Lekeler, Çiller Arkadaşlar acil bakarmisnz

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
5.694
2.447
Iyi günler diliyorum canlar

Arkadaslar konuyu nasil nereye acicagmi bilemedim kusra kalmayin en uyan konu buraydi buraya yazdim

3 gündür yüzümde yanma kizariklik var göz cevresine yayiliyor hafif pötür pötür oldu kip kirmizi ama yanaklarim al al oldu 😊 saka yana hakikaten yaniyor yüzüm vazelin sürdüm soguktandir dedim ama ilk defa oldu yasayan varmi nedir sizce bi anda atti yüzüm

Neden doktora gitmiyorsunuz?
Yorum yapmak icin sadece yazmayin ayni durumu yaşayan varsa tecrübelerini okumak istedim. ozaman herkes en ufak sorunda doktora gitsin bu portala hic kimse yazmasin girmesin mümkünse🤦‍♀️ hadi onu gectim gitmedigimi nerden biliyorsun belki gittim ayretten buraya yazdim? Olamazmi

Yorum yapmak icin sadece yazmayin ayni durumu yaşayan varsa tecrübelerini okumak istedim. ozaman herkes en ufak sorunda doktora gitsin bu portala hic kimse yazmasin girmesin mümkünse🤦‍♀️ hadi onu gectim gitmedigimi nerden biliyorsun belki gittim ayretten buraya yazdim? Olamazmi
Yazdıklarınız ufak sorun mu? Yüzünüzden bahsediyorsunuz.

Gitmedigimi nerden biliyorsun doktora ayrica postum ocakdan kalma neyin davasi bu simdi aksam aksam? Baska biseymi bulamadiniz anlayamadim
Ben de konunun açıldığı gün yazmışım o yorumu zaten. Aylar sonra bugün yanıt veren sizsiniz. Benim bir davam yok, bana ne. :KK70:

X