Artık çok yoruldum ve bıktım

Bendede sinüzit var arkadasiniza geçmiş olsun bende sogani dal şeklinde ayırdım içine sarimsak rendeledim üstüne az birşey zerdeçal döktüm kısık ateşte kozledim yapıştırdım ceviz kadardi abartmıyorum cidden ucunu delmis ama baya delmis iltihabi zerdecalin üstünde gördüm baya akmış sıksan akmazdi o kadar cok akmış 2 gun daha kendiliginden iltihap aktı tabi antibiyotik krem sürdüm geçti şükür eger olurda yine çıkarsa sizin tarifi deneyecegimden emin olun çünkü 2018 den beridir çekiyorum bu çileyi birde göğüs altinda tekinde 15 e yakin vardı hepsini teker teker patlattım damarlarını çektim içinden kil gibi sarı birşey çıktı bi daha çıkmadı ama bi tane kalmış oda kocamandı işte onuda soganla hallettim inşallah bi daha çıkmaz küçük değil çünkü damarı çekilmez damar dediğim ince kil gibi dediğim gerçek damar degil
Siz yinede yapin icerden kesmek lazim en onemlisi icerden kesmek.

Bendede çift başlı sinüzit var yaz kış demeden akıyor artık yildiriyor resmen
Cift basli nasil? Benim basimin arkasinda yuzumde her yer.dolu ameliyatlisin ama cok risklj ya felc.kalirsin ya kor dedi iste antibiyotikle , koruyup.kollayarak idare ediyorum.

Cift basli nasil? Benim basimin arkasinda yuzumde her yer.dolu ameliyatlisin ama cok risklj ya felc.kalirsin ya kor dedi iste antibiyotikle , koruyup.kollayarak idare ediyorum.
Sag ve solda oluyor çift başlı dedikleri bende mevcut onun ilaci var içince geçiyor akinti falan ama şimdi cok pahali olduğu için kullanamiyorum başı sicak tutuyorum yeterli oluyor

Cok gecmiş olsun Bizde küçükken cıban cıkarırdık özellikle göz kapaklarında felan ..rahmetli annem lokum koyardı bir gece bekletir sonra sabahı acardıki bütün irinler akmıs..
eskiler nazardan oluyor deyip kursun döktürürlerdi..🙂 sonrada hiç tekrarı olmadı..

Cok gecmiş olsun Bizde küçükken cıban cıkarırdık özellikle göz kapaklarında felan ..rahmetli annem lokum koyardı bir gece bekletir sonra sabahı acardıki bütün irinler akmıs..
eskiler nazardan oluyor deyip kursun döktürürlerdi..🙂 sonrada hiç tekrarı olmadı..
Allah razi olsun göğüs altinda cikti baya 10 taneye yakın bende soğan kozledim üstüne sarimsak ezdim ılık ılık koydum ertesi gün cikarttim tertemiz olmuş bütün pislik akmisti dahada cikmadi eger yine cikarsa sizin deneyiminizi deneyecegim

Arkadaşlar 3 yıldır göğüs altında geçmeyen cibanlarla yaşıyorum kac kere doktora gittim içini bosalttirdim ama geçmiyor krem veriyorlar yine geçmiyor ne yaptimsa geçmiyor birde 1 tane değil küçük küçük 15 taneye yakın göğüs altında digeride aynı kuru tutmaya temiz tutmaya aşırı özen gösteriyorum yine çıkıyor çözüm önerileri olanlar yardimci olabilir mi nasıl gecicek bu bilen yaşayan varsa gerçekten yardımcı olsun artik be

Arkadaşlar 3 yıldır göğüs altında geçmeyen cibanlarla yaşıyorum kac kere doktora gittim içini bosalttirdim ama geçmiyor krem veriyorlar yine geçmiyor ne yaptimsa geçmiyor birde 1 tane değil küçük küçük 15 taneye yakın göğüs altında digeride aynı kuru tutmaya temiz tutmaya aşırı özen gösteriyorum yine çıkıyor çözüm önerileri olanlar yardimci olabilir mi nasıl gecicek bu bilen yaşayan varsa gerçekten yardımcı olsun artik çok yoruldum

Çok geçmiş olsun bende yıllarca ağrısını çektim sizi o kadar çok anlıyorum ki psikolojik olarak insan cokebiliyor ben 4 yıl ağrısını çektim sonra çok şükür geçti

Bu mu acaba?
Halk arasında “köpek memesi hastalığı” olarak bilinen hidraadenitis suppurativa, iltihabi bir hastalıktır. Köpek memesihastalığı, her iki koltukaltı, meme altı, kasıklar, kalça, makat çevresi ve genital organlar etrafında özellikle yağ ve ter bezlerinin yoğun olduğu alanlarda gözlenir.
İlaçlarla yeterli tedavi sağlanamıyor ve hastanın hayat kalitesinde bir iyileşme görülmüyorsa, cerrahi müdahaleye başvurmak gerekebilir.

Özelden yazarmısın bitkisel yöntemle tedavi eden bi doktor var aklına gelebilecek herşeye Allah’ın izni ile işe yarıyor

Bu mu acaba?
Halk arasında “köpek memesi hastalığı” olarak bilinen hidraadenitis suppurativa, iltihabi bir hastalıktır. Köpek memesihastalığı, her iki koltukaltı, meme altı, kasıklar, kalça, makat çevresi ve genital organlar etrafında özellikle yağ ve ter bezlerinin yoğun olduğu alanlarda gözlenir.
İlaçlarla yeterli tedavi sağlanamıyor ve hastanın hayat kalitesinde bir iyileşme görülmüyorsa, cerrahi müdahaleye başvurmak gerekebilir.
Sızın dediğiniz hastalığı araştırdım ben resimlerine baktim benimki normal çıban göğüs altindaki geçti şu anda yok hamdolsun ilk kez duydum Allah kimseye yaşatmasın çok kötü bir hastalikmis benimki devede kulak kalır dediğiniz hastalik yaninda

Kızlar banada yardım edin. Bu köpek memesi hastalığı 1 senedir bende de var. Cildiyeye gidiyorum sürekli ilaç losyon krem yazıyor kullaninca rahatlıyorum ama bitmiyor geçmiyor hiç. En son geçen ay tekrar gittim ilaç losyon ve krem yazdı ama hemen arkasına öğrendim ki hamileymişim şuan bir buçuk aylik. Çok korkuyorum kızlar hamilelik olduğu için hiç birini kullanamadim zararı olur diye. İki koltuk altimda ve genital bölge çevresinde var ne yapicam bilmiyorum yardım edin lütfen🥺

X