ANKİLOZAN SPONDİLİTİN ÇARESİ VARRRRRR!

fileg

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
252
24
Bu hastalığımın teşhisi Haziranda kondu.Ama sanırım 8-10yıldır varmış.Artık yürüyemeyince,belden sırttan sürekli yatmak zorunda kalınca,eklemlerde güç kaybı başlayınca,vb.ve birrrrr sürü belirtiyi yaşayıncaa vede tıpta çaresi olmafığını öğrenince alternatif tıbba yöneldim.
Saraçoğlunun çok küründen fayda görmüş biri olarak bide bunu araştırayım dedim.
Veeeee kürü kullanmaya başladığım ilk günlerde ağrılarım hafifledi.1 hafta içinde ayağa kalktım.2.haftada çok mutluydum.1 ayın sonunda dahada iyiydim.
Toplam 3 ay kullandım.Ancak aralarında 5 gün mola vardı.Ben ilk kürden sonra 1ay mola verdim.
Neyse buranın eski birr üyesi olarak bu mucizeyi AS hastası olan herkesin bilmesini uygulamasını istedim.
Şu an çok iyiyim.Hafif bir boyun ağrım var.1 kür daha tas tamam olacak sanırım.
Rabbim hepimize şifa versin.
Lütfen bi deneyin.Ancak aktardan kendiniz alıp yapmayın sakın.Saraçoğlu satış ofislerindenalın.

Arkadaşlar!
*Bitkilerin raf ömrünün 1 yılı geçmemesi gerekiyormuş.
*Ayrıca her bitkinin toplanma zamanı ve şekli varmış.
Dolayısıyla herhangi bişey içi kür uygulayıp sonuç alamıyor insanlar.(Bende)
O yüzden toz toprak içinde kaç yıldır orda satıldığını,nadıl toplandığını bilmediğim için aktarlardan artık hiçbişeyy almıyorum.Sizlerde almayın.
Marsnki yada Saraçoğlunu tercih ediyorum.Siz bilirsiniz.Sağlık herseyden önemli.Hele de tıpta çareniz yoksa ömür boyu çekmek zorunda olduğunuz bir hastalığınız varsa(...ki artık yok çok şükür Rabbime) biraz fazla para verin.
Ben kürü 150tl ye aldım.
Herşey hazır,pratik kullanım.Kaynatılan bitkide var.Poşet çay kolaylığıda var

Arkadaşlar!
*Bitkilerin raf ömrünün 1 yılı geçmemesi gerekiyormuş.
*Ayrıca her bitkinin toplanma zamanı ve şekli varmış.
Dolayısıyla herhangi bişey içi kür uygulayıp sonuç alamıyor insanlar.(Bende)
O yüzden toz toprak içinde kaç yıldır orda satıldığını,nadıl toplandığını bilmediğim için aktarlardan artık hiçbişeyy almıyorum.Sizlerde almayın.
Marsnki yada Saraçoğlunu tercih ediyorum.Siz bilirsiniz.Sağlık herseyden önemli.Hele de tıpta çareniz yoksa ömür boyu çekmek zorunda olduğunuz bir hastalığınız varsa(...ki artık yok çok şükür Rabbime) biraz fazla para verin.
Ben kürü 150tl ye aldım.
Herşey hazır,pratik kullanım.Kaynatılan bitkide var.Poşet çay kolaylığıda var

ne kürü bu yazıyor mu bu hastalık için diye çok yakın arkadaşım bu hastalıktan çok çekiyor verdikleri ilaçlar iğneler yüzünden sedef hastası oldu birde şimdi hamile ve yurtdışında yaşıyor yani bu kürü hayatı boyunca kullanacakmı yoksa bir süre kullanınca hastalık bitiyormu ?

