ankara da hymenoplasty oldum

canım ya sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdiğin için çok teşekkür ederim herşeyin yolunda gitmesinede çok sevindim

canım ya sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdiğin için çok teşekkür ederim herşeyin yolunda gitmesinede çok sevindim
rica ederim tatlım sor sen için rahat olsun elimden geldiğince cevaplarım. kafana takılan başka şeyler de varsa sor çekinme hiç. yardımcı olabileceksem sizlere ne mutlu bana...

rica ederim tatlım sor sen için rahat olsun elimden geldiğince cevaplarım. kafana takılan başka şeyler de varsa sor çekinme hiç. yardımcı olabileceksem sizlere ne mutlu bana...

geçmiş olsun dream, umarım sonuç da çok iyi olacak

peki bu operasyonu illa evlenmeden birkaç ay önce yaptırmak şart mı
yani benim henüz ufukta evlilik yok, şimdiden yaptırsam acaba bi sakıncası olur mu ki

geçmiş olsun dream, umarım sonuç da çok iyi olacak

peki bu operasyonu illa evlenmeden birkaç ay önce yaptırmak şart mı
yani benim henüz ufukta evlilik yok, şimdiden yaptırsam acaba bi sakıncası olur mu ki

çok saol canım. evlenmeden 2 ay kala enn geç yaptırılması lazım canım. bazı dr lar 1 ay diyor bilemiyorum hangisi doğru. ben 2 ay 10 gün kala yaptırdım.düğüne daha az süre kalmışsa ozaman geçiciyi yapıolar dikişler attığı için kanama oluo. ama kalıcı yani uzun süreli olanda ilişkiye istersen 10 sene sonra gir kanama oluyo. bence paranı denkleştirebildiğin an yaptır kendini daha iyi hissedersin. psikolojin biraz olsun düzelir. hem kontrole gideceksin Allah korusun bi sıkıntı çıkarsa düzeltme imkanın olacak.ben para denkleştirebilseydim çookk daha önce yaptırırdım

kızlar bu arada eğer yalnızsanız, yanınızda bi arkadaşa ihtiyaç duyuyorsanız ben kontrole gittiğim gün ankarada buluşup beraber gidebiliriz Dr Ebru Hanıma. mayısın başlarında giderim ben

benimde parayı denkleştirmem lazım o nedenle bikaç ay beklemem gerekicek sanırım :KK59: benimde evlilik yok şimdilik aslında gerçekten dediğin çok dogru psikolojik olarak rahatlamak açısından bir an önce yaptırmak lazım benim kafamı kurcalayan birşey daha var aslında bende akıntı var acaba bu sorun olurmu çünkü internetde okudugum kadarıyla antibiyotik kullanılıyomuş öncesinde dream sende böyle bir sorun oldumu acaba telefonla ebru hanımı arayıp sorsammı

benimde parayı denkleştirmem lazım o nedenle bikaç ay beklemem gerekicek sanırım :KK59: benimde evlilik yok şimdilik aslında gerçekten dediğin çok dogru psikolojik olarak rahatlamak açısından bir an önce yaptırmak lazım benim kafamı kurcalayan birşey daha var aslında bende akıntı var acaba bu sorun olurmu çünkü internetde okudugum kadarıyla antibiyotik kullanılıyomuş öncesinde dream sende böyle bir sorun oldumu acaba telefonla ebru hanımı arayıp sorsammı

canım Ebru hanım bana akıntın varmı vs bişey sormadı daha öncesinde. bende akıntı yok zaten ama olanlara ne önerir onu bilemiyorum. operasyondan sonra verdi bana antibiyotik ve ağrı kesici. telefonla sor istersen canım hem Ebru hanıma yanlış yönlendirmek istemem bu konuda.

dream 07 den sonuctan haber vermemısın ne oldu ne yaptın . arkadaslar ebru zulfıkaroflu bu hymenoplasty amelıyatında basarılı mıdır?? amelıyat olan var mı??

Bende merak etmeye başladım ama kötü düşünmeywlim ki kötü bişey olmasın. Şu an mutluluktan ve eşi ile zaman geçirmekten buralara uğrayamıyordur diye umuyorum. İnşallah öyledir (Dua dua)...

Arkadaşlar, bir süredir hymenoplasti olmak için araştırma yapıyorum. Ankara'da olsun ve kesinlikle güveneyim istiyorum. Bu yüzden Op Dr Ebru Zülfikaroğlu ile ayrıca yüzyüze görüşmek için randevu aldım...çok heyecanlıyım...

