Amh düşük ve erken menapoz

Fatos1515

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2018
28
6
28
Merhabalar ben 26 yasindayim ve 1.5 yillik evliyim amh 0.08 iki yumurta toplamam var ikisinde de bir adet toplandı ve dollenmedi. Çok üzgünüm umudum tükendi acaba yumurta takibi ile hamile kalabilir miyim benim gibi olan varmi??😔

Merhabalar ben 26 yasindayim ve 1.5 yillik evliyim amh 0.08 iki yumurta toplamam var ikisinde de bir adet toplandı ve dollenmedi. Çok üzgünüm umudum tükendi acaba yumurta takibi ile hamile kalabilir miyim benim gibi olan varmi??😔
Benim de 003 1.5 yil oldu 36 yaş ilk tüp bebek denemem hüsrana uğradı 2 yumurta erken catladi:KK43:

kafanı rahatlat stres yapmamaya çalış bir yumurta olsa da hep şans var
yumurta takibi dene istersen
takviye gıdalar kullanabilirsin yumurta kalitesi için

Merhaba canım bende 27 yaşındayım amh 0.11 1.5 yıllık evliyim bende 1 düşük 1 kürtajım var doğal hamile kaldım 2 defa bende adetimi bekliyorum tüp bebeğe başlayacam sakın üzülme pes etme denemeye devam et her ay farklı yumurta oluyor

kafanı rahatlat stres yapmamaya çalış bir yumurta olsa da hep şans var
yumurta takibi dene istersen
takviye gıdalar kullanabilirsin yumurta kalitesi için
Yumurta kalitesi için hangi takviye gıda kullanılabilir yaş 34 amh 0.54 ilk tüp Berk’te üç yumurta vardı ikiz transfer yapıldı tutunmadı

Canim benim de değerim 007 tüp bebeğe başladım ilk seferde 3 yumurta toplandı ve birisi 3. Gün de donduruldu . Ben tedaviye devam ediyorum süreç sanırım uzun . Üzülme diyemeyeceğim çok yıpratıcı bir süreç bende aynı durumdayım sürekli aklımda ve bir türlü kafadan atamıyorum ama hiç yumurta olmayacak dedikleri halde 3 yumurta toplanması bile umut

Benim amh en son 0.04 çıktı yaş 31 adet olamıyorum sizce menopoza girmiş olabilir miyim sizde adet durumu nasıl ve arkadaşlar ben menopozun etkilerinden korkuyorum daha çok kemik erimesi falan bununla ilgili bilgi alıp tedavi olan var mı

Benim amh en son 0.04 çıktı yaş 31 adet olamıyorum sizce menopoza girmiş olabilir miyim sizde adet durumu nasıl ve arkadaşlar ben menopozun etkilerinden korkuyorum daha çok kemik erimesi falan bununla ilgili bilgi alıp tedavi olan var mı
Merhaba cnm 32 yaşındayım amh 0,03 çıkmıştı benimde düzensiz adet olmaya başladım 60-70 günleri bile buluyor ara ara. Şu an yine adet olamadim amh da 1 ay içinde 0,01 e düştü ne yazık ki 😢 hangi şehirde hangi doktorda tedavi görüyorsun havuz sistemi mi yapılacak sana cnm ?

Benim doktorum havuz yapacağını ve prp yapacağını söyledi

Merhaba cnm 32 yaşındayım amh 0,03 çıkmıştı benimde düzensiz adet olmaya başladım 60-70 günleri bile buluyor ara ara. Şu an yine adet olamadim amh da 1 ay içinde 0,01 e düştü ne yazık ki 😢 hangi şehirde hangi doktorda tedavi görüyorsun havuz sistemi mi yapılacak sana cnm ?

Benim doktorum havuz yapacağını ve prp yapacağını söyledi
Ben İstanbul Cem Çelik’e tedavi oluyorum bir yumurta var şu anda bakalım havuz yapılacak

Canım merhaba bende 31 yaşındayım amh 0.03 çıktı 1 yılda 0.98den düşyü şok oldum bnde ahnı durumdayım tüp bebeğe başlıcaz normal gebelik zor gibi senin adetlerin nasıl kaç günde bir oluyorsun benim azalmaya başladı lekeli geliyor:KK43:

Benimde 0.03 çıktı şok oldum 1 yıl önce 0.98 di canım nasıl bu kadar düşüyor anlamıyorum benim adetlerim düzenli ama garipleşti lekeli geliyor bazen ateş basması oluyor menepoz mu psikolojik bilmiyorum fsh kaç çıkıyor sende

Benimde 0.03 çıktı şok oldum 1 yıl önce 0.98 di canım nasıl bu kadar düşüyor anlamıyorum benim adetlerim düzenli ama garipleşti lekeli geliyor bazen ateş basması oluyor menepoz mu psikolojik bilmiyorum fsh kaç çıkıyor sende
Canım valla bir ay boyunca ateş basması yaşadım zaten Eylül ayından beri ilaçsız adet olamıyoru. Şimdi bir yumurtayı büyütüyoruz ilaçlarla dua edin bana. Geçen sene fsh 35 çıktı daha da bakmadım. Senin kaç çıktı

Canım merhaba bende 31 yaşındayım amh 0.03 çıktı 1 yılda 0.98den düşyü şok oldum bnde ahnı durumdayım tüp bebeğe başlıcaz normal gebelik zor gibi senin adetlerin nasıl kaç günde bir oluyorsun benim azalmaya başladı lekeli geliyor:KK43:
Merhaba bende 32 yaşındayım benimde amh 0,03 cıktı ama başka bi özel yerde de 1 ay sonra tekrar yaptırınca 0,01 çıktı. 1 sene 4 ay oldu gebe kalamadım. Âdetlerim benimde düzeni şaştı acaba fsh değeriniz de yüksek mi ? Ultrasonda kaccyumurtaniz görünüyor yani folikül
Ve nerede tedaviye başlamayı düşünüyorsunuz hangi sehirdesiniz

X