Aşk-ı Memnu Kanal D

[video=youtube;n9e_SsNtu9c]http://www.youtube.com/watch?v=n9e_SsNtu9c&feature=related[/video]

ya sonra???

bak yine anlamadım addam bıraktı gitti firdevsmi istemedi onu omu gitti sıkı sıkı tutuyordu ellinii

Bende en çok behlüle ne olduğunu merak edip edip durdum .Gerçekten keşke bi kaç bölümü daha olsaydı.Acaba öyle olsaydı bu kadar etkileyici olmaz mıydı ki

[video=youtube;A_N5YynuIyY]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=A_N5YynuIyY&NR=1[/video]

Ölenler öldü de,kalanlara ne oldu acaba gerçekten :26:

Ben bi de bihter adnanı en başta gerçekten seviyor muydu onu anlayamadım ? yoksa bihter taa peykerden beri mi behlülden etkilenmişti

Ben bi de bihter adnanı en başta gerçekten seviyor muydu onu anlayamadım ? yoksa bihter taa peykerden beri mi behlülden etkilenmişti

Bihter Adnanı severek evlenmişti..
Yada evlendikten hemen sonra sevmeye başlamıştı..
Ama seviyordu..
O behlül efendi kızın aklını çeldi.. pissss:KK47:

bence adam firdevsi bırakmıştır zaten hatırlarsanız güveni filan sarsılıp evlilik sözleşmesi imzalamasını istemişti :KK31:

evet çünki tabut giderken firdevs hanım adama baktı başını salladı daha olmaz der gibi ....adamda gitti...zaten adamla evlensede beşparasız kalacaktı...

Peykerin eline kaldı tabi hilmi beyin doğalolarak....

Baştan bihter adnan beyde baba şefkati buldu sonrada adanan beyin iiyi niteliklerinden sevdi..
Fedakar,adaletli hoşgörülü ve onu seven üstelik zengindi...bihterde onu sevdi...

Ama adnan beyin en büyük hatası kendinden daha genç birini alıp onun eve tıkmasıydı

bihterin aklını çelen behlül oldu bihteride cezbetti ..........ama bihter behlülü çok sevmişki öldürdü kendini yada sonrasını kaldıramayacağı için.........

Ama behlül mezarda demişya aşkım ne aşkı beeeeeeeeeee....

Yani 2 sene geçti dizi biteli hala bizi konuşturuyor zaten en çok izlenendeymiş hala hahaha:)

bak yine anlamadım addam bıraktı gitti firdevsmi istemedi onu omu gitti sıkı sıkı tutuyordu ellinii

ayrı arabalara binmişlerdi en son.zaten firdevs bu evlat acısıyla dahada evlenmzdi

Bende en çok behlüle ne olduğunu merak edip edip durdum .Gerçekten keşke bi kaç bölümü daha olsaydı.Acaba öyle olsaydı bu kadar etkileyici olmaz mıydı ki

mezarlık sahnesinde behlğl gene çelişkiliydi aslında herkesin katiliyim kendiminde diyor
sonra bihtere sahip çıkamamasından yakınıyor.
bihterin ölümü onunda ölümü oldu binevi.
behlül yurtdışında kalan ömrüne devam ediyor olmalıydı.

bihter baba şevkatini adnanda buldu.
sonradan sevdi çünkü biara veda mektubu yazmıştı adnana ne seni sevmekten nede dilediğimi dilediğim gibi yaşamak istemekten mahrum edemem kendimi yazmıştı.
behlül varken de seviyordu adnanı ama behlül bir tutkuydu heyecandı gençliğinin kaçamağıydı onun için aşka dönüştü çılgınca ve vazgeçemedi zaten behlül evleniyor diye öldürdü ya kendini
keşke o yalıyı sergi yapsalardı bir aylığına canlı canlı görmek isterdim

nihalle behlül evlenseydi sonra bihterin yerine nihal ölseydi.
behlül bihter devam etselerdi tabi yasak değil de yasal aşk olarak.
ama ben belülün bihteri bihterin onu sevdiği gibi sevdiğini düşünmüyorum.bu yüzden nihalle evlenmeye yeltendi zaten

nihalle behlül evlenseydi sonra bihterin yerine nihal ölseydi.
behlül bihter devam etselerdi tabi yasak değil de yasal aşk olarak.
ama ben belülün bihteri bihterin onu sevdiği gibi sevdiğini düşünmüyorum.bu yüzden nihalle evlenmeye yeltendi zaten

evet sevmedi zaten ....nihalli keşfettice ondaki masumiyetten,yalansız dolansız olmasından etrikacı olmamasından etkilendi behlül

