Arkadaslar sizce nisanlim dogru mu soyluyor ?

Özgüvensizlikle ne alakası var acaba sonuçta ben nişanlıkyken başka birini eklemiyorsam onunda bana saygı duyması lazım
Ekleyince ne oluyor? Siz kesin bütün kızları da sildirmişsinizdir adamın sosyal medya hesaplarından. Erkeklerin çoğu bunu özgüvensizlik olarak algılıyor. Yapmak isteyen her türlü yapar. Ne gerek var böyle kısıtlamalara?

Arkadaslar nisanlim bana cok bagli biridir surekli ilgilenir halende oyle 1 yildir nisanliyiz benden baska kiz ekledigini gormedim 1 hafta once bir kiz eklemisti tabi sorun cikardim niye ekledin dedim yemin ediyorum farkinda bile degilim dedi yanlislikla bastigini soyledi yine ekledigini gordum yine baya bi sorun cikardim bak olumu gor tum sevdiklerim olsun heralde yanlislikla bastim diyor surekli bide hemen cikartiyor ne yapsam bilemedim yalan mi soyluyor yani cok buyuk yemin ediyor bilemedim evliligimize 3 ay daha var yani uzuluyorum napsam bir sans daha mi versem cunku telefonunu asla saklamaz kac defa elime alip bakmisligim var bir sey yakalamadim simdiye kadar acaba gercekten yanlislikla basmis olabilir mi getit Kurana el basarim diyor
Adamın ç*künü kesip gözüne de mil çektin miydi tamamdır o iş. Bi daha senden başkasına kalkmaz🙄 ay pardon bakmaz 😏

offff inanma böyle saçma sapan bahanelere. bir haltlar yemesi için şifresini yada telefonunu saklaması gerekmiyor eski eşimim herşeyi ortadaydı beni elemanıyla aldattı. ve o da kurana el basarım ki yapmadım demişliği var :KK70:
Elemanıyla mı 🤦‍♀️

Adamın niyeti bozuksa gider yeni hesap açar, oradan yürür insanlara. Sanki kriter mi yani birini eklemesi? Saçma şeylere takılıyorsunuz..bir de bazen insanlar takipçisi çoğalsın diye para ödüyor, siz de farketmeden takip ediyorsunuz. Benim başıma gelmişti, hiç istemeden salak salak videolar paylaşan nispeten çok takipçili birilerini takip etmeye başlamıştım. Kızların 1000 veya çok takipçisi varsa böyle bir sey olabilir. Ama azsa satın almamıştır, kendi eklemiştir

bu tarz şeyler güvenle ilerler. yanlışlıkla da eklemiş olabilir, bilerek de. istese başka tel alır, ofiste bırakır yine ekler falan filan. iki kız ekledi diye evlenmemeyi düşünmek evlilik için büyük bir engel. eklemesinden ziyade sizin ona güvensizliğiniz sorun yani. güvensizlik sizinki. ofisten, ortak arkadaş vs illa olacak ya. bu kadar kısıtlamalar normal mi? siz de ekleyin. ne var? sevgilim de var, bir sürü erkek de ekli bende ve birçok kişide. bana biraz abartı geldi tarzınız.
boyle şeyleri bi de karşı tarafa belli edince hepten geçmiş olsun.

Arkadaslar nisanlim bana cok bagli biridir surekli ilgilenir halende oyle 1 yildir nisanliyiz benden baska kiz ekledigini gormedim 1 hafta once bir kiz eklemisti tabi sorun cikardim niye ekledin dedim yemin ediyorum farkinda bile degilim dedi yanlislikla bastigini soyledi yine ekledigini gordum yine baya bi sorun cikardim bak olumu gor tum sevdiklerim olsun heralde yanlislikla bastim diyor surekli bide hemen cikartiyor ne yapsam bilemedim yalan mi soyluyor yani cok buyuk yemin ediyor bilemedim evliligimize 3 ay daha var yani uzuluyorum napsam bir sans daha mi versem cunku telefonunu asla saklamaz kac defa elime alip bakmisligim var bir sey yakalamadim simdiye kadar acaba gercekten yanlislikla basmis olabilir mi getit Kurana el basarim diyor
Iki kez üst üste yanlislikla basmak pek inandirici gelmedi 😬 nisanlina ne kadar baski yapiyorsun bilemiyorum

X