Aret kamar da tedavi olan var mı? Ne kadar ücret ödediniz?

Transfer sonrası 6. Gün canım. Evet ilk günler daha zordu şimdi test süresine yarı zaman kalınca daha rahat oldu. Bende sizin gibi 10. Günde kan testi yaptırmaya karar verdim.
Perşembe günü o zaman ayy az kaldı 🤭🤭 inşallah sende pozitif alacaksın aret hocam es vermeden devam edecek inşallah 🙏🏻

Hahah uyukluyorum hep:)) en buyuk belirtim hatta hala tek belirtim sanirim :) keseyi ozan hocada gordum ama bende kanama alani var diye 1 hafta sonra aret hoca gorsun dediler. 6+5 te hoca gordu ve keselim dedi :))
☺️
Süper süper maşallah🧿
İlaçlardan dekortla coraspini kesti o zaman sadece?
İğneler kesilse önemli olan o☺️

Kese görmede ücret ödenmiyor ama kalp atışını duyduğunda ödüyorsun ödeme 1 muayne ve 1 kontrol ü kapsıyor, o şekilde devam ediyor
Acaba şehir dışı hastalarında uygulama nasıl? Yani ücret kısmı aynıdır muhakkak ama ocak ayından beri evimden uzaktayım bir iki hafta için dönmim diye diye bugünlere geldim🫠

Şimdi 1 nisanda transferim var bir kaç gün dinlenip evime döneyim diye düşünüyorum ama pozitif olursa gene buraya mı gelmem gerekicek😱

Tabi pozitif olsun da gerekliyse her yere gitmeye razıyım o ayrı konu.Sadece merakımdan soruyorum gelmek şart mıdır🤔

Acaba şehir dışı hastalarında uygulama nasıl? Yani ücret kısmı aynıdır muhakkak ama ocak ayından beri evimden uzaktayım bir iki hafta için dönmim diye diye bugünlere geldim🫠

Şimdi 1 nisanda transferim var bir kaç gün dinlenip evime döneyim diye düşünüyorum ama pozitif olursa gene buraya mı gelmem gerekicek😱

Tabi pozitif olsun da gerekliyse her yere gitmeye razıyım o ayrı konu.Sadece merakımdan soruyorum gelmek şart mıdır🤔
Beta hcg değeriniz 12.gün pozitif çıktığında kese görmek için gün veriyolar tabi siz dilerseniz başka doktor ile de sürecinize devam edebilirsiniz o andan sonra. Benim şahsi fikrim düşük riski ortadan kalkana kadar min 3 aylık hamileliği doldurana kadar Aret hoca ile ilerlemek. Transfer olduğunuz gün evinize gidebilirsiniz seyahat sakıncanız yok o gün.

X