artık bebeğim yokkkk

kızlar pazartesi değerim 983.6 ydı bugün 470 e düşmüş yani bebeğimi düşürmüşüm.yıkıldım...ama işte ALLAH verirken o veriyo alırkende yine o alıyo sabretmekten başka bişi gelmiyo elden ne gelebilirki...:1no2:

canim kanaman olmadanmi bebegi dusurmussun nasil anlamadim....gecmis olsun bu arada ama belki yukselir yine??

cnm büyük geçmiş olsun .....yaşın çok genç Allah sağlıklı uzun ömürler versin

canim kanaman olmadanmi bebegi dusurmussun nasil anlamadim....gecmis olsun bu arada ama belki yukselir yine??

canım yükselirmi hiç.benim nerdeyse 10 gün kanamam oldu pzrtsi pıhtı düştü ve zaten 983 pazartesi olan tahlil 470 te dün yaptırdığım tahlilr dr da zaten evet düşmüş dedi.yarın tekrar bakılacak kan testine eğer sıfıra inerse kürtaja gerek yok dediler.inşallahta iner.kürtaj olmak istemiyorum...:1shok:

Valla O Kadar üzüldün Ki Anlatamam Allah En Kisa Zamanda Bebeğini Kucağina Almayi Nasip Etsin

Hayirlisi Bedefcim.vücut Anoirmal Gelişimi Olan Bebegi Kabul Etmezmiş En Mükemmelini Aramiş.böyle Düşün.ammmaaaaaaaaaaaa Hamile Kalabiliyorsun Bunu ögrendinnnnn

kızlar pazartesi değerim 983.6 ydı bugün 470 e düşmüş yani bebeğimi düşürmüşüm.yıkıldım...ama işte ALLAH verirken o veriyo alırkende yine o alıyo sabretmekten başka bişi gelmiyo elden ne gelebilirki...:1no2:

allah sabırlar versin o pisikolojiyi bilirim ... sabır et dua et. allah büyük...:a015:

canım çok üzüldüm ama hep hayırlısı diyoruz ya bu da hayırlsı demekki canım ne desek boş. dilerim en kısa zamanda yeniden bebeğine kavuşursun

geçmiş olsun Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin. en azından hamile kalabiliyorsun ona şükret. sen ve eşin iyi olun bebek yine olur. benimde 5 tane bebeğim düştü ama şimdi yine hamileyim. umudunu hiçbir zaman kaybetme.

Frekans Geçmiş Olsun Benimde 2 Tane Bebebim 8 Haftalikken Kürtajla Alindi Kalpleri Atmadiği Için Canim Senin Bebeklerinin Düşme Sebepleri Neymiş Belli Oldumu Benim Belli Değil Dr Gen Testleri Yaptirmamiz Gerek Diyor Benim Daha 3 Hafta Oldu Kürtaj Olali Artik Korkuyorum Tekrar Yaşarim Diye 1 Sene Geçsin Diye Düşünüyorum Senin Düşüklerin Arasi Ne Kadardi Tedavi Oluyormusun

Frekans Geçmiş Olsun Benimde 2 Tane Bebebim 8 Haftalikken Kürtajla Alindi Kalpleri Atmadiği Için Canim Senin Bebeklerinin Düşme Sebepleri Neymiş Belli Oldumu Benim Belli Değil Dr Gen Testleri Yaptirmamiz Gerek Diyor Benim Daha 3 Hafta Oldu Kürtaj Olali Artik Korkuyorum Tekrar Yaşarim Diye 1 Sene Geçsin Diye Düşünüyorum Senin Düşüklerin Arasi Ne Kadardi Tedavi Oluyormusun

sağol canım sanada geçmiş olsun. ilk 2 düşüğüm rahimden dolayı düştü. rahim kalp şeklinde benim. ameliyat oldum ama ameliyattan sonra yine düştü bu sefer kanda pıhtılaşma olduğunu söylediler. hamileliğim boyunca heparin iğnesi vuruldum. son düşüğümde ise rahim ağzı yetmezliği dediler. bu hamileliğim 2,5 aylık olunca rahim ağzına dikiş atılacak. banada gen testleri yapıldı ama bişey çıkmadı onlarda. ben 1,5 senede 3 tane düşük yaşadım. çok zor. yarın doktora gidicem bakalım inşallah bu bebeğimi kucağıma alırım.

frekanscım sen nerede tedavi oluyorsun özel hastanedemi? inşallah bu bebeğini sağlıkla kucağına alırsın canım bu gen testleri nasıl yapılıyor nelere bakılıyor eşimizede tahlil yapılıyormu beni biraz bilgilendirirmisin ben çok tedirgin oluyorum bu yüzden 1 sene felan beklemek istiyorum korkumdan...

X