avukatlar lutfen yardim kafayi yicem

silagul

yorgun savaşçı
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
1.735
32
Tefali Protesto Ediyooooooooooom

--------------------------------------------------------------------------------

tefalden urunmu aldim basima belami anlamadim,bady signal tarti aldim aralikta3 kere degisim oldu programinda sorun var para iadesi istedim haber bekliyorum az degil 145 ytl,yilbasinda protect turbo utusunu aldim hani guya 5 bar buharveren,yaninda hediye verdikleri utu masasi 2 ayda bir paslanma yapti tum kiyafetler pas oldu 3 kere utu masasi degistirdiler,aldigimdan beri ara ara az buhar veriyordu ben kuruntu yapiyom sandim tatile gitmeden haziranda servise verdim termostatinda sorun varmis,yapmislar guyaaa,simdi utu yapiyom ayni sorun devam ediyor ,benim eski dandik utu bile ondan iyi buhar veriyordu,5 bar alakasi yok,az parada vermedim 600ytl,simdi ben ne yapayim siz akil verin,tuketici haklarinami basvursam,servise git gel yoruldum,onerilerinizi bekliyorum.........senağlamasenağlamasenağlama

sanayi odasina sikayette bulundum kaymakamlikta hakem heyetine yonlendirdi,aldigim utu 5 bar diye satildi ama benim eski utum ondan daha cok buhar veriyordu,buhar gucunu olcturebilsem bizi kandirdiklarini ispat ederdim ama ne yapacagimi bilmiyorum kanunen ne yapabilirim yardim bekliyorum

X