Ben biyolojik ipnelere geçmeden kürü uyguladım. İlerleyen bi hastslık. Hastslığın derecesine göre kullanım sayısı değişiklik gösterebikir.. Ben 3 ay kullandım. Ama daha az yada fazla gerekebilie. Bilemem.Tıpta çaresi olmayan bir hastalık için bu kürğ aylarca kullanmaya değer. Hastalığı bitiriyor bence. Şu an iyiyim. Arkadaşınıza da Rabbim şifa versin. Denesin kesinlikle
ne kürü bu yazıyor mu bu hastalık için diye çok yakın arkadaşım bu hastalıktan çok çekiyor verdikleri ilaçlar iğneler yüzünden sedef hastası oldu birde şimdi hamile ve yurtdışında yaşıyor yani bu kürü hayatı boyunca kullanacakmı yoksa bir süre kullanınca hastalık bitiyormu ?

Ben biyolojik ipnelere geçmeden kürü uyguladım. İlerleyen bi hastslık. Hastslığın derecesine göre kullanım sayısı değişiklik gösterebikir.. Ben 3 ay kullandım. Ama daha az yada fazla gerekebilie. Bilemem.Tıpta çaresi olmayan bir hastalık için bu kürğ aylarca kullanmaya değer. Hastalığı bitiriyor bence. Şu an iyiyim. Arkadaşınıza da Rabbim şifa versin. Denesin kesinlikle
Sadece kür demişsiniz,
Kürün icerigi nedir? Ne kullandiniz, ayrinti vermemişsiniz. Kullandiginiz bitki, ot, v.s neydi

Bitkileri yazarsaniz, belki hocanin kürünü degil de , bitkileri ayri ayri alip kullanmak isteyenler olabilir

Eğer gen mutasyonunuz var ise kür ilaç biyolojik ajan hiçbirşey işe yaramaz
Evet belki ağrıları hafifletir hayat kalitesini bir süre iyileştirir ama bu hastalığı ortadan kaldırmaz
Bedeninizi biraz rahatlatıp ağrılara ara verdirip spor yaparsanız etkilerini hasarlarını hafifletirsiniz
Hastalık bedeninizde uyur ama arka planda işlemeye devam eder
Atak geçirmiyor olmanız bu hastalığın olmadığı anlamına gelmiyor
Genlerinizde işlenmiş bir hastalığın bir süre sonra aktive olması çok olası yok olması ise şimdilik imkansız
Tekrar ediyorum ağrılarınızın durması atak geçirmemeniz şifa buldunuz hastalıktan arındınız anlamına gelmiyor

Biraz geç oldu ama. Saraçoplundan bahsetmişim zaten ilk mesajda. Yani Saraçoğlunun Ankilızan Spondolit kürü. 😊
İntermette videoları var. Bitkilerden orada bajseyor. Ben haxırkullandım. Karışımlsrı vardı. İçinde ne vsr bilmiyorum. Ama kiraz sapı bir kutu. Isırgsn 1 kutu. Birde karışım varfı. Argan yağınıda ağrıyan yere sürğn diyordu
Yada kendisi bunların paket çay şeklinde kürünü yspmış. Kullanım kolaylığı. İnternetten de sipariş verebilirsiniz. Aktarlsrdan aldjğınız otlara güvenmeyin derim. Boşuna zamsn ksybedersiniz. Kür işe yaramax. Otların taxeliği kurutulma şekilleri çok önemli çünkü. Şifa olsun

Bu arada hoca kürü değiştirmiş galiba. Enginar koymuş. Bir arkadaşımda yskın zaöamda sldı benim önerimle de. Kür 1 ay kullanıljp 1 hafta ara veriliyor. İyiyseniz tamam. Yoksa tekrar 1 ay mullan 1 hafta ara. Sonra tekrar 1 ay.
Asistanlarının dediğine göre hıca aslında tüm kürlerinde en az 3 ay yormuş. Böylece daha garanti. Buradsn bir kişiyebike faydam olsa ne mutlu

Cevapladım

X