Avon parfümleri kullananlar bakabilir mi?

asiii_melekkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2011
115
0
Slm kızlar. Avonun eternal magic,up to you ve simply because parfümlerinden kullanan varmı?Almayı düşünüyorum da.Yada kullandığınız tavsiye edebileceğiniz avon parfümü varsa söyler misiniz..

celebre,wish of love kullanıyorum ben canım özellikle 2. sine eşim bayılıyo:KK9::KK9::KK9:

for away de aldım ama ben agır parfümleri sevmiyorum çok agır bence kokusu...

Son düzenleme:
Little Black Dress
Soft Musk ve
Love to the Fullest kullandım içlerinden en beğendiğim Love to the Fullest oldu bayıldım onun kokusuna
Çok farklı çok hoş tam yaz kokusu
Ama hiç kalıcı değil o konuda çok sıkıntı yaşadım çok beğendiğim bi koku ama hiçç kalıcı değil

Soft Musk tam tersi çok kalıcı bi koku
Fakat ten rengine göre de parfümlerin kalıcılığı değişio
Ten rengini bilmediğim için kesin bi yorum yapmayayım
Bende kalıcı olmayan sende olabilir.

bence avonun kesinlikle tomorrow ben çok beğeniyorum vazgeçemediğim parfümlerden birisi.bunun haricinde perceive yada pur blanca'yı tavsiye edebilirim yani diğerleri bana ağır gelmişti ten rengine görede değişir tabiki.

Ben de 'ice sheers delicious'u yeni aldım Avon'dan. Çok güzel kokuyo ama zamanla sıkılır mıyım bilmem çünkü bi parfümü sürekli kullanıosan o parfüm güzeldir. Bazıların da şişenin bitmesini bile bekleyemezsin. Bu arada Little Black Dress'te çok havalıdır :KK51:

Ben de 'ice sheers delicious'u yeni aldım Avon'dan. Çok güzel kokuyo ama zamanla sıkılır mıyım bilmem çünkü bi parfümü sürekli kullanıosan o parfüm güzeldir. Bazıların da şişenin bitmesini bile bekleyemezsin. Bu arada Little Black Dress'te çok havalıdır :KK51:

'ice sheers delicious güzel ama kalıcımı peki bende almayı düşünüyorum da...

'ice sheers delicious güzel ama kalıcımı peki bende almayı düşünüyorum da...

çok çoook kalıcı değil indirime girmişti 10 liraya aldım 2-3 saat idare ediyo :KK51: ama ben az sıkıyorum resimde de görebilirsin biraz cimrilik etmişim :KK9: ondan da kaynaklanabilir. İndirime girdiği bi ara al dene bence cnm çok bişey kaybetmezsin deodorant fiyatına :KK6:

$Fotoğraf-0005.jpg

windscape
secret fantasy
wish of love
perceive dew.
bunlar var bende.ama hiçbiri kalıcı değil.Bir tek secret fantasy diğerlerine göre daha dişe dokunur kalıcılık konusunda ama yaz kokusu değil şekerli bir koku.

Son düzenleme:
eskiden kullanırdım avon parfümlerini o yüzden yenilerini pek bilmiyorum ama today tomorrow always üçlüsü muhteşemdir.
always baharlık bir koku.neşe veriyor,sevimli
tomorrow sıcacık kokuyor..şeftalili..kışın ya da gece için iyi bir seçim
today en muhteşemleri..orijinal bir koku..ferah,çiçeksi ve seksi..çok farklı..
üçü de kalıcıdır
onun dışında u by ungaro da iyiydi şık bir kokuydu çiçeksi temiz ama çok kalıcı değil
rare gold ve rare pearl de iyidir kadınsıdır
pur blanca celebre women of earth serin ve güzel kokular ama kalıcı değil hem üstünüzde hem akılda
make me wonder meyveli sevimli genç bir koku
soft musk çekici ama çok kişisel..
treselle koklayıp da beğenmeyenin olmadığı sevilen temiz bir esansa sahip..
perceivi ben tercih etmiyorum ama hafif ve kalıcıdır
far away fazla kalıcı ve ağır etrafınızdakilerin başı ağrır genelde ama ben yine de severim
outspoken seksi ama bişeye çok benziyor bi yerden hatırlıyorum diyeceğiniz kadar tanıdık sıcak bi koku
true glow fazla sıcak ve turunçgil içeriyor
jet femme tatlı ve çiçekli kadınsı idi
little black dress baş ağrıtır ama hoştur
bi de adını hatırlayamadığım pembe şişeli bi parfüm vardı limon ve yasemin kokuyordu gören bilen duyan varsa söylesin nolur çok çok güzeldi kalıcıydı

muhteşemdi bu koku hala üretiliyor mu bilmiyorum ama nerden bulabileceğim konusunda fikriniz var mı öğrenmek istedim kızlar
ya da elinde olup da kullanmayan?

canım bence en iyi parfümlerden biri rare gold, ıncandessennce ve far away'dir. Tabi ağır koku olarak... hafif koku olarak dersende wish of love, windscape'yi önerim. tabikide seçim sana kalmış ama ben bunları öneririm... Tavsiye ettiğim parfümlerin avon temsilcilerinden testerelerini deneyebilirsin :)

simply because kullanıyorum çok memnunum çok hoş kokusu var bunun dışında avonun

windscape
outspoken
wish of love
pur blanca
isimli parfümlerini seviyorum

windscape
wish of love
pur blanca
treselle
for away
little black dress
parfümleri genelde saçlarıma sıkıyorum daha kalıcı oluyo yürüdükçe kokum arkamdan geliyor

X