El Sanatları ayakkabı kutusu bakın ne hale geldiii (resimli)

hayce

aşkımı özlüyorum...
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
483
2
evet hanımlaaaarrr ojelerimi koycak bi yer arıyodum.hiç öyle 10tl 15tl para veripte kutu almaya gerek duymadım.aldım elime bi ayakkabı kutusu bi de dcfix... kapladım :KK61: üzerine de küçüklüğümden kalma tacın tokasını koparıp yapıştırdımmmmm ve bi oje kutum olduuu :KK16: yarım saatimi bile almadı...

$08062011634.jpg $08062011635.jpg
$08062011632.jpg $08062011633.jpg

Son düzenleme:
....................................

Son düzenleme:
Çok güzel olmuşş canımm,çok iyi fikir..bnmde bi sürü var ayakkabı kutusu..bu şekilde değerlendirebilirm..mesela takı kutusu,yaptığın gibi oje de konulabilir..:KK3:

Çok güzel olmuşş canımm,çok iyi fikir..bnmde bi sürü var ayakkabı kutusu..bu şekilde değerlendirebilirm..mesela takı kutusu,yaptığın gibi oje de konulabilir..:KK3:

teşekkürederimmmm :KK61: herşey için kullanılabilir...
bnm ojelerim biraz dağınıktı da hepsini bi arada toplamayı başarabildim sonunda

selam canim,

eline saglik, bence güzel olmus, degerlendirmissin ayakkabi kutusunu...selamlar

guzel olmus ellerine saglik. bende gecende kocaman bi kutu vardi, cope atilacakti ama durdum dusundum kalsin dedim ve boyle senin yaptigin gibi kutuyu susledim ve icinede askimin bana yolladigi 40 gulleri kurutup koydum:KK1: kutuyu dolabima koydum boylece ozel esiyalerim ve deger verdigim seyler zarar gormuyo:KK61::KK61:

guzel olmus ellerine saglik. bende gecende kocaman bi kutu vardi, cope atilacakti ama durdum dusundum kalsin dedim ve boyle senin yaptigin gibi kutuyu susledim ve icinede askimin bana yolladigi 40 gulleri kurutup koydum:KK1: kutuyu dolabima koydum boylece ozel esiyalerim ve deger verdigim seyler zarar gormuyo:KK61::KK61:

söylediklerine katılıyorumm bnm incikcincik dolu her tarafım iyi oluyor böyle kutular... hem de değerlenmiş oluyorlar

çok güzel olmuş elllerine sağlık süperr:81::81:
ben de genellikle boyarım kutuları kaplamak zor geliyo üşeniyorum 2 fırça vuruveriyorum:KK8:

canım çok güzel olmuş ellerine sağlık yalnız neyle kapladın ben anlayamadm

hımmm evet gerçekten kullanışlı şirin sevimli bir hale gelmiş bencede farklı amaçlarla da kullanılabilir tabiiki ellerine sağlık çok cici olmuş...:KK70:

canım çok güzel olmuş ellerine sağlık yalnız neyle kapladın ben anlayamadm

dcfixle kapladım aynı etiket gibi düşün.yapışkanlı kağıttan diğer kağıdı ayırarak çıkarıp yapıştırıyosun.metresii 1tl 1.5tl oluyor.bu kutuyu kaplamak için 1metreden az gitti bana.japon pazarı gibi yerlerde bulunuyo yada kırtasiyelerde :KK61: hatta ben sosyete pazarından aldım :KK1:

Son düzenleme:
X