Gelinlik Ayakkabısı aşık olarak aldığım ayakkabılarım :)

essia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2013
94
4
arkadaşlar topuğuna aldanmayın çok rahat. bunula 2 gün düğün yaptım :)

$20130724_231420.jpg $20130724_231509.jpg

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar......

:) ben pek allı pullau ayakkabıları pek sevmiyorum. daha sade olanları seviyorum galiba....

beyaz eteğin altına çok hoş olur,güle güle kullanın

canım bunu nerden aldın ya evlenmeme daha var ama başka rengi varsa özellkle kan kırmızı patlatır bence bu ayakkabıyı ben geceleri seve seve kullanırım valla

bide ne kadar canm

Son düzenleme:
canım güle güle aşkla giy =)
topuk kısmı cok hoş ve rahat gözüküyor bol boll oyna =)

canım bunu nerden aldın ya evlenmeme daha var ama başka rengi varsa özellkle kan kırmızı patlatır bence bu ayakkabıyı ben geceleri seve seve kullanırım valla

bide ne kadar canm
canım benim üzgünüm sana yardımcı olamıcam :KK43: çünkü bunu alalı 2 yıl kadar oldu denizliden almıştım fiyatı çok uygundu 80 tl.... başka rengi varmıydı hatırlamıyorum ki...

bayıldım...çok güzel ayakkabıların...izmir de 15 gündür gelin ayakkabısı arıyorum, her vitrin birbirinin aynısı :KK43:platform topuk ve burnu acık ayakkabı...hiç değişik model yok :KK43:(

Son düzenleme:
ayakkabı çok güzel çok şık ama kalın ayak bilekleriniz varsa bence böyle kalın bilek bantlı modeller ayak bileğini odun gibi gösteriyor.
Benim ayak bileklerimde öyledir hiç tercih edilesi bir model değil.

benim de ayak bileklerim kalın ama bu gelinlik altına giyileceği için sorun olacağını düşünmüyorum. zaten uzun görünmeyecek :)

benim de ayak bileklerim kalın ama bu gelinlik altına giyileceği için sorun olacağını düşünmüyorum. zaten uzun görünmeyecek :)

Essia denizli de mi oturuyorsun bende denizliliyim ayaklarım benim de ayaklarım düz taban :KK43: ve bu şekilde olan ayakkabılar rahat oluyor diger ayakkabılar ayağıma olmuyor:KK50: Nerden aldığını söyler misin:KK43:

KARDELENMUTLU ben bu ayakkabıyı 2,5 yıl önce almıştım yanlış hatırlamıyorsam adım adım mağazasıydı, özel idare işhanının çağprazında zirat bankasına doğru

KARDELENMUTLU ben bu ayakkabıyı 2,5 yıl önce almıştım yanlış hatırlamıyorsam adım adım mağazasıydı, özel idare işhanının çağprazında zirat bankasına doğru

Hımm evet biliyorum adım adımı mutlaka bakacağım teşekkür ederim nerde oturuyorsun:)Denizli den birinin çıkmasına çok :KK16:sevindim

Hımm evet biliyorum adım adımı mutlaka bakacağım teşekkür ederim nerde oturuyorsun:)Denizli den birinin çıkmasına çok :KK16:sevindim

canım ben doğma büyüme denizli merkezdenim ama evlilik ve iş durumundan şuan istanbulda ikamet ediyorum. sen ne tarafta oturuyosun :)

canım ben doğma büyüme denizli merkezdenim ama evlilik ve iş durumundan şuan istanbulda ikamet ediyorum. sen ne tarafta oturuyosun :)

Bende denizliliyim denizli de oturuyorum denizli devlet hastanesinin oradayım :) keşke denizli de olsaydın:KK34:

X