Ankara Labioplasti

DoLL_

benim inandığım ölümsüz masallarım var...
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
1.969
1.973
bayanlar diğer yerlere yazdım ama kimseden cevap alamadım.oyüzden başlık açarsam daha çok dikkat çeker diye düşünüyorum.Ankara'da yaşıyorum.Labioplasti olacağım lütfen bana Ankara'da şu kurumda olup memnun kaldım diyen birisi bir öneride bulunsun.hacettepe falan değil ama.aklımda hera var.bir fikri olan varsa açıkça yazamıyorsa özeldende mesaj atabilir.ama lütfen yardımcı olun.zaten korkuyorum birde pişman olmak istemiyorum.:KK37: :KK43:

Son düzenleme:
ya ameliyatı olanlar teker teker tert etmiş siteyi sanırım kimseden ses çıkmıyor.bukadar yardımsız kalacağımı hiç tahmin etmemiştim doğrusu.

bende ameliyat olanlardanım ama ne yazıkk istanbul danım o yuzden öneride bulunmayacagım hera ile ilgili hem olumlu hem olumsuz fikirler okumustum o yuzden bir şey dıyemeyecegım ama genital estetiği ankara da yaptıran arkadaslarımız vardır ben bu amelıyatı oldugumda bu genital estetik blogunda bir avuç ınsandık benım de cok fazla tavsıye alacagım bu amelıyatı yaptırmıs kımse yoktu bır kac kısının memnun kalmıs oldugu doktoru tercıh ettım ve hıc pısman olmadı sonrasında hiç bir komplikasyon gelişmediği gibi çok estetik bir ameliyat oldu iyiki yaptırmısım dedım... bu konuda soru sormak ıstersen bana her zaman yardımcı olabılırım darısı basına ...

teşekkür ederim ya.ankara'da olmasan bile düşünüp cevap yazman yeterli.aslında artık kararımı vermiş gibiyim yılbaşı sonrasını bekliyorum.birkaç yerle irtibat falan kurdum bakalım,bu hafta bir geçsinde girişimde bulunacağım artık.
peki bu klitorisin üzerindeki deriyi alma işlemi ayrı bir operasyon ücretimi bu konuda bilgin var mı?labioplasti sırasında yapılıyormuş ama buna farklı bir ücret mi alıyorlar?

slm doll arkadaşıım bende ankaradayım yıllardır düşünüyrum bu ameliyatı beni cesaretlendirebilcek pişman olmayacağıma ikna edecek bir bayan doktor arıyorum.bazen tmm diyorum bazen ya daha kötü olursa diyorum ama böylede özgüven sıfır:KK43::KK43::KK43: hacettepe konusunda bi kere okudum bu forumda fazladan bilgisi olan varmı bi plastik cerrahmış sanırım ne kadar doğru jinekolg mu olmalı??? yokmu kimse ankaradan ses verin lütfen:KK43::KK43::KK5:

hangisi daha iyi olur bilmiyorum canım ama ben jinekologa olacağım sanırım.ama içimi rahat ettirecek bir plastik cerrah bulsam bunuda düşünürdüm.ama görüştüğüm doktoruma kafam yattı açıkçası.internetten bile olsa maillerime geri döndü hemen ve çok fazla bilgi verdi.sadece ücret kafamı kurcalıyor evliyim ben birde 1 senelik şuanda da çalışmıyorum.borçlarımızda var tabi ufak tefek.birde kredi çekecek olunca 2yi gözden çıkarmıştım ama 3ü bulma durumu var anladığım kadarıyla.
hacettepe ilede uğraşmak istemedim açıkçası.cins bir huyum var fazla tez canlıyım olsun bitsin istiyorum.aynı şey için hastahaneye 2 kere gitmeye bile üşenirim.
alışveriş yap deseler 3 gün yaparımda,sağlıkta böyle önemsiz davranıyorum işte.oyüzden aynı gün içinde muayene ve ameliyat olmak istiyorum. ama muayene olmadan ücretide öğrenemeyeceğim fazla gelirse de 200 lira muayene parası çöpe gidecek :KK53: böyle çelişkilerdeyim şuan bilmiyorum ne yapmalıyım :KK37: :26:

ameliyat iyi mi olacak kötü mü onu kafamdan çıkardım yani şuankinden daha fena olur mu diyorum.yorumları görüp gözüm korkuyor ama göze aldım açıkçası.sen evli değilsen eğer hemen yap bence.insan çok utanıyor sonraaa eşin bir şey söylemese bile.birde olayın sağlık boyutu varki gerçekten çok rahatsız edici.nekadar dikkat etsemde bir şekilde dudaklar yüzünden enfeksiyon oluyor.oyüzden de artık kurtulma zamanı diyorum :)

