceğini söyledi ama ben bu durumu resmen tespit ettirmek için kabul etmedim.

Firmanın dolum tesislerini aradığımda (yaklaşık 10 dakikalık görüşme) böylesi durumların milyonda bir olabileceğini söyledi. Su şuan evde ambalajı açılmadan duruyor. Bu konuda gereğini yapmak istiyorum. Bu durumu tespit ettirdikten sonra Sağlık Bakanlığı'na dilekçe ile müracaat edeceğim ve Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulunacağım. ^^

firmanın yanıtı Sayın Site Yetkilisi,

Müşterimizle Aytaç Su Fabrikası Kalite Kontrol Müdürü görüşmüş ve sorun çözülmüştür.

Bilginize sunarız.

Yasemin ÜNLÜ
Gıda Mühendisi
AYTAÇ GIDA

yasal bişey her türlüü firmayı ürünüü şikayet edebiliyosunuz ve firmalar genelde bişiy yapmak zorunda kalıyo

firmanin dolum tesisleri tek yani kaynak suyu icin onca para odeyen adamlar cesme suyu koymazlar diye dusunuyorum.

Ben ondan çok emin değilim çünkü daha önce aldığım başka bir damacananın etiketi sonradan yapıştırılmıştı. Sahte zannettim ve aldığım yere sorarken dolumu burada (bulunulan bölgede) yapıyorlar etiket o yüzden öyle demişti.

Hepinize ayrı ayri teşekkur ederim. Sevgiyle kalın.

X