Astrolog Olma Yolunda İlk Adım

Ay çok severim. Bilgilerimi özelden yazsam da iki karalasanız bana da.😌 Olmaz mi? :110:

merhaba kızlar, sizin için gelmiş bulunuyorum...

total 7 kişi yazmış, bakabildiğim kadarına bakıcam, bakamadıklarım için şimdiden özür dilerim..

doğum tarihi-saati ve yeri lazım bilgiler için..

R rumus yükselen ikizler, ay ve güneş burcun akrep, akrap çok baskın haritanda..

elementlerin bi tanesi az ama hemen hemen dengeli hepsi
az olana göre yorum yaparsam eğer, karamsar olduğun durumlar söz konusu olabilir, hissizleşebilirsin insanlara ya da olaylara karşı, bişeyler yaparken kendini süreyerek yani isteksiz bi durumda ama yapmak zorunda olduğun için yapabilirsin..

nesnel bakış açısına sahipsin, konuşmayı seversin ama asla tek başına değil bu, bilgileri toplar ama kendine saklamazsın genelde çevrene dağıtırsın, yani işbirliğini bir bütün olmayı seversin, değişken ama bi o kadar havalı bi karaktere sahipsin, bunun yanında yerinde duramayan içi içine sığmayan hallerinde mevcut..kesinlikle sosyallik senin için zirve demektir, tek başına kalmak pek sana karakterine göre değildir.bazen tam olarak ne istediğine karar veremeyebilirsin, aktif bi yapıya sahipsin ve tek düze değilsin bi çok yönden kendini mutlu etmeyi bilirsin, konuşkansındır.

bunun yanı iç sesini dinleyerek hayatına şekil vermeyi de seversin ki bu sende daha ağır basmaktadır, öyle bi an gelir ki yenilik isterken kendini yenilemekten kaçarsın ki bu sana ızdırap olabilir, bişeyi yapmaya başladığın da onun devamını muhakkak getirirsin... ayrıca üreme organlarından rahatsızlık yaşayabileceğini de belirtmek isterim..

Ben de isterim 😂
10 Mart 1992 saat 02:00 Ankara
yükselen oğlak
güneş burcu balık
ay burcu boğa

elementler bi nebze daha düzenli ancak gene de eklmem gereken şey; bazen kontrollü olup hayatınızı sıkıcı bi duruma sokabilirsiniz, iç dünyanda kendi benliğine pek kulak asmayabilirsiniz, güvensiz hissettiğiniz de olabilir, maddecisiniz, elinizde tutmayı seversiniz, bazen çok inatçı davranıp herşeye karşı çıkabilirsiniz, olayları tek yanlı görüp neden sonuç ilişkisinde başarıları onaylar ya da kabul etmezsiniz. size tavsiyem bol su içip bi nebze nefes almanız ve toprakla biraz haşır neşir olmanız.. dengelemek amaçlı :)

genelde kendinizi sağlama almayı seversiniz, güvenli ortamlar her zaman rahat ettiğiniz ortamlardır. toplulukları seversiniz, maddeci ve sabit firkileri olan, ilerlemeyekten ziyade takılıp kalın, yenilenmek değil eskilerle devam etmekten hoşlanan açıkcası riske girmek yerine güvendiğini uygulayan birisiniz. genelde fikir alışverişlerini seversiniz evet ama bi taraftan bunun uygulanması için öncülük edersiniz, topluluk olmayı birlikl olmayı ister diğer taraftan da mesafeli kalabilirsiniz...

R rumus yükselen ikizler, ay ve güneş burcun akrep, akrap çok baskın haritanda..

elementlerin bi tanesi az ama hemen hemen dengeli hepsi
az olana göre yorum yaparsam eğer, karamsar olduğun durumlar söz konusu olabilir, hissizleşebilirsin insanlara ya da olaylara karşı, bişeyler yaparken kendini süreyerek yani isteksiz bi durumda ama yapmak zorunda olduğun için yapabilirsin..

nesnel bakış açısına sahipsin, konuşmayı seversin ama asla tek başına değil bu, bilgileri toplar ama kendine saklamazsın genelde çevrene dağıtırsın, yani işbirliğini bir bütün olmayı seversin, değişken ama bi o kadar havalı bi karaktere sahipsin, bunun yanında yerinde duramayan içi içine sığmayan hallerinde mevcut..kesinlikle sosyallik senin için zirve demektir, tek başına kalmak pek sana karakterine göre değildir.bazen tam olarak ne istediğine karar veremeyebilirsin, aktif bi yapıya sahipsin ve tek düze değilsin bi çok yönden kendini mutlu etmeyi bilirsin, konuşkansındır.

bunun yanı iç sesini dinleyerek hayatına şekil vermeyi de seversin ki bu sende daha ağır basmaktadır, öyle bi an gelir ki yenilik isterken kendini yenilemekten kaçarsın ki bu sana ızdırap olabilir, bişeyi yapmaya başladığın da onun devamını muhakkak getirirsin... ayrıca üreme organlarından rahatsızlık yaşayabileceğini de belirtmek isterim..

Vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim
Tam nokta atışı olmuş
Yükselenimi hep boğa zannederdim 🤦🏻‍♀️
Evet gerçekten hep nesnel konularda konuşmayı sever ve çok bilmiş damgası yerim 😁 tevazu gösterip aptal görünmekten iyidir derim😏
ve yumurtalık kistim var 👏👏

Vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim
Tam nokta atışı olmuş
Yükselenimi hep boğa zannederdim 🤦🏻‍♀️
Evet gerçekten hep nesnel konularda konuşmayı sever ve çok bilmiş damgası yerim 😁 tevazu gösterip aptal görünmekten iyidir derim😏
ve yumurtalık kistim var 👏👏
ayy çok geçmiş olsun :KK43:

Herkes nokta atışı yaptığınızı söylemiş.
Tebrikler daha şimdiden böyleyseniz ilerde çok çok iyi bir astrolog olursunuz :))
Bana da kısacık bakar mısınız ? 🙈

merhaba kızlar, sizin için gelmiş bulunuyorum...

total 7 kişi yazmış, bakabildiğim kadarına bakıcam, bakamadıklarım için şimdiden özür dilerim..

doğum tarihi-saati ve yeri lazım bilgiler için..
Ben özelden yazdım 🙃

merhabalar,

bi süredir astrolojiye merak sarıp kitaplar youtube videoları ile başladığım yolculuğa eğitimle devam ediyorum..
arada burada bir şeyler karalamak isterim..sayfayı açma amacım tamamen eğlence :) çünkü işin çok başındayım :)

Astrolojiye çok meraklıyımdır. Takipteyim ❤️

X