Arkadaşlar benim eşim geri kafalı mı?

Uyeadiyok123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2023
114
32
Dini nikahımız mevcut nikaha 3 hafta kaldı bazı sebeplerden dolayı yalnız yaşayan annesinin evindeyiz. Annesi uyurken dedim ki ayrı yatmayalım beraber yatalım dedim bana diyor ki nikaha az kaldı nikahtan sonra yatarız diyor hayır yani annesi arada bi nöbete gidiyor evde yalnız kalıyoruz bu nasıl bi mantık. Bende dedim ki biz dinen evliyiz bize bişey deme hakkı yok diyorum. Ailesine karşı bizi savunamayan bir eşim mi var diye sorguladım.

Dini nikahımız mevcut nikaha 3 hafta kaldı bazı sebeplerden dolayı yalnız yaşayan annesinin evindeyiz. Annesi uyurken dedim ki ayrı yatmayalım beraber yatalım dedim bana diyor ki nikaha az kaldı nikahtan sonra yatarız diyor hayır yani annesi arada bi nöbete gidiyor evde yalnız kalıyoruz bu nasıl bi mantık. Bende dedim ki biz dinen evliyiz bize bişey deme hakkı yok diyorum. Ailesine karşı bizi savunamayan bir eşim mi var diye sorguladım.

Kanunen evli değilsiniz; nişanlınız da bu yüzden prensiplerine bağlı kalmayı seçmiş. Nişanlınızın geri kafalı bir insan olduğunu ve hayatınızı beraber geçirmek istediğiniz insan olmadığını düşünüyorsanız; ilişkinizi bitirebilirsiniz.

Sizin adamla sevismek istemenizin ailesiyle ilgisi ne ki?
Adamin kendi tercihi.
Annesi evde olsun olmasin, istese olurdu.
Sevistikten sonra gidip annesine anlatmayacak heralde, ailesine savunup savunmamasi ne alaka yağni?🤣🤣
Hayır anlatmasını istemem sadece oğlum niye beraber yatıyorsunuz demesinden mi korkuyor diyr düşündüm ve bana saçma geldi

X