Son düzenleme:
yaa tmm kendm için istiyorum falan da eş de önemli ya...bekarım da korkuyorum özellikle ilk gördüğünde falan hani şaşırırsa kaçarım babamın evinee:KK30::KK30: 3000 de çok yaa annem finanse edecek nerden bulsun o kadarını çok takıyosun diyip duruyo zaten o bahsettiğin üşengeçlik bendede var:KK1: bende kendi oktoruma sordum azarladı nerdeyse ne gereği var bozma Allahın yarattığını belki kocan öyle isteyecek diye bide sonraki görntü fare yemiş gibi oluyo dedi:2: önce ikna oldum eve glip acı gerçekle karşılaşınca vazgeçtim benim beğenmediğimi koca nasıl beğensin.
şu klitorise tehlikeli diyolar onu araştırdınmı olmuşken hepsi olsun derim ama...
hangi doktorlarla görüştün?? yokmu hem iyi hem uygun yaygınlaşmış o kadar madem

klitorsini kendisi ile değilde zaten onun çevresindeki deri için gideceğim ben.ama ameliyattan sonrada o deri alınmazsa daha kötü görünür diyorlar.işte o derinin alınması KLİTEROPLASTİ dedikleri şey ise ozaman 3000 i buluyo yoksa 2000.klitoriste şekil bozukluğu yok büyük falan degil aksine o deri yüzünden göürnmüyor diyebilirim yani.zaten çoğu yerde sadece labioplasti için 1500-2000 arası dedi telefonda.
bilmiyorum ya fare mi yemiş ne yemiş olur korkuyorumda zaten ama şuanki halinden de hiç memnun değilim.eşim bir şey demiyor hatta kızıyor bana ne gerek var yazık değil mi sana diye ama çok sabrettim artık duramıyorum.
doktorun adını ben sana mesaj göndereyim canım.

arkadaşlar..banada yardımcı olacak arkadaş varmı aranızda.yeşim yercok hakkında ne düşünüyorsunuz

ameliyatımı 14 gün önce Ankara da Süleyman Eserdağ a oldum sonuçtan çok memnunum 14. günüm olmasına rağmen herşey normal dikişlerin iyileşmeye devam etmesi dışında.ayrıca giyim kuşam konusundada çok rahatım kot pantolon vs rahat rahat giyebiliyorum.sıkıntılı zor bir ameliyat değil.yaptırmak isteyen arkadaşlar düşünerek zaman kaybetmeyin.:KK34:

arkadaşlar...labioplasti olmam lazım..yorumlarınıza ihtiyacım var..yakında evleniyorum..netden baktım Op Dr Ebru Zülfikaroğlunu sadece buldum. Muayene de oldum. Bana önceki hastalarının ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarını da gösterdi. İçime sindi.Adetim bitsin ona gideceğim..Başka bayan doktor var mı...:2:

merhaba, bnde ebru hocadan randevu aldım pazartesi için acaba memnun kaldınız mı?

ben bir ay önce ebru zülfikaroğluna labioplasti oldum...ameliyat tahminimden daha kısa geçti...dikiş almak falan yok...ama ameliyat sonrası çok dikkat ettim...hep kuru bıraktım...Dr:KK19: Ebru Zülfikaroğlu'nu internetden buldum ama çok sıcak ve ilgili....menunum, keşke bu kadar yıl beklemesydim, bayan doktor olması rahatlık...

ya ne kadar tuttu bu ebru zulfıkaroglu ya da dger suleyman bey de_?
arkadaslar maddı acıdan onemlı benm ıcın ne olur cevap verın hepımız utanıyoruz baska amelıyat olsa aileden destek alrm ama yok alamıyorm kimse bilmiyr o yüzden ücreti yyazn ne olur =((:-)17:

arkadaşlar merhaba bende bu konuda ameliyat olmaya karar verip napıcağımı bilemeyenlerdenim lütfen banada yardımcı olurmusunuz çok mutsuzum:KK43:

ben bir ay önce ebru zülfikaroğluna labioplasti oldum...ameliyat tahminimden daha kısa geçti...dikiş almak falan yok...ama ameliyat sonrası çok dikkat ettim...hep kuru bıraktım...Dr:KK19: Ebru Zülfikaroğlu'nu internetden buldum ama çok sıcak ve ilgili....menunum, keşke bu kadar yıl beklemesydim, bayan doktor olması rahatlık...

kendimi okadar yalnız hissediyordum ki bu yazıları okuyunca rahatladım arkadaşlar ebru hocanın ücreti nedir şuan durumunuz nasıl dikiş izi falan varmı lütfen banada yardım edin:KK43:

istanbul da yaşıyorum çok araştırdım bir sürü doktor var hepsinin fiyatları çok yüksek bide güven çok önemli tabiki

Ebru hanımdan bende fiyat istedim 2000 tl dedi doktorun birtanesi 600 dedi birtanesi 1800-2500 dedi. napıcağımı bilmiyorum ücretleride çok yüksek 600 iyi bir arkadaşımızda yaptırmış memnun olduğunu yazmış ama plastik cerrah değiljinekolog siz ne tavsiye ediyosunuz?

bayanlar diğer yerlere yazdım ama kimseden cevap alamadım.oyüzden başlık açarsam daha çok dikkat çeker diye düşünüyorum.Ankara'da yaşıyorum.Labioplasti olacağım lütfen bana Ankara'da şu kurumda olup memnun kaldım diyen birisi bir öneride bulunsun.hacettepe falan değil ama.aklımda hera var.bir fikri olan varsa açıkça yazamıyorsa özeldende mesaj atabilir.ama lütfen yardımcı olun.zaten korkuyorum birde pişman olmak istemiyorum

X