çünki behlülün çevresinde hep süs bebekleri,kokoşlar entrikacı kızlar vardı
düşünün elif bile hilmi ile kırıştırdı.....o kadar behlül behlllül diye ağlarken....

işte behlülün gözünde bihterde....ihtiraslı,entrikacı bir kadın olldu....gururundan bihter otel odasında ona neller dedi..firdevs hanımın kızıyım ben dedi....halllbuki çok sevdi ama behllüle yenik düşmek gururunu ayakllar altına almak istemedi.......
hem çok sevdi hemde grurunu ezmek istemedi...zaten birazda gururundan vurdu kendini.........

hem behlül nihallle kendini temizlleyecekti arınacaktı ona göre yasak aşktan ..bihtere son sahnede yakma bizi gibi bişi dedi...

bihter özellikle 2. sezon evdeki hizmetçilere köle gibi davranıyordu.matmazele davranışlarıyla hatta bir bölümde peykeri bile satmıştı. o yüzden beter olsun diyordum

Ben Ask-ı Memnu'nun megersem ilk bölümünün bazı kısımlarından habersizmişim.. Kardesim 2-3 dizi dısında dizi izlememiştir. Ask-ı Memnu fanatigiydi. Cumartesi gecesi baktım sahura dogru ilk bölümü seyrediyor netten, bende bakayım dedim... Şokk gecirdim. Meger bizim Bihter, Adnan'a asık oldugu icin evlenmemis. Sırf Firdevs'e inat evlenmiş.. Vay anasını..... Bihteri zati cok sevmezdim simdi daha bi sogudum... :KK37::KK37::KK37::KK37: Pisliiiiiiik seniiii :KK53::KK4::KK4:

Hafta ici tekrarları var ama ben sadece haftasonu izleyebiliyorum, hala da keyif alarak izliyorum cogunuz gibi... Bi de Hayat Bilgisi tekrarlarını. :KK16:

Ben Ask-ı Memnu'nun megersem ilk bölümünün bazı kısımlarından habersizmişim.. Kardesim 2-3 dizi dısında dizi izlememiştir. Ask-ı Memnu fanatigiydi. Cumartesi gecesi baktım sahura dogru ilk bölümü seyrediyor netten, bende bakayım dedim... Şokk gecirdim. Meger bizim Bihter, Adnan'a asık oldugu icin evlenmemis. Sırf Firdevs'e inat evlenmiş.. Vay anasını..... Bihteri zati cok sevmezdim simdi daha bi sogudum... :KK37::KK37::KK37::KK37: Pisliiiiiiik seniiii :KK53::KK4::KK4:

Hafta ici tekrarları var ama ben sadece haftasonu izleyebiliyorum, hala da keyif alarak izliyorum cogunuz gibi... Bi de Hayat Bilgisi tekrarlarını. :KK16:

Belki aşık olarak evlenmemişti ama evlendikten sonra çok sevmişti Adnan'ı..
Behlül kanına girene kadar..

[video=youtube;v8A4gd0Hf-A]http://www.youtube.com/watch?v=v8A4gd0Hf-A[/video]

Behlül Efendi henüz Bihter'in kanına girmemişti ama kanı kaynamaktaydı..:KK22:
Bihterin hiç birşeyden haberi yoktu ve adnanı seviyordu..
Behlül Efendi'nin kendi pişmanlığı ve itirafıdır..
Buyrunuz :KK42::2::2::2:

Son düzenleme:
behlül tam bır tıpık türk erkegı :KK53:

elde edınceye kadar ugrasıyor, sevıldıgnı anlayınca ılgı görünce soguyor mesafe koyuyor :KK37:

Aşk-ı Memnu ilk yayınlandığı zamanlar izlemiyordum.
Şimdi tekrarlarına biraz bakıyorum ve Bihter'e uyuz oluyorum. :KK47:

X