Anal/ters ilişki çok sık yaşanırsa ne olur?

Aslında doğru tahmin etmişsiniz en başta evet yani partnerim tecrübeli, işini bilen biri diyebilirim :) spor özellikle son 1 yıldır hayatımda var zaten o yüzden umuyorum dediğiniz gibi olur da bir sorun yaşamam, teşekkür ederim yorumunuz için :)
Önemli olan karşıdakiinin tecrübesi zaten yoksa bizim toplumun masallarına anlatılan hikayelere bakarsanız ilk gece hikayelerinde bile vajinal yolla ilişkiye girmiş bazı kadınlar bir süre boyunca oturamadığını falan iddia ederler. 40 yıldır evli olmasına rağmen orgazmdan uzak kadınlar var. Zevk alınacağına inanmıyor asla vs… Yani tecrübesiz bir adam değil anal, vajinal yolla da zarar verebilir.
Gerçekten spor mühim hem cinsel bölgenizin kaslarını geliştirirsiniz hem bedenen zihnen tatmine ulaşırsınız.

Tamam bacım istatiğini ve ilişki sayını tam olarak artık anladık.
Sana kolay gelsin. :KK28:
Alıntı yaptığım mesaj size ait değildi aslında? Ama yine de teşekkürler. 👍🏻
Önemli olan karşıdakiinin tecrübesi zaten yoksa bizim toplumun masallarına anlatılan hikayelere bakarsanız ilk gece hikayelerinde bile vajinal yolla ilişkiye girmiş bazı kadınlar bir süre boyunca oturamadığını falan iddia ederler. 40 yıldır evli olmasına rağmen orgazmdan uzak kadınlar var. Zevk alınacağına inanmıyor asla vs… Yani tecrübesiz bir adam değil anal, vajinal yolla da zarar verebilir.
Gerçekten spor mühim hem cinsel bölgenizin kaslarını geliştirirsiniz hem bedenen zihnen tatmine ulaşırsınız.
Gerçekten öyle yani bazı anlatılanlar, söylenenler çok uç ve ütopik. Dediğiniz gibi orgazm kavramının ne olduğundan bihaber çok fazla hemcinsim var, vajinal ilişkide kanamama ihtimalini dahi bilmeyen hem erkek hem kadın kaynıyor maalesef, bu en basit örnek diyebilirim. Gerçekten cinsellik konusunda çok geride kalmış, yanlış mitlerle donatılmış bir toplumuz ne yazık ki. Teşekkür ederim yorumunuz için tekrar tekrar. Spor konusunda tavsiyenize de kesinlikle uyacağım :)

Çok haklısın.30 yaşında kadınım daha adam gibi orgazmı, sevişmeyin bilen 1 erkeğe denk geldim.vajinal masaj falan hak getire.

Çok haklısın.30 yaşında kadınım daha adam gibi orgazmı, sevişmeyin bilen 1 erkeğe denk geldim.vajinal masaj falan hak getire.

Bu dediğini birçok kadın yaşıyor bu topraklarda kimi bilincinde kimi tamamen bilinçsiz ne yaşadığını bile bilmiyor. Bu konuyu sünnetli/sünnetsiz toplumlar olarak ayıran uzmanlar var hatta oraya girersem şimdi linç yemekle uğraşmak istemiyorum 😏
Sadece kısaca geçeyim.

1 cm penis derisinde 200 sinir ucu bulunuyor ve bu sinir uçları penisin hassasiyetini ve cinsel uyarılma kapasitesini sağlıyor. Sünnet derisinin çıkarılmasıyla birlikte bu sinir uçlarının bir kısmı da kaybediliyor. Bu durum, sünnetli erkeklerde cinsel duyarlılığın azalmasına neden olur.
Burdan sebeple orgazm aslında beyinde gerçekleştiği için, yeteri kadar uyarı beyne iletilmez bu yüzden sünnetli erkeklerde orgazm tam olarak gerçekleşmez. Gerçekleşmesi için daha fazla ilişki ihtiyacı duyar ve süreli cinsel açlık oluşur. Kadına ulaşamadığında da devreye kadına şiddet girer, sapkınlık girer hatta bazen çok farklı deneyimlere açlık girer

Bu dediğini birçok kadın yaşıyor bu topraklarda kimi bilincinde kimi tamamen bilinçsiz ne yaşadığını bile bilmiyor. Bu konuyu sünnetli/sünnetsiz toplumlar olarak ayıran uzmanlar var hatta oraya girersem şimdi linç yemekle uğraşmak istemiyorum 😏
Sadece kısaca geçeyim.

