Arkadaşlar benim eşim geri kafalı mı?

Neden bazı sebeplerden dolayı kadını evinde kalıyorsunuz asıl nikaha 3 hafta kaldıysa eviniz de vardır.

Siz evinizde kalırsınız, nişanlınız da oraya kaçamak gelir. Kadının evinde niye bu ekşın?

Bence adam aydın siz biraz geri kafalısınız. Eşiniz (!) eşiniz olmadığının farkında ve annesinin yanında sevgilisiyle uyumasının hoş olmayacağını düşünüyor.

dinen nikahlıyım. Bu kadar kasılmasını anlamıyorum yalnız kaldığımız çok oluyor. Bunu tüm ailesi biliyor. Benim onla beraber uyumam mı sıkıntı ?

Neden bazı sebeplerden dolayı kadını evinde kalıyorsunuz asıl nikaha 3 hafta kaldıysa eviniz de vardır.

Siz evinizde kalırsınız, nişanlınız da oraya kaçamak gelir. Kadının evinde niye bu ekşın
Evimiz çoooookkkk uzaklarda 😀 nikah işin annesinin yanındayız

Dini nikahımız mevcut nikaha 3 hafta kaldı bazı sebeplerden dolayı yalnız yaşayan annesinin evindeyiz. Annesi uyurken dedim ki ayrı yatmayalım beraber yatalım dedim bana diyor ki nikaha az kaldı nikahtan sonra yatarız diyor hayır yani annesi arada bi nöbete gidiyor evde yalnız kalıyoruz bu nasıl bi mantık. Bende dedim ki biz dinen evliyiz bize bişey deme hakkı yok diyorum. Ailesine karşı bizi savunamayan bir eşim mi var diye sorguladım.
Yatmak istemeyebilir.3 hafta kalmış

Aile evi olduğu için tedirgin olmuştur. Sevgiliyken cilveleşme, oynaşma gibi şeyler olduysa sebebi budur. Ama sadece yatmak istemişsiniz bana bahane gibi geldi.

Dini nikahımız mevcut nikaha 3 hafta kaldı bazı sebeplerden dolayı yalnız yaşayan annesinin evindeyiz. Annesi uyurken dedim ki ayrı yatmayalım beraber yatalım dedim bana diyor ki nikaha az kaldı nikahtan sonra yatarız diyor hayır yani annesi arada bi nöbete gidiyor evde yalnız kalıyoruz bu nasıl bi mantık. Bende dedim ki biz dinen evliyiz bize bişey deme hakkı yok diyorum. Ailesine karşı bizi savunamayan bir eşim mi var diye sorguladım.
Geri kafalı deyilde resmi nikahı bekliyor

Evet iki imza atıcaz çok anlam yüklüyor demekki
Yani onun “iki imzaya” yüklediği anlam sizin ama dinen evliyize yüklediğiniz anlamdan daha mantıklı ve rasyonel. Resmi nikahı görmeden imam nikahı kıyan imamı da şikayet etmek lazım.
İmam nikanının bir koruyuculuğu yok esas sizin bu kadar nikah hassasiyetiniz varsa resmi nikah diye bekleyen taraf olmalısınız.Kendisi eşiniz değil sevgiliniz.

X