Avon Bayan Parfüm önerisi

akmazrimel

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
2
0
28
Avon ‘dan alabileceğim kalıcı ,kolonya gibi olmayan , güzel bir bayan parfümü önerebilir misiniz acaba ?? Eşim celebre den ve far away den hoşlanmadı mesela böyle vaaoov dicek bir koku var mı acaba :) bende şekerli kokuları sevmiyorum . Yazın buram buram pamuk şeker gibi hissediyorum kendimi

avon hic kullanmadim ben amvay kulanirin uzun zamandi acaba surrender kadın parfemümü yoksa erkek bi deneyim deyorum
Kadın parfümü, ilk sıkılınca narenciye kokuyor, limon greyfurt karışımı, zamanla miske dönüşüyor ve koku acayip kalıcı... şöyle bir sarılıp da parfümün ne ne kullanıyorsun diye sormayan olmadı kullanalı beri. Bir daha hiç değiştirmem sanırım.

Kadın parfümü, ilk sıkılınca narenciye kokuyor, limon greyfurt karışımı, zamanla miske dönüşüyor ve koku acayip kalıcı... şöyle bir sarılıp da parfümün ne ne kullanıyorsun diye sormayan olmadı kullanalı beri. Bir daha hiç değiştirmem sanırım.
ismi surrender oldumu diymi

kac ml oluyor,ben avonda calisan arkadaslar bi sorayim

X