arkadaşlar acaba üstüne görme mi yardımcı olur musunuz lütfen

my._.angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2007
43
0
36
arkadşalr mrb yine ben diğer başlıklarda erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadığımı yazmıştım bugün regl oldum ama şimdi de aklıma üstüne görme takıldı . bugün cumartesi biz geçen hafta çarşamba berbaer olduk yani aradan 10 gün geçti reglim zamanında geldi bi gecikme filan olmadı ama belim çok ağrıyo kasıklarımda da hafif bi ağrı var sizce üstüne görüyo olabilir miyim bikaç yazı okudum olabiliyormuş yardımcı olur musunuz lütfennnnnn :uhm::uhm:

arkadşalr mrb yine ben diğer başlıklarda erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadığımı yazmıştım bugün regl oldum ama şimdi de aklıma üstüne görme takıldı . bugün cumartesi biz geçen hafta çarşamba berbaer olduk yani aradan 10 gün geçti reglim zamanında geldi bi gecikme filan olmadı ama belim çok ağrıyo kasıklarımda da hafif bi ağrı var sizce üstüne görüyo olabilir miyim bikaç yazı okudum olabiliyormuş yardımcı olur musunuz lütfennnnnn :uhm::uhm:

Öncelikle eğer regllerin düzenliyse regl tarihinden 10 gün öncesinde hamile kalma ihtimalin yok gibi bir şeydir.Çünkü ovulasyon dönemin bitmiştir!E bu durumda üstüne görme de yaşıyor olamazsın!
Stres ve benzeri şeyler regl dönemini etkilemiş olabilir ağrılar ... odandır!

bence rahat ol kanaman normalse ve olman gereken günde olduysan boşuna üzülüyorsundur canım

arkadasım ayrı ayrı 3 konu acmıssın bu kadar tedırgınsen kan tahlılı yaptırsana 1 saatte ogrenırsın ama sen o kadar tedırgınsınkı kan tahlılınede ınanmazsın..bellıkı bısey yok rahat ol...

X