Cilt Bakımı Ürünleri Amway Ballı Sabun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
rolon sitik saçların dökülmesini önlemek için bakım onarım kremi diç macunu diş fırçası sıvı el sabunu şampuanlar süper yaaa ben çok memnunum tavsiye ederim
deterjanlardan loc zomm fırın jeli traş mak. köpüğü losyonu sa8 beyazlatıcı oda parfümü harika çok güzel

Sabun güzel :KK66:

Ev arkadaşım Amway satış elemanı olduğundan şanslıyım sanırım :)

arkadaşlar bu amway a nasıl üye olunuyor. bi arkadş çok yüksek fiyata üye olabileceğimi söyledide

Yoo ne yüksek fiyatı sadece 75 tl ödüyorsun ilk üye olurken üstelikde 6 ay deneme süresi var,vazgeçersen 6 ay içinde 65 tl geri ödüyorlar sadece 10 tl zarar etmiş olursunki vazgeçeceğini sanmıyorum çok karlı bir iş :)

bende sipariş ettim bu ballı sabundan hlamın bi arkadşı satıomuş bugun eve geldi amway'ın ürünlerini satıo,ballı sabun ama kalmamış elinde cok hzlı gdio falan dedi memnunmuş herkes ayın 27'sinde bana gelio dedi 2.5 hafta beklemem lasım yani e bu kdar kişi memnnunsa ve o kısa dönem içinde bitiosa demkki iyi bi sbun bi da bi kaç ay önce bi arkaşm kullanıodu ondada azalmştı oda güsel bi sabun diodu bakalım kullanıcam gelince :) ayrıca fiyatıda 6tl'miş..

amway ürünleri gerçekten kaliteli,bu ballı sabun da amway ürünüdür...satışı yapan kişi cildinize uygun ürünü tavsiye etmediği için yanlış ürülnler kullanmış olabilirsiniz..bu yüzden genellemeler doğru olmayabilir.....bu işi yapmak gerçekten güzel seviyorum amway ürünlerini...

Son düzenleme:
selam bende bir amway serbest girişimci olarak ürünleri çok güzel ballı sabunu tavsiye ederim ama yüzünüz yağlı değilse tavsiye etmiyoruz...diğer ürünler hakkındada bilgi verebilirim...3 lü set ama tanesini 6,5 tl veriyoruz...

Son düzenleme:
XXXXXXXXXXXXXXXXX ürünlere bakıp inceyebilirsiniz. bende balı sabunu kullanıyorum sadece cilt değil saç içinde kullanılabilirsin ayrıca basura bile iyi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar meraba benim annem 1 yı önce amway ürünlerini satıyordu SİZE TEK BİRŞEY SÖYLİYİM ÜRÜNLER ÇOK KALİTESİZ.inanın o verdiğiniz tonca paraya kesinlikle değmiyo.o ürünlerin hepsinin muadili piyasada çok uygun fiyatlara mevcut.şimdi bu cilt ürünleri ve şu ballı sabun meselsine gelelim bu sabunu burda bazı insanların çok sevmesinin nedeni aslında çok da problemli olmayan normal bir ciltleri olup ürünü kullandıklarında sanki çok işe yaramış gibi hissettirmesidir.çünkü zaten türkiyede kadınların çoğu normal bir cilde sahip ve sıkı bir cilde sahip yıllardan beri yüzünü beyaz sabunla yıkayıp üstüne bi arko krem sürüp yatan anneannemin inanırmısınız yüzü bebekler gibi çünkü cildi normal bir deriye sahip o yüzden diyceğim o ki ballı sabun aslında çok normal bi ürün cildinizde harikalar yaratmıyo.cilt problemleri karaciğerden kaynaklanır o yüzden belli belirsiz hangi ürün revaçta die koştura koştura ürün almaktansa önce bi doktora gidin baktınız doktor bişey demiyomu yada gereksiz ilaçlar şunlar bunlar mı veriyo organik markaları tercih edin ve öyle çok ürün almayın bir cildiniz için yeterli olan bir temizleyici bir tonik nemlendirici ve göz kremidir.isterseniz ayrıca bi maske alın.öyle yok cilt aydınlatıcı özmüş gece kremiymiş kaz ayağı kremiymiş bilmem neymiş gereksiz inanın çok gereksiz.amway dan bahsetmek gerekirse alın diyebiliceğim ürün çok az özellikle saç bakım ürünlerini KESİNLİKLE ALMAYIN.ÇOK PİŞMAN OLURSUNUZ.yani açıkçası söylenicek çok şey var amway hakkında ama genelde kalitesiz ürünler.iade konusunda ise kesinlikle iade var o konuda çamur atamam yaknız paranız bankaya biraz geç yatıyo iade sonrasında belki o sorun olabilir.umarım yardımcı olmuşumdur herkese güzel sağlıklı bir cilt diliyorum..... :-)

