aquafilling hakkında

Ya kızlar ben yaptırdım bir yılı geçti aquafilling erime oldu. Ama siz neden surekli zararlı diyip bizi endişelendiriyosunuz? Zararlı olsa bu kadar rahat yapılabilirmi Kim hangi doktor zararlı diyosa gidip gorusmek istiyorum cunku cok kafamı kurcalamaya basladı ve meme kanserinden cok korkuyorum
Merhabalar bu dolgundan ben de yaptırmak istiyorum memnun musunuz? Lütfen fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinicem

Arkadaşlar bende 3 yıldır bu dolgudan var .Erimiyor .Aqualift dolgu ...Eridiği deniliyor ama yaptıranlar var.Hatta KK da bu konuda bilgi var.Hiç kimsede erime olmadı .Çok yan etkisi yok gibi ama yinede çok masum sayılmaz.
Merhaba hangi doktora yaptırdınız bende elmacık kemıklerım ıcın aquafilling dusunuyoruö

Ya kızlar ben yaptırdım bir yılı geçti aquafilling erime oldu. Ama siz neden surekli zararlı diyip bizi endişelendiriyosunuz? Zararlı olsa bu kadar rahat yapılabilirmi Kim hangi doktor zararlı diyosa gidip gorusmek istiyorum cunku cok kafamı kurcalamaya basladı ve meme kanserinden cok korkuyorum
Her 10 estetiköiden en az 7 si zararlı olduğunu ve yapmayacağını söylüyor. Forumda poposuna aqu. dolgu yaptırıp pişmanlığını ve yaşadığı süreci resimleriyle gözler önüne seren ve aqu. dolgu mu asla detirten bir arkadaşta var biraz ararsanız bulabilirsiniz kendinisini. Bi kere zararlı olmasa bile yabancı bir cisim sonuçta vücut reaksiyon verebilir bu durumda dokuların içine yayılan birşeyi temizlemek çok zor olur takdir edersinizki oysa silikon olsa ve reaksiyon verse çıkartılarak sorun çözülebilir. O arkadaşın konusunu bulabilirsem sizi etiketleyeceğim resimlerw bir göz atın

Memnun değilim ve asla tavsiye etmem. Yapay bir şişlik oldu yüzümde ve göz altlarında morluk kaldı. 5 senedir erimesini bekliyorum ama erimiyor
Canim bende yuzume yaptim ve cok pismanim sen hic arastirdinmi bunu cikarmanin uolu yokmu

Canim bende yuzume yaptim ve cok pismanim sen hic arastirdinmi bunu cikarmanin uolu yokmu
Malesrf tek yolu cerrahi demişti gorustugum bir kaç Dr. Bende bıraktım artık. Ekimde 6 sene olacak erimedi. Son 3 senedir hamilelik emzirme zaten bi çözüm aramadi. Ama siz bulursanız mutlaka bilgilendirir beni lutfen

Malesrf tek yolu cerrahi demişti gorustugum bir kaç Dr. Bende bıraktım artık. Ekimde 6 sene olacak erimedi. Son 3 senedir hamilelik emzirme zaten bi çözüm aramadi. Ama siz bulursanız mutlaka bilgilendirir beni lutfen

Bana faceden istek gonderin sizinle irtibatta olalim
Canim beni faceden ekle bu isimde bende baska yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana faceden istek gonderin sizinle irtibatta olalim

Canim beni faceden ekle bu isimde bende baska yok
Yani benden başka soy isminde kimse olmadiği için sadece ben çikiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana faceden istek gonderin sizinle irtibatta olalim sezen yildiz shaban

Canim beni faceden ekle sezen yildiz shaban bu isimde bende baska yok
Yani benden başka shaban soy isminde kimse olmadiği için sadece ben çikiyorum
Memnun değilim ve asla tavsiye etmem. Yapay bir şişlik oldu yüzümde ve göz altlarında morluk kaldı. 5 senedir erimesini bekliyorum ama erimiyor
Yani benden başka shaban soy ismi olmadigi icin
Sanirim siz benim facebook konusunu yalniş anladiniz.. isterseniz burdanda konuşuruz benim icin sorun olmaz.. oncelikle siz yuzunuzun nerelerine uyguladiniz.. ben mesela ilkin elmacik kemiklerimin alt kisminda zayifliktan olan çukura yapmistim.. cokta iyiydi daha sonra yuzumde sivilce cikti esim sivilceyi sikarken dolguya denke gelmis yuzum odem topladi davul gibi oldum doktora gittim odemi çikaracaz dedi odemle beraber tek tarafin dolgusu çikti.. bir taraf zayif bir taraf kilolu kaldi.. bende tekrar ayni doktora gidip inen tarafi tekrar doldurmasini soyledim ama oteki ile aybi yerden yapmadi elmacik kemige dogru çikti ve agzimin kenarina yapti elleri kirilasica bildigin yamuldum, iki tarafi eşitlemek adina ha o yanaga ha şu agiz kenarinada biraz derken berbat oldum... çok araştirdim banada cerrahi işlem dendi ama radyofrekans diye bisey varmiş bunun eritme ihtimali varmiş diye duydum.. ama şuan hamilelik aşamasinda oldugum icin bende bisey yapamiyorum ustelik daha yeni hamileligim.. ama sana radyofrekansi tavsiye ederim cok kisiden dolguyu erittigini duydum... mesela şuan yuzumde dolgu olmayan bolgelerde şişlik var sanki icinde hava varmiş gibi duruyor sendede bu varmi sen nerelere yaptin

