İlköğretim Yorum ve Soruları Anadolu yakası Özel okul arayışı 2021-22 İlkokul

maitri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
54
73
36
Herkese Merhaba,

2015 doğumlu oğlum için acil okul arayışı içerisindeyim. Bu konuda arayışda olan,bu süreci tamamlayıp okuyan çocuğu olan herkesin yorumlarını rica edeceğim.Böyle bir dönemde hem iyi bir eğitim almak,hem doğru okul bulmak çok kafa karıştırcıı oldu benim için.Bir de zaman kaybetmeden kayıt yaptırmak için pek vakit kalmamış,Corona dan sebeple biraz ağırdan alır diye bekliyordum insanlar ama bazı okulların kontenjanları dolmuş bile.Şimdiden teşekkürler.:KK200:

takipteyim bende maltepe civarına bakıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa süper olur. :KK5:

Merhaba Anadolu Yakasındaki neredeyse tüm okullarla görüşmüş biri olarak fiyatların çok yüksük olduğunu belirtmem gerekir maltepede oturup pendikte çalışan biri olarak bahçeşehir pendiğe oğlumu yazdırdım. Ancak bu yaşta isteğim devlet okuluydu. İş giriş çıkış saatlerimiz uymadığından özel okul tercih etmek zorunda kaldım. Bahçeşehir kurtköy, pendik, bilnet kartal gibi okulların fiyatları diğerlerine nazaran daha uygun.

Merhaba Anadolu Yakasındaki neredeyse tüm okullarla görüşmüş biri olarak fiyatların çok yüksük olduğunu belirtmem gerekir maltepede oturup pendikte çalışan biri olarak bahçeşehir pendiğe oğlumu yazdırdım. Ancak bu yaşta isteğim devlet okuluydu. İş giriş çıkış saatlerimiz uymadığından özel okul tercih etmek zorunda kaldım. Bahçeşehir kurtköy, pendik, bilnet kartal gibi okulların fiyatları diğerlerine nazaran daha uygun.
Merhaba, era koleji ,bil koleji ,tekden ve ted rönesans kolejlerine bakıyorum şu anda. Geçen sene ki araştırmalarımda bu okulları not almıştım muhtemelen içlerinden birinde karar kılacağım. Birde Marmara koleji vardı olanakları güzel gelse de skalamın dışında kalıyor.

X