Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

ayy hadi hayırlısı umarım memnun kalırsın canım, ben hala ayarlamadım ve gözümde çok büyüttüm bu kuaför işini :KK17:
aynen yaa bildiğin kimseyi beğenmiyorum tüm sosyal medyadan herkesin tüm fotolarına bakııp saç makyaj vs :işsiz::işsiz:tek tek inceliyorum ama kimseyi beğenmiyorum bende:olamaz: daha saç modeline bakamadım karar veremedim bunlardan ve 2 haftadan az zaman kaldı provama :oha:

aynen yaa bildiğin kimseyi beğenmiyorum tüm sosyal medyadan herkesin tüm fotolarına bakııp saç makyaj vs :işsiz::işsiz:tek tek inceliyorum ama kimseyi beğenmiyorum bende:olamaz: daha saç modeline bakamadım karar veremedim bunlardan ve 2 haftadan az zaman kaldı provama :oha:

valla diyorum düz fön çektireyim üstüne duvak ı koysunlar en azından risksiz olur o_O off inşallah moralimizi bozacak durumlar yaşamayız

ne kadara anlaştın diye sorayım dedim 700 müş umarım memnun kalırsn
canımmm amiiin şans meselesiii hepimiz için yanmızda olsun şans umarım. çünkü en iyiside olsa bazen kötü sonuçlar olabiliyor. yada kötü dedğimizden harika olabilir

aslında çok umursamakasak daha iyi olacak, yani stres yaptığım gibi hiç araştırmıyorum da bakmıyorum bile, yavaş yavaş karar versek daha iyi :)))))
Aslında güzel kuaförler var onlarda 600 700 1.000-TL diyor sadece sac ve makyaj manikürü pedikürü bile yok bazıları takma kirpiğe de ayrı para istiyor. Bitanesine içim çok ısındı 600 diyor indirim yapmıyor kesinlikle azıcık inse keşke

Aslında güzel kuaförler var onlarda 600 700 1.000-TL diyor sadece sac ve makyaj manikürü pedikürü bile yok bazıları takma kirpiğe de ayrı para istiyor. Bitanesine içim çok ısındı 600 diyor indirim yapmıyor kesinlikle azıcık inse keşke

Ben daha kimse ile görüşmedim bir ara öyle elefon edip soruyordum meraktan, 1.500 TL bile diyen çıktı. Resmen terbiyesizlik ve aç gözlülük.

Ben arayıp soruyorum valla fiyat alıyorum en dandik kuaför bile 600 diyor ya cidden zoruma gidiyor bir saça 600 vermek

maalesef haksız bir kazanç var ortada. bir çok şeye çok paralar verebilirim ama kuaför dediğin bir saça en fazla ne yapabilir ki? boyama yok içinde kesim yok alt tarafı bir saça şekil verip, duvak takacak. ama ne yapalım düzen böyle :))))))

o kadar çok masrafın içinde kuaföre böyle saçma bir rakam vermek benim de içime sinmiyor ama mecburen vereceğiz yapacak bir şey yok :işsiz:

maalesef haksız bir kazanç var ortada. bir çok şeye çok paralar verebilirim ama kuaför dediğin bir saça en fazla ne yapabilir ki? boyama yok içinde kesim yok alt tarafı bir saça şekil verip, duvak takacak. ama ne yapalım düzen böyle :))))))

o kadar çok masrafın içinde kuaföre böyle saçma bir rakam vermek benim de içime sinmiyor ama mecburen vereceğiz yapacak bir şey yok :işsiz:

bide sadece saç ve makyaj olması sıkıntılı manikür yok pedikür yok nebileym kaş falan hiç bir şey yok sadece saç ve makyaj hadi o parayı verdin eee nasıl bişey çıkartıcak ortaya onuda bilemiyorsun. bilmiyorum birde mahalle kuaförlerini araştırcam içime sinmesse bende istemiyorum ama 600 verebilirim :KK43: hiç istemiyorum içim gidecek ama inşallh uygun fiyatı buluruz

kızlarrrrrrr lütfen bana bir kuaför ismi söyleyin artık, bugün Paris Kuaför ü aradım ama 1.200 TL dedi, çok içime sinmişti halbuki ama parası içime sinmedi maalesef :KK53:

kızlarrrrrrr lütfen bana bir kuaför ismi söyleyin artık, bugün Paris Kuaför ü aradım ama 1.200 TL dedi, çok içime sinmişti halbuki ama parası içime sinmedi maalesef :KK53:
1200 mü yuh napıormuş gökdelen mi dikiyormuş saça !!! ayıp ya ayıp cidden ayıp hala bende bulamadım 30 gün kaldı

ne

ne yapcaz peki ya? artık karar vermemiz gerekiyor. tecrübeli hanımlar bir el atsa

fiyat aralığın ne senin benim nette gördüğüm br kuaför var ama 600 istiyor bana çok pahalı geliyor bu sonuçta ben 2 düğün yapıcam orda da bir sürü ödücem :/

X