Forumda forum takibe bakarken neler paylaşıldığını görmek için,, hymenoplasty deyince mesleğim gereği merakımdan gireyim dedim, bu sitenin çok güzel yanları var..en sırda kalmış ama anlatıldıkça rahatlanan bazı içsel konular burda paylaşıldığında destek bulunması gerçekten çok hoşuma gitti..topiği açan kimse...kendisine çok teşekkür ediyorum..bu konu hakkında sıkıntı çeken ama kimselere söyleyemeyen kentlerin ücra köşelerindeki bu konu hakkında çok da fikir sahibi olmayan genç kızlarımıza ışık olacağına inanıyorum.. içimden geldi yazmak istedim...

öncelikle derimki ilk önce doktorunuzla konusun en dogru bılgıyı o verır ve asla korkmayın bnde çok korkuyordum ve arastırıyordum ama korkulcak bsıey yokmuş 20 dk ile 30 dk arasında sürüyor ama anestezi altında oldugun için kendıne gelmen dinlenmen vs 2 saati buluyor sonrasında biraz agrıda oluyor ilk 2 gün doktor çok fazla hareket etmeyi ve oturmayı önermiyor 1 hafta kdr antibiyotık kullanıyorsun sonrası hiç böyle bişey yasamamıs gıbı oluyorsun doktor operasyona baslamadan önce yuzde 80 dıyordu cıktıktan sonra yuzde 99 diyor sayet hıcbır hekım yuzde yuz basarı vermez ama hiç sorun olmuyor birde ztn kalıcı flep te eger problem olursa doktorum ücretsiz geçiçi flep garantisi veriyor en dogru bılgı doktorda hiç çekinmeden doktorunuzla danısın ücret 1500

öncelikle derimki ilk önce doktorunuzla konusun en dogru bılgıyı o verır ve asla korkmayın bnde çok korkuyordum ve arastırıyordum ama korkulcak bsıey yokmuş 20 dk ile 30 dk arasında sürüyor ama anestezi altında oldugun için kendıne gelmen dinlenmen vs 2 saati buluyor sonrasında biraz agrıda oluyor ilk 2 gün doktor çok fazla hareket etmeyi ve oturmayı önermiyor 1 hafta kdr antibiyotık kullanıyorsun sonrası hiç böyle bişey yasamamıs gıbı oluyorsun doktor operasyona baslamadan önce yuzde 80 dıyordu cıktıktan sonra yuzde 99 diyor sayet hıcbır hekım yuzde yuz basarı vermez ama hiç sorun olmuyor birde ztn kalıcı flep te eger problem olursa doktorum ücretsiz geçiçi flep garantisi veriyor en dogru bılgı doktorda hiç çekinmeden doktorunuzla danısın ücret 1500

canım hangi doktora yaptırdın birde geçici fleb te ne oluyo. Fleb yöntemi kalıcısi olmuyor mu. Birde arkadaşlar gökçen erdoğan nasıl kendisine çok güveniye ama daha gerçekçi konuşuyo gibi.

arkadslar ben ebru hanıma koter tedavısı ıcın basvrmustum..acıkcası son derece basarılı bır sekılde tedavı ettı.cok da yakın davranan bır ınsan...muayenehanesınde gordugum kadarıyla kızlık zarı ıcın gelen bayag kısı vardı,en azından ben oyle tahmın ettım ama...kızlık zarı tamırınde basarısını bılemem ama bu konuyu kendısıne sorudgumda kolaylıkla yapıldıgını soylemıstı

arkadslar ben ebru hanıma koter tedavısı ıcın basvrmustum..acıkcası son derece basarılı bır sekılde tedavı ettı.cok da yakın davranan bır ınsan...muayenehanesınde gordugum kadarıyla kızlık zarı ıcın gelen bayag kısı vardı,en azından ben oyle tahmın ettım ama...kızlık zarı tamırınde basarısını bılemem ama bu konuyu kendısıne sorudgumda kolaylıkla yapıldıgını soylemıstı

Arkadaşlar, bir süredir hymenoplasti olmak için araştırma yapıyorum. Ankara'da olsun ve kesinlikle güveneyim istiyorum. Bu yüzden Op Dr Ebru Zülfikaroğlu ile ayrıca yüzyüze görüşmek için randevu aldım...çok heyecanlıyım...

canım bende ebru hanıma oldum bir defa eli gerçekten bu ise yatkın çünkü ben yarım saat kızlık zar ini anlamaya çalışan doktor gördüm ve galiba da ankara da en fazla bu ameliyatı yapan kişi kendisi.

canım bende ebru hanıma oldum bir defa eli gerçekten bu ise yatkın çünkü ben yarım saat kızlık zar ini anlamaya çalışan doktor gördüm ve galiba da ankara da en fazla bu ameliyatı yapan kişi kendisi.

canım sen bu flep operasyonunu mu oldun ebru hanımdan yoıksa baska ıslem mı yaptrdın anlayamadım...

X