Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Antalyada en iyi kreşler

Şuan yeni açılmış olduğu için 1084 Tl sanırım ileriki zamanda 1200 olcak. Anlattıklarına göre iyi bir kreş, benim içime sindi. Fakat bütcemize fiyatlı geldi.

Merhaba herkese,
Ben uzun süre en iyi kreşi aramak için Antalyadaki bütün kreşleri dolaştım. Çocuğumun temiz, hijyenik, güvenli bir ortamda bulunmasını istedim. Her anne gibi bende çocuğumun mutlu ve huzurlu bir ortamda büyümesini istedim ve Candy Kids Ailesi ile tanıştım. Antalya da bu kadar büyük bir okul bulmak zor. Fiziki anlamda muhteşem. Bir bakım evi tarzında, sıkıcı ve bunaltıcı değil. Oldukça geniş, ferah, bir sürü sınıfı ve atölyesi bulunan çok şirin bir kreş. Gördüğüm en temiz okul diyebilirim. Okul eğtim anlamında da oldukça başarılı. Çocuklara anadili gibi ingilizce öğrenme fırsatı sunuluyor bu yönü beni cezbetti. Avusturalyadan gelen bir marka olmanın sorumlulukları olan bir kreş. Okul bünyesinde psikiyatri ve eğitim danışmanının olduğu bir okul bulmak çok zor. Her türlü ihtiyacımıza yaklaşımları iyi olacağını düşünüyorum. En azından objektif verilere ulaşabiliriz. Ben kızımı yazdırdım herkese tavsiye ederim. Konyaaltının en iyi kreşi bence. Kreş hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa bu sayfadan bana mesaj atabilirler.
Aslıhan hanım çok teşekkür ederim yorumunuza karşılı araştırma yaptım Candy kids te kızımın bu 1. ayı çok sıcak bir okul buldum karşımda , kızım ve ben çok mutluyuz öğretmenler çok iyi ve çok deneyimliler severek gidiyoruz ve çok kaliteli bir veli profili var çoğu ile tanıştık çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
DAHİ NESİLLER AKADEMİSİ ( DNA ) İDARİ KADROSU ve EĞİTİME vermiş oldukları değerden dolayı ANTALYA'NIN BİR NUMARALI KREŞİ diyebilirimgerçekten çok memnunum ALLAH sizede böyle çocugunuza uygun kreşler nasip etsin.

" Evinize en yakın kreş" görüşü ile çıktığımız bu yolda sizlerle de tanışmak isteriz.

2016-2017 dönem kayıtlarımız devam ediyor.
Erken kayıt olarak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
" Evinize en yakın kreş" görüşü ile çıktığımız bu yolda sizlerle de tanışmak isteriz.
Lara , güzeloba, kundu bölgelerine hizmet vermekteyiz,

2016-2017 dönem kayıtlarımız devam ediyor.
Erken kayıt olarak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lara/Muratpasa bölgesinde önerebileceğiniz kreş, yuvalar neresi? Dershanelerin okullaşmasindan sonra bu kurumların kreşleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazmayali baya olmuş ama 3 yaşında ki kızım için kres arıyorum olumlu olumsuz yazarsanız sevinirim

Antalya'da kres ücretleri ne kadar bilenler yazabilir mi?
Canım ben bugün konyaaltında bir kreşle görüştüm memnun da kaldım fiyatı yarı zamanlı 700 tam 950 dediler ama içime sinen bir yer oldu konyaaltında fakat istanbula dönmeye karar verdim şimdi istanbuldan arıyorum

Kreş değerlendirme formu yaptım kendime, gezdiğim yerlerde edindiğim izlenimlerle puanlama yaptım. Belki size de fikir verir diye paylaşıyorum.
2273978

X