Annemin aşk acısı çekmesi

Maddi desteği keserdim. Evli erkeklerin bir numaralı bahanesidir nedense anlaşamadığı, boşanmayı düşündüğü (!) kadından çocuk yapar. Çocuğu leylekler getirmedi ya. Bunun sevgi açlığı ile de aslında alakası yok. Deli gibi sevgi açlığı çektiğim bir dönem ve takıntı yaptığım bir erkek vardı sevgilisi olduğunu öğrendiğim an kendimi geri çektim. Ben de aldatıldım bunu başka bir hemcinsime yapamazdım. Şimdi siz de teyzeniz de annenize ne kadar öğüt vermeye çalışsanız da boş çünkü sizi asla dinlemez. Üzgünüm ama kendi yaşayıp kendi görecek. Annenize destek vermeniz çok güzel Allah sizden razı olsun ama insan yaşı kaç olursa olsun sevgi arıyor ne kadar destek olursanız olun fakat anneniz ne yazık ki sevgiyi yanlış kapılarda arıyor. Eşini aldatan erkekler çoğunlukla boşanmaz neden boşansınlar ki evde işini bedavadan yapan eşleri (!) var yalnız şu da bir gerçek eşini aldatan gün gelir başkasını da aldatır. Bir de boşanamıyorum derler külliyen yalan o da.

Annem beni zamanında çocuğumla sokağa attı çocuğuma da bakmadı sonra beni zorla kendimden 23 yaş büyük bir adama vermeye çalıştı sırf torununa bakmamak için. Hala bir tuhaf ne versem ona ne yapsam da torun sevgisi yok hala istemez bizi evinde eşimden ayrılsam çocuğumla onun evinde asla kalamam çocuğumu istemez aylık ona 100 bin bile versem
Sizde de problem var ben olsam silerim böyle anneyi. Siz hala annenizden sevgi doleniyorsunuz. Yok arkadaşım kadında o sevgi yok. Sen sil bu anneyi kendine gel

Şimdi yorumlara verdiğiniz yanıtları okudum yani iyilikten anlamayan birine ne kadar iyilik yapılırsa yapılsın anlamaz sizinki de o hesap. Neticede annenizdir ama size karşı yaklaşımları hiç hoş değil. Ayrıca kendisine yapılanı başka hemcinsine yapması da hiç hoş değil. Annemle görüşmezdim bile. Zamanında şunu şunu yaşadı cümleleri bahane değil ah ben hayat hikayemi anlatsam roman olur bir gram sevgiye aç büyüdüm. Annenizden maddi yardımı kesin paraya muhtaç kalsın adam bir dakika bile durmaz.

Anneniz hasta bir kadinin kocasiyla fingirdiyor. Keşke bunu farkına varsa. Bu kötü karma onun peşinden gelir, çok tehlikeli bence. Benim de bir iş arkadaşım vardı, hep 'annemin sevgilisi aldı / annemin sevgilisi getirdi' falan derdi. Ben de modern takılan insanlar sanıyordum. Zamanla yakinlasinca öğrendim ki annesinin sevgilisi zaten başkanıyla evliymis. Bunların kirasını ödüyormus, eşini kandirabilirse geliyormuş. O da 'esim hasta, morale ihtiyacı var. Stres onu öldürür, ayrılacagimi söylersem ölür vebalini alamam' diye diye oyaliyormus.
Şimdi merak edip arkadaşımın profilinden annesine baktım, hala kendi soyadiyla hesabı. Evliliğe dair bir emaresi yok. Muhtemelen hala aynı adam aynı bahanelerle oyaliyordur

