2 adet

Lütfen cevap verin size ihtiyacım var

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 82
Ya merhaba tekrar ben😞Adet gecikmemin 3. Günü bugün test yaptım böyle çıktı sizce nasıl düşünüyorsunzu
Negatif canım, anlaşılan sen bir kan testi vermeden rahat etmeyeceksin. Kadın doğuma gidip adet düzensizliği yaşadığını söyle o zaten kan tahlili içinde beta HCG hormonuna da bakacaktır, böylelikle direkt gebelik testi yapmadan dolaylı olarak test yaptırmış olursun hem de bir sıkıntın var mı yok mu onu öğrenirsin

Negatif canım, anlaşılan sen bir kan testi vermeden rahat etmeyeceksin. Kadın doğuma gidip adet düzensizliği yaşadığını söyle o zaten kan tahlili içinde beta HCG hormonuna da bakacaktır, böylelikle direkt gebelik testi yapmadan dolaylı olarak test yaptırmış olursun hem de bir sıkıntın var mı yok mu onu öğrenirsin
Hormon testinde ekstra hcgye de bakarlar mı ki ya bu test beni çok gerdi silik çıktı ortada biraz da belirginleşti korktum negatifim olmuş oluyo öyle ki

Hormon testinde ekstra hcgye de bakarlar mı ki ya bu test beni çok gerdi silik çıktı ortada biraz da belirginleşti korktum negatifim olmuş oluyo öyle ki
Hormon değil genel kontrol yapıyorlar. Adet gecikmedi dediğin için de ne olur ne olmaz diye hamileliğe de bakıyorlar. Gebelik testi diye de yazmıyor profilinde, beta HCG diye geçiyor. Görsel ekledim bir tane. Kan verip genel tarama yaptırdığında dikkat çekmez demek istiyorum.

Eklentiler

• IMG_20240419_133543.jpg
    IMG_20240419_133543.jpg
    182,8 KB · Görüntüleme: 59
Silik çıkma olayını yanlış anlamışsın canım. İkinci çizgi silik çıkarsa gebelikten söz ediliyor senin ilk çizgi net ikincinin esamesi yok. Onun da bir örneğini bırakıyorum.

Eklentiler

• images (31).jpeg
    images (31).jpeg
    12,6 KB · Görüntüleme: 73
Silik çıkma olayını yanlış anlamışsın canım. İkinci çizgi silik çıkarsa gebelikten söz ediliyor senin ilk çizgi net ikincinin esamesi yok. Onun da bir örneğini bırakıyorum.
Çok gerildim ne yapsam bilmiyorum

Çok gerildim ne yapsam bilmiyorum
Net sonuç için dediğim gibi yapmalısın hamilelik yok ama idrar tahlili kesmiyor seni. Yani bir kere bu konuyu kaç gün önce dile getirdin hamile olsan bu kadar uzun bir sürede iki çizgi çok net olmalıydı, ben daha 5 gün gecikmede çok net çizgi görmüştüm

Kızlar regl 4 gün gecikti testlerim negatif ilişkinin üzerinden 14 gün geçti 2 haftalık gebelik testte çıkmazmıydı yardımcı olabilirmisiniz kafam çok karıştı

Kızlar regl 4 gün gecikti testlerim negatif ilişkinin üzerinden 14 gün geçti 2 haftalık gebelik testte çıkmazmıydı yardımcı olabilirmisiniz kafam çok karıştı
Çıkardı canım. İlişkinin üzerinden 14 gün geçse bile hamile olmuş olsan son adet tarihinin ilk gününden itibaren hesaplama yapılıyor. Yani reglin 4 gün geciktiğine göre düzenli adet görüyorsan 1 aylık falan hamile olmuş olman gerekirdi. 1 aylık hamilelik de testte silik de olsa çıkardı. Şüpheniz olunca en az 2 test yapın ki içinizde kuşku olmasın :)

Çıkardı canım. İlişkinin üzerinden 14 gün geçse bile hamile olmuş olsan son adet tarihinin ilk gününden itibaren hesaplama yapılıyor. Yani reglin 4 gün geciktiğine göre düzenli adet görüyorsan 1 aylık falan hamile olmuş olman gerekirdi. 1 aylık hamilelik de testte silik de olsa çıkardı. Şüpheniz olunca en az 2 test yapın ki içinizde kuşku olmasın :)
Merhaba kan verdim bakar mısınız sizde sonucu anlamadım hafta falan yazıyor

Eklentiler

• 45BBE411-2429-40AF-A00E-121529A28A29.jpeg
    45BBE411-2429-40AF-A00E-121529A28A29.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 42
X