Artan Akintinin Gebelikle Alaksi Vamridir

benim hatta bgn 3 gün bitecek hastalanmazsam çünkü ben listeye 21 olduğu halde 22 si yazdırmıştımmm ne olur kızlarrr....
akıntı dışında hiçbir belirti yok bende bilenler varsa sadece bu hamişlik belirtisi sayılıyorsa lütfen aydınlatın yarencimmmle benii....

canlarım
madem adet tarihiniz geçti
bir kan testi yaptırsanız ya
inşallah güzel haberlerinizi alırız.

hamılleıkte akıntı artar....

bence bır tıest yapın
akıntının bırcok sebebı vardır

Arkadaşlar Adetim 2 Gün Geçti Ve Akintim Artti Bunun Hamilelikle Bir Alakasi Varmidir Sizce

İşte soru : "Acaba hamile miyim??"
Op.Dr.Kağan Kocatepe
Yazar Op.Dr.Kağan Kocatepe
Perşembe, 17 Ocak 2008

Bu soruyu kendinize ne zaman sorarsanız sorun aklınızda bulunsun: cevap almak kolay, ancak bu cevabı almak için harekete geçilmeli.

Sorunun cevabını nasıl alacaksınız?

Bazı belirti ve bulgular size bu sorunun cevabının "evet" olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösterir. Bunlar:

* Beklenen adetin başlamaması

* Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması)

* Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda koyulaşma, memebaşında karıncalanma hissi

* Karnın alt kısmında dolgunluk, şişkinlik ve bazen hassasiyet

* Bulantı ve bazen kusma

* Yorgunluk, uykuya eğilim, başdönmesi

* Sık idrara çıkma

* Vajina salgılarının artması

Bu belirtiler muhtemel bir gebeliğin habercisidir. Kesin bir gebelik varlığını göstermezler, zira başka durumlara bağlı da ortaya çıkabilirler. Kesin tanı için gebelik testi yapılmalı ve ultrasonda gebelik gözlenmelidir.

BEN ARADIĞIMI BULDUM SİZİNLEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM

yarencimmmmm ne oldu hastalandınmı yaww ben hala hastalanmadımm
ama test yapmaya da korkuyorummm ya çıkmazsa diye :KK43:

yarencimmmmm ne oldu hastalandınmı yaww ben hala hastalanmadımm
ama test yapmaya da korkuyorummm ya çıkmazsa diye :KK43:

aynen canım ya henüz tık yok bendede ya çift çizgiyi görmezsem diyede yapamıyorum test kan tahlili yaptırsam diyorum başkasının hamile değilsiniz demesi daha çok koyar ne yapsam şaşırdım bu günüde atlatayım yarın denerim sanırım İNŞALLAH İKİMİZDE VE DİĞER TÜM İSTEYENLERDE MUTLU HABERİ ALIRLAR ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

canım aynenn bende korkuyorum ama pazara kadar bekliicem inatla...
ozamana kadar gelmezse tamam ama zaten gelirse yapmama gerek yok

X