ozkok_17, amway ürünleri ve cilt bakım ürünleri de organiktir. piyasadan aldığınız hangi ürünün 90 gün iade garantisi var. piyasadan aldığınız ve kullandıktan sonra memnun kalmadığınız ürünü geri götürün bakalım size ne cevap verecekler.

Ürünleri nasıl kullandığınızı ilemiyorum ama firma hakkında yeterince bilginiz olmadığınızı tahmin ediyorum. Çünkü 51 yılında yüksek ürün kalitesini hiç değişmeden aksine sürekli geliştiren ve bünyesinde yüzlerce arge profesörü bulşunduran dünya çapında 15.000 çalışanı milyonlarca serbest girişimcisi bulunan bir firmanın iade konusunda tüketicisine olan güvenin karşılığı bu işlemi yaptığı ve paranın banka hesabınıza 10 iş günü içerisinde yatırıldığı mutlaktır. Tahminim sizin bu konuda bilgi eksikliğiniz bu ürünler hakkında olumsuz görüş belirtmenize sebep olmuştur. Ürünlerin piyasadaki muadilleri hakkında bizi de bilgilendirrirseniz çok memnun olurum.

herkes başka birşey söylüyor bu amway hakkında..

cilt bakım ürünleri hadi neyse diyorum, benim memnun kaldığımdan başkası memnun kalmaz, başkasınınkinden ben memnun kalmam vs.

ama temizlik ürünleri mevzusunda bile ortak bir görüş olmamasını açıkçası tuhaf buluyorum..

ya bende bu akşam amwayın 3lü dengeleyici setini ve gözenek temizleyici maskesini sipariş verdim arkadaşım satıyor. şimdi burdakileri okuyunca bi karamsarlık yaşadım acaba kötü ürünlermi diye ya:KK43: bi fikri olan var mı? gözeneklerime iyi gelir diye düşünmüştüm halbuki

ya bende bu akşam amwayın 3lü dengeleyici setini ve gözenek temizleyici maskesini sipariş verdim arkadaşım satıyor. şimdi burdakileri okuyunca bi karamsarlık yaşadım acaba kötü ürünlermi diye ya:KK43: bi fikri olan var mı? gözeneklerime iyi gelir diye düşünmüştüm halbuki:eek:klava:bilmiyorumkismile

ben ve annemde ileri derecede egzama var. amwayin sabununu ,şampuanını ve deterjanlarını kullanıyoruz. biz çok memnunuz ürünlerden.
her cilt tipinin ihtiyacı farklıdır. alın deneyim derim. ürünleri biraz pahalı olabilir ama hepsi konsantre. hesaplayın sizde göreceksiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

amwayin özelliklede artistry nin kullanıcısıysanız çok iyi bir seçim yapmışsınız. Artistry clinique, lancome gibi firmaların da içinde bulunduğu ilk 5 prestijli markadan biri.
bunun yanı sıra şubat ayında beautycycle adında yeni bir marka çıkardı. ekonomik durumu orta olan kişilere hitap ediyor. bu markada çok kaliteli. Bu markayıda Olay, Loreal gibi firmalarla kıyaslayabilirsiniz.tüm ürünleri henüz piyasaya verilmedi haziranda tamamlanacak ama şuan satışa çıkan ürünleri mevcut. bilgi almak için mesaj atabilirsiniz. yeni markanın linki :beautycycle - your element. your beauty - turkey.beautycycle.eu

X