Ben bugun kadin dogumda kontrolum vardi bahçelievler medical park hastanesine gittim gitmiskende ordaki estetik cerrahi ile konustum kendisi aquafilling kullanan bir doktor.. kendisine sikintilarimi anlattim ve bana bu dolguyu dolgu eritici igneler varmiş onunla eritebilecegini soyledi.. ben suan gebelikten dolayi yapamiyorum sen istersen git bak

Sanirim siz benim facebook konusunu yalniş anladiniz.. isterseniz burdanda konuşuruz benim icin sorun olmaz.. oncelikle siz yuzunuzun nerelerine uyguladiniz.. ben mesela ilkin elmacik kemiklerimin alt kisminda zayifliktan olan çukura yapmistim.. cokta iyiydi daha sonra yuzumde sivilce cikti esim sivilceyi sikarken dolguya denke gelmis yuzum odem topladi davul gibi oldum doktora gittim odemi çikaracaz dedi odemle beraber tek tarafin dolgusu çikti.. bir taraf zayif bir taraf kilolu kaldi.. bende tekrar ayni doktora gidip inen tarafi tekrar doldurmasini soyledim ama oteki ile aybi yerden yapmadi elmacik kemige dogru çikti ve agzimin kenarina yapti elleri kirilasica bildigin yamuldum, iki tarafi eşitlemek adina ha o yanaga ha şu agiz kenarinada biraz derken berbat oldum... çok araştirdim banada cerrahi işlem dendi ama radyofrekans diye bisey varmiş bunun eritme ihtimali varmiş diye duydum.. ama şuan hamilelik aşamasinda oldugum icin bende bisey yapamiyorum ustelik daha yeni hamileligim.. ama sana radyofrekansi tavsiye ederim cok kisiden dolguyu erittigini duydum... mesela şuan yuzumde dolgu olmayan bolgelerde şişlik var sanki icinde hava varmiş gibi duruyor sendede bu varmi sen nerelere yaptin
Yok yanlış anlamadım Sık gormedigim için yeni gördüm yazdığınız. Hemen ekliyorum. Bende hala emzirdigim için bişey yapamıyorum malesef. Radyofrekansi bir dr söyledi ama ben ciddiye almamış tim acikcasu. Mutlaka arastiracagim. Emzirme dönemi yapılmaz sanırım. Siz de sin durum ne oldu peki. Hala sıkıntı devam ediyor mu. Bir de dolgu aqualift miydi

Ben bugun kadin dogumda kontrolum vardi bahçelievler medical park hastanesine gittim gitmiskende ordaki estetik cerrahi ile konustum kendisi aquafilling kullanan bir doktor.. kendisine sikintilarimi anlattim ve bana bu dolguyu dolgu eritici igneler varmiş onunla eritebilecegini soyledi.. ben suan gebelikten dolayi yapamiyorum sen istersen git bak
Evet bu iğneden yaptırdım aslında çok küçük bir kısma. Fakat daha sonra bir dr vana o iğnelerin dokumuda eritecegini ve dolgu er iyice kötü bir görüntü olusacagini söyledi. Bir de dediğim gibi emzirdigim için hicbirsey yapamıyorum şu anda

arkadaşlar bu günlerde 5-7 yıl kalıcı olduğu söylenen dolgu maddelerini araştırıyorum. farkettimki bu aralar epey popüler bir konu olmuş ve benim gibi merak edenler çok. henüz bu dolguları yaptırıpta öncesi sonrası fotoğrafa rastlamadım . bu yüzden benim gibi merak edenler için öğrendiklerimi paylaşmaya karar verdim.
İstanbul da aquafilling dolgu yapan ve memnun kalınan 2 dr buldum Dr. Sami Tan Sarıgül ve Oygar Aytekin. sami beyin youtube da videsoununun yarısını izledim bu dolgunun ortalama 5 yıl kalıcı olduğunu söylüyor fakat bünyeye göre değişiyor mesela 2 yıl kalıcı olanda 7 yıl kalıcı olanda var. birde dikkatimi çekti 5 yıldan sonra erimeye başlıyor dedi inşallah öyledir:KK51:
maliyet olarak 3000-8000 arasında konulan miktara ve dr a göre değişiyor. aynı dolgu dudakta da kullanılabiliyor.
birde zafer atakan yapıyor bu dolguyu tel açıp sordum. fotoğraf istedi ve saddece üst dudağa yeterli olacağını 750 tl maliyeti olduğunu yazdı.
birşeyler öğrendikçe burada paylaşacağım
güzel olmazsa ve erimezse 7 yıl beklemeyi göze alıyormusunuz

bu dolguyu radyofrekans eritmiyor malesef

X