artık bebeğim yokkkk

bedef

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
2.578
1.671
kızlar pazartesi değerim 983.6 ydı bugün 470 e düşmüş yani bebeğimi düşürmüşüm.yıkıldım...ama işte ALLAH verirken o veriyo alırkende yine o alıyo sabretmekten başka bişi gelmiyo elden ne gelebilirki...:1no2:

Allah daha nice sağlıklı bebişler verir inşallah eşine ve sana. Sağlıksız olmasından iyidir azıcık daha sabretmeniz. Ama tabi hiç de kolay değil. En kısa zamanda hayırlı haberler alırsın inşallah. a.s.

inşallah canım sağol cuma günü hamileyim diye müjdeyi verdim kk ye bugünde artık değilim diye kötü bi müjde verdim olsun sadece 5 gün hamişim diye hissettim o kadar güzel bi duygu ki keşke bitmeseydi ama kısmet işte hayırlısı...

geçmiş olsun bitanem allah hayırlısını versin inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın üzülme tamammı...

üzüldüm cnm hayırlısı tatlım ya vardır bunda da bi hayır öle düşüncen geçmiş olsun cnma.s.

cnım banim ya:çok üzgünüm:çok sevinmiştim hamişliğine ama vardır bundada bir hayır inş en yakın zamanda toparlarsın kendini sağlık ve hayırlı bir bebişin olur Allahım birdaha yaşatmasın böyle bir acı sana ve herkese cnm benim ya:1hug:

arkadaşım yaşın daha çok küçük onunda bi vakti zamanı var sakın üzülme üzüntün hiçbişeyi geri getirmez sabret ve dua et.allahtan başka kimse yüreğine su serpemez bunu unutnma.

Ya çok üzüldüm bende canım.Şaşırdım ya.Ama üzme kendini yaşın çok genç daha inşallah yine güzel müjdeler verirsin burdan bize...

gecmis olsun canim bende birkac ay once dusuk yaptim verende Allah alanda ne yapalim bundada bir hayir vardir ama dusugun arkasindan hemen hamile kaliniyormus bana oyle dediler denemeye devamyerimseniben

üzülme canım vardır bi bildiği rabbimin inşallah enkısa zamanda kucagına alırsın bebişini:1hug:

üuülme diyecegim ama biliyorum üzülüyorsundur aynen benim gibi ben de yasadim cok iyi bilirim canim ins hayirlisiyla tekrar hamile kalirsin da bunlari unutacak kadar mutlu olursun hayirlisi olsun dua et Rabbim bir yol gösterecektir

Bedefcim çok geçmiş olsun canım ya,merak ediyordum ne oldu gelişmeler diye,ama üzüldüm şimdi.Çok insanın başına geliyor canım ya,aynı şeyleri bende yaşadım benimde beşgün sürdü mutluluğum,inan şimdi sanki hiç yaşamamışım gibi geliyor,ilk başlarda etkiliyor ama ne yapalım beterin beteri var,ben onu hissetikten sonra düşük olsaydı,yada sorunlu olsaydı bebekte bende daha çok üzülürdüm.Ben böyle düşündüm daha çabuk atlattım,hevesimiz kursağımızda kalıyor ama ne yapalım hayat değilmi?:çok üzgünüm:

geçmiş olsun cnm yaaaaaaa
inş en kısa zamanda bebeğine kavuşursun

kızlar pazartesi değerim 983.6 ydı bugün 470 e düşmüş yani bebeğimi düşürmüşüm.yıkıldım...ama işte ALLAH verirken o veriyo alırkende yine o alıyo sabretmekten başka bişi gelmiyo elden ne gelebilirki...:1no2:

AYY CANIMM GEÇMİŞ OLSUNNN İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA YİNEE ANNE OLURSUNN... YAA KANAMAN FALAN MI GELDİİİ NASILL DÜŞMÜŞ BEBEKK... BİLİON BENDE HAMİLEYİMM KORKUOMM YAA BELİRTİ FALAN VARMIYDI SENDEE:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

üzülme canım. bende kasım 11de düşük yapmıştım bende sadece 10 gün annelik duygusun hissedebilmiştim.Hiç göremeden hissetmeden bebeğim gitmişti.Ama hep iyi tarafından baktım kalp atışını duymadan görmeden gitmesi daha az etkiliyo inanki.Doktorumda dedi diğer türlü daha çok etkileniyosun böyle sanki rüya gibi geliyo.üzülmemek tabiki elde değil ama elimizden bişey gelmiyo malesef ki Allahın takdiri demekki sağlıksızdı diye düşünmekten ve şükretmekten başka yapacak bişeyimiz yok.Sen iyi ol ki vucudun yeni bebeiş için hazır olsun en 2 ay bebek düşünme vuducun toplansınki diğer bebişin inşallah sağlıkla gelsin.

ALLAH HERKESE HERŞEYİN HAYIRLISINI GÖSTERSİN .İNŞALLAH BİRGÜN BİZDE ANNE OLACAĞIZ. ALLAHIM SAĞLIKLA SIHHATLE KUCAĞIMIZA ALMAMIZI NASİP ETSİN.

Canim benim üzme kendini bende yasadim ayni duyguyu.seni cok iyi anliyorum ama Allaha sükür dogduktan sonra kaybetmedik yada daha büyükken.Allah herseyin hayirlisini nasip eder bize merak etme.Gene olur Insallah üzme kendinia.s.

Geçmiş olsun bedefcim Allah hepimize sabır versin.Ümit yitirmeden devam etmek lazım dimi.Rabbim sana ve eşine sağlık versin canım arkadaşım.

aaaaa bedef çok üzüldüm gerçekten
rabbim tez zamanda yine kavuştursun yine mutlu etsin senii:teselli:
hayırlısı buymuş demek senağlama

geçmişş olsun bitanemmmm...
üzme kendini hayırlısı olsun buarada düşüğün ardı tezdirr diye bi söz var hatırlatiim dedim canım :KK66:

X