1 cm penis derisinde 200 sinir ucu bulunuyor ve bu sinir uçları penisin hassasiyetini ve cinsel uyarılma kapasitesini sağlıyor. Sünnet derisinin çıkarılmasıyla birlikte bu sinir uçlarının bir kısmı da kaybediliyor. Bu durum, sünnetli erkeklerde cinsel duyarlılığın azalmasına neden olur.
Burdan sebeple orgazm aslında beyinde gerçekleştiği için, yeteri kadar uyarı beyne iletilmez bu yüzden sünnetli erkeklerde orgazm tam olarak gerçekleşmez. Gerçekleşmesi için daha fazla ilişki ihtiyacı duyar ve süreli cinsel açlık oluşur. Kadına ulaşamadığında da devreye kadına şiddet girer, sapkınlık girer hatta bazen çok farklı deneyimlere açlık girer
Asıl fazla zevk alınca daha çok yapmak istemez mi insan?

Herkese merhabalar, tepki çekebileceğimi bilsem de bu soruyu sormak istiyorum. 21 yaşındayım, geçen hafta hayatımda ilk defa anal ilişki deneyimledim ve bu kadar zevkli olacağını tahmin dahi edemezdim. Prezervatif ve kayganlaştırıcı kullandık, ben de bağırsak temizliğimi yaptım elbette ki. Ayda 2-3 kez bu yolla ilişki yaşarsam başıma ne gelebilir en fazla?
Pink sock diye bir şey oluyormuş

Evet çok çok nadir güzel olabilir, onu yapmak icin bayagi acı sever ve seks ustası olmak gerek bence. Bi okuduğum da mesela normal ilişki yaşarken birden diger tarafa geçenler varmış. İnsanlar normali zor yapiyorken😝😅😅
onlar folloş olanlar 😁 diğer türlüsü mümkün değil

giphy.webp
bu giften hiçbir şey anlamayan bi ben miyim

Niyetim midenizi kaldırmak değil ama şöyle bir örnek vereyim. Bir sebepten çok şiddetli kabızlık problemi yaşadığım bir dönem oldu. Öyle ki lavmanla bile çözemedim ve dıştan tıbbi müdahale gerekti detaya girmeyeyim. Resmen öldüm geberdim. Ki bu müdahale penis uzunluğuyla kalınlığıyla karşılaştırılamaz bile. Şu anda mis gibi asla iyileşmeyen bir makat çatlağım bulunmakta. Yani lavman kullanımı bile normalde aşırı rahatsız eder. Analden nasıl zevk alındığını ben anlayamıyorum. Deneyimleyen arkadaşlar kusura bakmasın ama her ne kadar karşılıklı rıza olsa da bunun sadece erkekler tarafından kendi bencil zevkleri uğruna talep edildiğini düşünüyorum ben.

Herkese merhabalar, tepki çekebileceğimi bilsem de bu soruyu sormak istiyorum. 21 yaşındayım, geçen hafta hayatımda ilk defa anal ilişki deneyimledim ve bu kadar zevkli olacağını tahmin dahi edemezdim. Prezervatif ve kayganlaştırıcı kullandık, ben de bağırsak temizliğimi yaptım elbette ki. Ayda 2-3 kez bu yolla ilişki yaşarsam başıma ne gelebilir en fazla?
Gaz çıkarırsın sürekli 🤣saglik açısından bazı kişilerde olumsuz şeyler duymuştum ancak pek birsey olmayan da var

X