Antidepresanla kilo almak

bambam06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2011
147
1
Kızlar antidepresanların kilo aldırdığını duydum. bu kilo konusu psikolojimi bozdu galiba.öz güvenim sıfır artık.sırf zayıfım diye arkadaşlarımla bi yerlere gitmiyorum.sırf zayıfım diye etek ve şort giymiyorum.yani zayıflığım yapacağım her şeyin önüne geçiyor.bu durumda antidepresanlara gerçekten ihtiyacım var galiba.herneyse antidepresan kullanıp kilo alan arkadaşlar varsa bizimle bildiklerini paylaşabilirler mi?

sakın deneme bile.ben 9 ay antidepresan kullanmıştım 3 sene önce.aldırmıştı doğru.ama ilaçları bırakınca kiloları zaten geri verdim ve ilaçlar bende uyku,sürekli baş dönmesi,denge problemleri bıraktı.

Doktor tavsiyesi olmadan, kulaktan dolma bilgilerle, reçetesiz ilaç kullanımı sağlığınız açısından sakıncalı olduğundan ve topiği okuyanları yanlış
yönlendireceğinden yorumlara kapatılmıştır...

Ben kullandım ama kilo alamadım bünye sadece iştahınız varsa ayı gibi yiyiyorsanız kilo da alırsınız

Antidepresan kilo kontrol ürünü değildir. Her bünyede de aynı etkiyi göstermez. Psikiyatr yazmadıkça antidepresan içmeyin. ruh sağlığınızı alt üst edersiniz.

Aldırır tabi ama birine aldırıyorsa seni zayıflatabilir de bünyeye bağlı bu tamamen. Doktor kilo almak için verir mi bilmiyorum ama en azından bu yüzden takıntılı yım de acaba problemim mi var da alamıyotum de belki verir

X