anneler lütfen tecrübelerinizi paylaşınnn

paapatya

zeynoşş
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
79
0
merabalar.ben anne olmak istiyorum.2 aylık evliyim.siz tecrübeli annelerden şunu öğrenmek istiyorum.hamile kaldığınızı öğrenmeden önceki belirtiler nasıldı.en önce hangi belirtiyle başladı sonrasında ne oldu vücuttaki en belirgin değişiklik ne oluyor bilmek istiyorum.daha doğru hareket etmek ve boş yere ümitlenmemek için bunları merak ediyorum.şimdiden teşekkür ederim.herkeze kucak dolusu sevgiler...a.s.

canım hamılelık belırtlerı kısıden kısıye degısır. benım sadece goguslerımde az bı sıslık vardı onuda cok sonradan farkettım. adet olucakmısım gıbı kasıklarım agrırdı gercı 13.haftadayım hala agrıyor. genel olarak ılk gorulen hamılelık belırtılerı bel,kasık agrısı,vucut ısısında artıs,bulantı,goguslerde sıslık falandır. ama dıyorum ya bu kısıden kısıye cok degıskenlık gosterır.

canım hamılelık belırtlerı kısıden kısıye degısır. benım sadece goguslerımde az bı sıslık vardı onuda cok sonradan farkettım. adet olucakmısım gıbı kasıklarım agrırdı gercı 13.haftadayım hala agrıyor. genel olarak ılk gorulen hamılelık belırtılerı bel,kasık agrısı,vucut ısısında artıs,bulantı,goguslerde sıslık falandır. ama dıyorum ya bu kısıden kısıye cok degıskenlık gosterır.

çok teşekkür ederim duyarlı arkadaşım saola.s. bu bilgi yeter bana.seni de tebrik ederim nasıl gidiyor hamilelik çalışıyor musun?

ben bebiş çok istiyorum ama işimi bırakmakta istemiyorum.hamileyken kaldırabilirmiyim bilmiyorum.neyse hoşçakal bebişe slmzemuszemus

canım ben ılk 3 ay sureklı yattıgım ıcın calısamadım. ısten cıkmak durumunda kaldım. ama hamılelıgın normal gıderse elbette calısabılırsın. hareket berekettır. hamılelıkte hareket etmek ıyıdır vucudun tembellesmez. problem yoksa tabıkı calıs derım ben ama cok ayakta kalmadan kendını cok yormadan opuyorumnanaktan

X