Merhabalar annem 52 yaşında bir kadın babam bizi küçükken bırakıp başka bir kadınla evlendi ve uzun yıllardır annem de yalnız kaldı bizimle birlikte. Yaklaşık bir yıldır annemin bir erkek arkadaşı var. Kendisinden yaşça büyük adam 65 yaşları civarında fakat yaşını göstermiyor. Asıl sorun bu da değil adam başkasıyla resmî olarak evli fakat eşinin hasta olduğunu savunarak annemi kandırıyor. Teyzemle ben annemi bu işten vazgeçirmek istiyoruz annem de aslında yanlış olduğunun farkında bir dargın bir barışık bir ilişki içindeler. Yalnız annem fena halde aşık olmuş. Küsünce hayatı başına yıkılıyor resmen. Ne desem kırıcam diye korkuyorum. Ama vazgeçmesini söylüyorum. Annemi bir gün kandırıp kıçı kırık bir dini nikah kıyıp 2 kuruşa bir eve tıkacak diye korkuyorum. Dayılarım annemin sigortasını ödüyor bende maddi destek oluyorum erkek kardeşim de aynı şekilde evlenmek zorunda değilsin diyorum biz sana bakıyoruz. He duygularıma engel olamıyorum illa evlenmem lazım diyorsan da münasip birisi olsun anne diyorum. Ne yapsak bilmiyorum. Resmen annemi kullanıyor bir de anneme küsüyor bazen günlerce konuşmuyor tipine yaşına evli olmasına bakmadan. Annem bir de yaşını bile asla belli etmeyen çok güzel bir kadın. Anneme demiş nikah yapsam da sana ev vermem (ki aşırı zengin) bakabildiğim kadar bakarım sana. Tamamen kötü niyetli ya zaten hesap edilecek bir şey adı evli ne olursa olsun evli. Başkasına nasıl nikah kıyıyor. Neden bu suç değil ya? İnanın aklım almıyor. Ne yapabiliriz hiç bilmiyorum 🤷‍♀️
en başından evli olduğunu biliyor muydu adamın anneniz? inşallah kurtulur adamdan. nice yakışıklı boşanmış adamlar vardır mutlaka yaşına huyuna uygun

Çok rahatsız oluyorum bunu dile de getiriyorum ama hemen kırılıyor sonuçta annem bilmiyorum vazgeçmesi gerekiyor sonu yok zaten

Bende şaşkınım tamam babamdan hiç sevgi görmedi babası yani dedem de 10 yaşında iken annem vefat etmiş. Ama bunu yaşamak için bunun arkasına sığınılmaz 2 tane bileziğim vardı birini geçen gün hiç birikimim olmamasına rağmen ona verdim ki annemin bir birikimi de var kimseye ihtiyacı yok ki ben zaten ona bakıyorum ama zamanında beni sokağa attı kendisi resmen ben ona annelik yapıyorum. Çocuğumla sokaklarda kaldım eve gidince beni kendimden 23 yaş büyük bir adamla evlenmek için zorladı 2 lokma ekmek vermemek için ben o zaman 18,19 yaşındaydım bana dedi çocuğun var seni ancak öyle biri alır sırf çalışırım sen çocuğa bak dedim diye ben hepsini unutmaya çalıştım yine de destek oldum ama annem ilginç bir kadın
Kötü bir kadın demek ki mesafe koy

Ne güzel 52 yaşına gelmiş ailesi arkasında olmuş sahip çıkmışlar
Çocuklarını büyütmüş daha olgun daha ağırbaşlı daha düşünceli olması gerekirken
Yaptıgı yanlış secim ve tavırları çocuk gibi

Kocası terk etmiş dayanmış sabır etmis gencken yapmamış bu çocukça hareketleri şimdi ne akla hizmet evli biriyle bırlıkte

Adam küserse kůssün dedenin nazınımı çekicek
Asiksa aklı başına alıcak eskiyi unutan bunu haydi haydi unutur 1 hafta 1 ay üzülür geçer kendini rezil ediyor

Ve sizin annenize sert olmanız gerekiyor hadi o adamın çocukları duydu etti torunu torbası vardır bide

Rezalet durum ....annenize siz ve kardeşleri tavir yapın sert konuşun bu nedir

Bir dost bir arkadaş bir aşk isteyebilir olabilir ama çok yanlış kişiye gönlünü kaptırmış

X