Antalya'da Gündelik temizlik için bayan arıyorum

eylemahu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2010
436
239
Arkadaşlar haftaiçi çalışıyorum haftasonuda temizliğe ayırmaktan bıktım ayda bir alacağım bir temizlikçi bayan arıyorum ama güvenilir biri olması çok önemli. Eskiden bir bayan alıyordum anahtarı bırakıp gitsem dip köşe temizlik yapıyordu savsakladığı olmuyordu evlenince eşi temizliğe gitmesine izin vermediği için bırakmak zorunda kaldı. sonra birkaç kişi denedim ya dünyayı ben yarattım havasıyla rica minnet geldiler yarım yamalak iş yaptılar peşlerinde dolanmaktan temizliği ben yapsam daha az yorulurdum dedirttiler ya da fiyatta uçtular hem de beklediğim gibi sonuç çıkmadı son çare forumdaki Antalyalı arkadaşlara sorayım dedim yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba eylem bende antalya oturuyorum. Haftada iki gün temizlikçi alıyorum ama içime sinmiyo biraz başdan savsaklıyo bütün temizlikçiler dolu şöyle istediğim gibi bir temizlikçi bulamadım ben ona iş dememeliyim dolapların içine hiç girmiyo bulursan banada haber ver .

Çalışırken içime sinen temizliği yapacak kadın bulmak kabustu ,çünkü titiz biriyim, bir yıldır kendim işsizim :/ ve işi en düzgün biçimde yapabilirim :/lazım olan arkadaşlar ulaşabilirler

selam aleyküm günlü gide bilecem ev temizli arıyorum aslen adanalıyım 3aydır antalyadayım çok ihtiyacım var ..temizlikçiye ihtiyacı olan arasın şerife

Son düzenleyen: Moderatör:
Merabalar ben antalyada oturuyorum eyer günlük temizlik işi istiyorum benden çok memmun kalırsınız çok ihtiyacım var numaran

Son düzenleyen: Moderatör:
Merabalar ben antalyada oturuyorum eyer günlük temizlik işi istiyorum benden çok memmun kalırsınız çok ihtiyacım var numaran

MERHABA

antalyanın neresindesiniz acaba ? hala bu işle ilgileniyorsanız bugün için temizlik yapacak birine ihtiyacım var acil dönerseniz sevinirim ayrıca ücret belirtmenizi rica ederim.

Merhaba ben Antalya konyaaltında oturuyorum 36yaşındayım isteyen olursa gündelik ev temizliğine gidiyorum

Bende ariyorum. Keske bulabilrsem. Sadece bebde degil kayinvalidem anneannem komsumuz da ariyor. Karaborsa gibi kimse yok.

Bende ariyorum. Keske bulabilrsem. Sadece bebde degil kayinvalidem anneannem komsumuz da ariyor. Karaborsa gibi kimse yok.
Çok yakın tanıdığım bir bayan yapıyor bu işi.
bilmiyorum ama onun gibi titizlikle yapabilene görmedim. Eğer isterseniz kesinlikle tavsiye ederim. Aşırı güvenilir bir bayan.

X