anne olmayi cokkk istiyorum (tup bebek surecinde hamilelik belirtiniz oldumu?

umarım güzel haberler alırsınız dualarımız sizinle olacak

Merhabalar tekrardan;eylül 26 lütfen öncekileri dert etme herşey geride kalmış ilerde herşey daha da güzel olacak.Bu arada benim karnımdaki şişlikle beraber kramplarda artınca bugün doktora gittim,doktor ultrasonla baktı ve kan tahlilleri yaptı bu arad karnımı görünce çok şaşırdı.Karnımda su toplanmış ve kalan yumurtalarda çok büyümüş,hemen iki tane serum verdiler ve ben rahatlatacağını söylediler daha tam bir belirtisi olmadı ama biraz rahatladım sanırım,ben de cumartesini iple çekiyorum çok heyecanlı.Unvere senin içinde çok heyecanlıyım yarın için,inşallah ama inşallah olur.

cnım iyiki gittin bak ohss olmuşsun. balık ve et yemeni öneririm serum geçici olarak rahatlatıyor.bol su iç geçmiş olsun

su içmekten korkuyorum biraz ama yine de içmeye çalışıyorum.Bakalım ilk denememiz inşallah herşey gönlümüzce olur.

Günaydın Merhaba arkadaşlar,
Ben 2,5 yıllık evliyim 1 sene çocuk düşünmedik sonra artık zamanı olduğunu ve yaşımın geçmek üzere olduğunu düşünerek karar verdik.sonra doktora gittim.Herhangi bir problem yoktu.Sonra eşim sperm örneği ve bende film çektirdim sorun anlaşıldı tüplerim tıkalıydı ve çokta yumurta üretemiyordum ve de büyümüyordum yaşımdan dolayı. 1. denemede olmadı maalesef şmdi bayramdan sonra 2. deneme için gidiyorum.Doktorumiyi bir doktor Gen-artta oldum ilkini çok ilgililer benimle birlikte bir bayan arkadaş da (aynı doktora bağlıyız)oldu. Onunki tuttu hatta 3 tane ama tehlikeli olduğu için birini alcaklarmış. Allahım benim gibi sizlerde ve tüm anne olmak isteyenlerede nasip etsin inşallah.Rabbim dualarımızı kabul etsin.Allahım bu çok güzel duyguyu tüm isteyenlere tattırsın. Amin

X