Amway in artistry ve beutycycle markalı ürünlerini kullananların yorumlarını görelim.

bende artistry nin toz fondötenini bu aralar almak istiyorum ama yağlı bi cilde sahip olduğum için sivilce yapmasından korkuyorum.
bu konuda bir bilginiz var mı?

bende artistry nin toz fondötenini bu aralar almak istiyorum ama yağlı bi cilde sahip olduğum için sivilce yapmasından korkuyorum.

canım toz fondötenler hem tek başına hem de fondöten üzerine bitiriş olarak kullanılıyor.

Yağlı ciltere bir zararı yok. Sabah akşam yüzünü yıkayıp tonikle ve kremle. gece asla makyajını temizlemeyi unutma..

ooo kızlar pek ilgili bilgiliymişiniz valla maşallahsize.ben de bayağı yol aldım ürünler veiş hakkında,çok memnunum pişman olurum sanıyordum üye olduğum için ama iyiki amwaye başlamışım hiç pişman olmadım .

arkadaşlar ürünler gerçekten harika.. ürnlerle ilgili detaylı diğer bilgiler için sitesine müşteri olarak ücretsiz kayıt olmanızı öneririm. kampanyalarından ve promosyonlarından faydalanabilirsiniz.
Ayrıca ürünlerden menunsanız üye olmanızı tavsiye ederim. Çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Satış dısındaki gelirleride süper.. Detaylı bilgi için aşağıdaki linkten yardımcı olabilirim.
ASG kişisel sayfası - minetopbas | Amway

toz fondoten zaten özellikle yağlı ciltlerin parlamasını önlemek amacıyla tasarlanmıştır.yani kuru değil yağlı ciltlere önerilmektedir.üstelik pudra sürmeye gerek bıraktırmayan bir ürün çok kaliteli ve işlevli.yani cildiniz yağlıysa bunu öneriyorum :)

arkadaşlar ben de kozmetiklerinin hepsinden çok memnunum.en ufak bir yapaylık yok.cok doğal duruyor.mesela beautycycle volume mascara rimelle gözlerim diğer markalarda yandığı ve kirpiklerim döküldüğü için bırakmıştım.bu üründen her konuda çok memnunum hatta başka bir başlıkta da bu rimelden ayrıntılı olarak bahsetmiştim.
ben artistry essentials dengeleyici setten bahsedecektim.cildi yağlı ve parlak parlak olanlara kesinlikle şüphesiz öneriyorum.yüzüm tazelendi parlaklık gitti.yanında artistry essentials anti-blemish i de leke giderici olarak kullanıyorum.gayet memnunum sivilce lekelerim 2 ayda azalmaya başladı.öneriyorum.:)

Ben artistry'nin dengeleyici fondötenini almak istiyorum ama renk seçimi konusunda kararsızım.
Çok açık tenliyim ve sarı alt tonluyum artistry renkli nemlendiricide tint 1 kullanıyorum cildime tam uyuyor.
Fondötende sarı tonlu en açık renk hangisi?

bence beautycycle yerıne artıstry dengeleyıcı sıstem var o super ben kullanıyorum yıkama jelı tonıgı ve kremı var gercekten yagı parlamayı buyuk oranda azaltıyor.

toz fondotenını de aldım gercekten hıc oyle emanet durmuyor yuzde dogal cılt gıbı sankı kendı tenın bu amway urunkllerının sırrı ne cok merak edıyorum gercekten.

Ben de artisty fondötenden şaşmam. Sadece doğal görünmesi değil, bitkisel olması da benim için önemli. Cilt için kalite şart.

beautycycle ile tanıştıktan sonra makyaj çantamda flormar,avon,golden rose,maybelline loreal ne varsa attım o kadar diyorum.doğal bir görüntü veriyor ve yüzünüzdeki makyaj sırıtmıyor.ayrıca rimeli a-e vitamini içerdiğinden kirpiklerim dolgunlaştı ve uzadı.haberiniz olsun

beautycycle ile tanıştıktan sonra makyaj çantamda flormar,avon,golden rose,maybelline loreal ne varsa attım o kadar diyorum.doğal bir görüntü veriyor ve yüzünüzdeki makyaj sırıtmıyor.ayrıca rimeli a-e vitamini içerdiğinden kirpiklerim dolgunlaştı ve uzadı.haberiniz olsun

rengini nasıl tutturuyorsunuz bende almak istiyorum ama rengini bilmediğim için cildimle ton farkı olur diye alamıyorum.sevgiler.::KK3:

rengini nasıl tutturuyorsunuz bende almak istiyorum ama rengini bilmediğim için cildimle ton farkı olur diye alamıyorum.sevgiler.::KK3:

sanırım fondoteni ve pudrayı kastettiniz.ben beyaz tenli olduğum için her ikisinde de en açık tonları seçmiştim beautycycle da.siz de ten renginize göre katalogtan tercih yapabilirsiniz.sonuçta iade gibi bir seçenek de var buğdaysanız orta tonları açık tenliyseniz açıkları esmerseniz de koyu tonları tercih edebilirsiniz.ya da farklı bir tonda görünmek isterseniz koyulaştırıp açabilirsiniz siz bilirsiniz

Toprak serisini kullanmıştim bende sivilce yapmıştı.arkadaşında da aynı soruna neden oldu.geri iade etmiştik

Amway artistry serisini kullandım . Böylesine berbat bi ürün görmedim. Olumlu yorumların çoğu bu tarz forumlara amway satış temsilcileri tarafından yazılıyormuş. Ben şimdi arayıştayım. Clinique smart serum varmış onu deneyeceğim. Ama siz siz olun sadece cilt bakımı değil de deterjann çay kahve işine de girmiş markalardan cildiniz için ürün almayın

Yo ben satış temsilcisi değilim kullanıcıyım amwayin cilt bakım ürünlerinden çok memnunum göz kenarımdaki kırışıklıkların neredeyse çoğu gitti
Deterjan çay işi ne alaka ürün yelpazesi geniş ve her kategori için farklı bilim adamları çalışıyor

X