Ankarada ekonomik düğün yapacağım bir yer arıyorumm

Zozan Elida

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
12
0
merhaba arkadaşlar

2009 nisan ayında kısmetse düğünüm olacak.
Yemekli düğün düşünüyoruz.Fiyatlar ateş pahası.Tavsiye edebileceğiniz yerler var mı acaba?

canım benim sende hem yemekli yapacağım diyosun hem ekonomik diyosun bunda bi çelişki var :KK70::KK70::KK70::sm_cool::sm_cool:

canım yemekli olunca biraz pahalı oluyor sana şöle söliyim benim 2007de nişanım tesk otelde oldu.çankaya birlik mah.de menüyü kendimiz seçtik ordör tabağı,meyve,kuruyemiş,ara sıcak,içkili oldu pastayı kendimiz yaptırdık kişi başı 20ytl idi.dışarıya veriyorlarmı bilmiyorum sadece üyelere mahsusmu bi sor istersen.sana önerebileceğim başka dikmende clup leylaa var kişi başı 35-40 ytl idi yanlış hatırlamıosam:eek:sanırım pahalı bura...bide abidinpaşada makromarketin üstünde bi yer var adını unuttum restorant ordada gün tabaklı felan yapıolar...bide akayda midas otel var...yani eğer yemekli düşünüyorsanız kişi başı en az 35 ytlyi gözden çıkarmanız lazım canım...:bbo:

canım yemekli olunca biraz pahalı oluyor sana şöle söliyim benim 2007de nişanım tesk otelde oldu.çankaya birlik mah.de menüyü kendimiz seçtik ordör tabağı,meyve,kuruyemiş,ara sıcak,içkili oldu pastayı kendimiz yaptırdık kişi başı 20ytl idi.dışarıya veriyorlarmı bilmiyorum sadece üyelere mahsusmu bi sor istersen.sana önerebileceğim başka dikmende clup leylaa var kişi başı 35-40 ytl idi yanlış hatırlamıosam:eek:sanırım pahalı bura...bide abidinpaşada makromarketin üstünde bi yer var adını unuttum restorant ordada gün tabaklı felan yapıolar...bide akayda midas otel var...yani eğer yemekli düşünüyorsanız kişi başı en az 35 ytlyi gözden çıkarmanız lazım canım...:bbo:

200 kişilik bir düğün düşünüyoruz.Oteller daha tuzlu olur gibime geliyor.
Ama ben yinede bakayım tavsiye ettiğin otele.
Teşekkürler

canım bizde ankarada mekan arıyoruz.benim istediğim yer keçiören lale restaurant.yalnız ben bütün çevreye yemek vermek yerine yakın akrabalarımızla ve arkadaşlarımızla bir yemek yemeyi düşünüyoruz.yemekleri, tatlısı,salatası hepsi bi harika.hizmet desen kusursuz.mekanın manzarası dersen keçiörende ki estergon kalesi ve şelale.bence orayla görüşün derim.fiyatı kasım ayında 18 ytl idi menü başı.inşallah gönlünce bir yer bulursun.tabi bizde :)

canım bizde ankarada mekan arıyoruz.benim istediğim yer keçiören lale restaurant.yalnız ben bütün çevreye yemek vermek yerine yakın akrabalarımızla ve arkadaşlarımızla bir yemek yemeyi düşünüyoruz.yemekleri, tatlısı,salatası hepsi bi harika.hizmet desen kusursuz.mekanın manzarası dersen keçiörende ki estergon kalesi ve şelale.bence orayla görüşün derim.fiyatı kasım ayında 18 ytl idi menü başı.inşallah gönlünce bir yer bulursun.tabi bizde :)

sadece yemek mi 18 ytl.Düğün Organizasyonu falan yok mu .yapmıyorlar mı?

sadece yemek mi 18 ytl.Düğün Organizasyonu falan yok mu .yapmıyorlar mı?

elbette yapıyorlar.salon iç dekoru,müzik ve gelin masası da hazırlıyorlar.hem açık bölümlerini hemde kapalı bölümlerini (yani istediğiniz yeri ) sizin için dekore ediyorlar.bunlarda dahil olmak üzere yemek-tatlı-çorba ile beraber fiyatı menü başı 18

ewt lale öle pahalı bir yer deil abidinpaşada da var sanırım balgatta da var şubesi lalede çok düğüne gitmişliğim vardır

ya canım senin öm kapalı galiba.msj yollayamıyorum

kızlar bende nişanımı başkent düğün salonunda yaptım çok şık ve çok güzel bir yer
bir düşünün isterseniz

ewt lale öle pahalı bir yer deil abidinpaşada da var sanırım balgatta da var şubesi lalede çok düğüne gitmişliğim vardır

evet canım aynen öyle fiyat olarak çok uygunlar kaliteleri ile bence tartışılmaz derece de güzel.özellikle special yemekleri ve tatlıları mükemmel.bence kesinlikle düşünmelisiniz burayı arkadaşım.ben düşünüyorum şahsen

X