Arnavutlara gelin gitmek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her insan biraz zordur gözünü korkutmak istemem fakat arkadaşım 1 sene evli kaldi boşandı hiç söz hakkım yok tu ne deseler susmak zorundayım saygısızlık la suçlanıyorum demişti aşırı hizmet aşırı saygı bekleniyormus

Her insan biraz zordur gözünü korkutmak istemem fakat arkadaşım 1 sene evli kaldi boşandı hiç söz hakkım yok tu ne deseler susmak zorundayım saygısızlık la suçlanıyorum demişti aşırı hizmet aşırı saygı bekleniyor

Her insan biraz zordur gözünü korkutmak istemem fakat arkadaşım 1 sene evli kaldi boşandı hiç söz hakkım yok tu ne deseler susmak zorundayım saygısızlık la suçlanıyorum demişti aşırı hizmet aşırı saygı bekleniyormus
Benim erkek arkadaşımda böyle dediğim dedik ben itiraz edemiyorum bu yüzden buna alıştım desem yeridir ama ailesi fazla karışmaz sanıyorum

Kına gecesinde biz tarafta da böyle bi yere gidip kına için kiralarsın kıyafet kınada giyersen eee kayınvalide de verirse ben kaç tan e giyicem 😀😀😀😀😀
Yok yahu ne kiralaması özel diktiriyor onlar öyle taşlı pullu kumaşlar ki elde dikiliyor tabii maddi duruma göre değişir ben halamın diktirdiklerine göre konuşuyorum yıllar önce 10 yıl olmuştur bir tanesine bin TL vermişti diktirmek için

Ben sadece inadını son sözü ben derim ne dersem onu gördüm şuanlık taş olsam çatlardım 😀😀😀

Arnavut ciğeri olma zamanın gelmiş. Gösteriş sevmeleri sadece düğün dernekte oldukça eli sıkı insanlar ,geleneklere bağlılar, çalışmayı severler kibar insanlar, içmeyi de sevenleri vardır. Aha saydım birşeyler. 😆😋

Yok yahu ne kiralaması özel diktiriyor onlar öyle taşlı pullu kumaşlar ki elde dikiliyor tabii maddi duruma göre değişir ben halamın diktirdiklerine göre konuşuyorum yıllar önce 10 yıl olmuştur bir tanesine bin TL vermişti diktirmek için
Yapabildiklerini yaparlar ki maddi durumları yerinde fazlasıyla boyum da uzun fazla kumaş gider 😀😀😀

Arnavut ciğeri olma zamanın gelmiş. Gösteriş sevmeleri sadece düğün dernekte oldukça eli sıkı insanlar ,geleneklere bağlılar, çalışmayı severler kibar insanlar, içmeyi de sevenleri vardır. Aha saydım birşeyler. 😆😋
Kız demeyin öyle arnavut ciğerini de severim aslında 😀😀😀😀 benimki beni çalıştırma taraftarı değil ben bakarım oturucaksın sen diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X