Ameliyat oldum,2. günüm

benim morarmada cok garip sanki mor kalemle gözüme kalem cekmişim gibi duruyor. sislikler olmasa gözü rahatsız edecek durumda deil. ama sisliklerle remen tehlike anınca sisen balık gibiyimakannehir

senemcim bnmde gözlerimin üstü far sürmüş ve kalem çekmiş gibi..onun dışında göz altlarım sapsarı oldu..sanırım 10 güne hepsi geçer.Şişliklere gelince 3. günümde bütün yüzüm şişti.Hiç abartmıyorum yürürken yanaklarım sallanıyodu..4. günüm bugün şişliklerim yarı yarıya indi.Sanırım yüzdeki şişliklerde 2 haftada geçer.Burna gelince :gitme: orası tam bi fiyasko olabilir..Okula nasıl gideceğim bilmiyorum.Çok takarım ben,zaten herkes naptın sen dicek,bide üstüne kötü bi görüntü ağlaya ağlaya eve gelirim artık...Bu arada doktorumun asistanı ameliyattan çıkınca annemle babama biblo gibi bi burnu oldu demiş.Ben koca bi burundan çok kalkık olmasından korkuyorum sanırım.Burun deliklerim gözüküyor bi tek şuan.."domuz gibi" tövbe tövbe..:sinifsinif:

yaa çoookk moralimmm bozuk...burun deliklerim yusyuvarlak büyük ve dik.çok çirkin gözüküyo...

cnmm yüzün çok şiş çünküü hiç üzülme 15 güneee acaip güzel olcakkk:)

cnmm yüzün çok şiş çünküü hiç üzülme 15 güneee acaip güzel olcakkk:)

canım inş. 15 güne o delikler iner kaydirigubbakcemile3 yoksa gören estetik diil burnumun kırıldığını fln düşünecek.bu arada bugün burun içindeki dikişlerimden ve tamponlardan kurtuldum,nefes alıyorum,koku alamamak ne kadar kötüymüş,çim kokusunu çektim içime doya doya,inş. tıkanmaz.Perşembe günüde atel çıkacakmış ve burun ucundaki dikişler alınacakmış.Sonrada takarım şapkamı giderim okuluma napıyim dalga geçen geçsin lülülülülülü

zor yaw kendımı hatırladım bırden,ben cenemıde yaptırmıstım dolgu baya zordu,corbayı pıpetle ıcıyordum,aman sız sakın yaptırmayın ama 1 hafta snr sonuc superdı.4 gun zorluk cekersın ama ben 5. gun hatırlıyorum alısverıse cıkmıstım :) gecmıs olsun canım.

zor yaw kendımı hatırladım bırden,ben cenemıde yaptırmıstım dolgu baya zordu,corbayı pıpetle ıcıyordum,aman sız sakın yaptırmayın ama 1 hafta snr sonuc superdı.4 gun zorluk cekersın ama ben 5. gun hatırlıyorum alısverıse cıkmıstım :) gecmıs olsun canım.

teşekkür ederim canım..beklemek zor,sonucun güzel olacağını bilmek yine durumu katlanılabilir hale getiriyor.

aaa bi dakikaa sende daha atel var ve sen burun deliklerini mi takıyorsun kafanaaaa :KK70:
yaa o cook yanıltıcııı atel cıkınca burun deliklerin bariz asagı inecek oradaki bant burnunu kalkık gösteriyor telaslanmaa

Son düzenleyen: Moderatör:
aaa bi dakikaa sende daha atel var ve sen burun deliklerini mi takıyorsun kafanaaaa :KK70:
yaa o cook yanıltıcııı atel cıkınca burun deliklerin bari asagı inecek oradaki bant burnunu kalkık gösteriyor telaslanmaa

canımm ağzın bal yesinnnn :Saruboceq: inşallah dediğin gibi olur.Atel çıkınca sabırla bekleyeceğim inmelerini.

ya herkes kalkıklığından şikayet ediyor..bende kalkık olmayışındannnn herkesin derdi farklı zamanla ucu kalkarmı kızlarrrrrrrrr

merak ettim bende,nasılsın nasıl oldu canım yaa.

ayy peki bu sanatcılar nasıl oluyor bir hafta sonrasında sahne bile alıyorlar fisfisfis

Kızlarrrr geldim :) Şuan ağrım sızım yok çok iyiyim.Ama şişlikler,ellediğimde çıkıntılar var.Bi hafta sonra kontrole gideceğim.Bakalım doktorum ne diyecek.Onun dışınca şiş olmasına rağmen beğendim burnumu.

Kızlarrrr geldim :) Şuan ağrım sızım yok çok iyiyim.Ama şişlikler,ellediğimde çıkıntılar var.Bi hafta sonra kontrole gideceğim.Bakalım doktorum ne diyecek.Onun dışınca şiş olmasına rağmen beğendim burnumu.

gecmiş olsun benimde almanyada yeğenim geldi oldu çok güzel şişi azdıııı demeki herkesin ameilyatı farklı oluyorrr

canım yaa benimde elime cıkıntılar geliyor. :KK43: sislikler inince iyice belli olur diye korkuyorum. resim eklemicekmisin?

zamanla kalkan burun hiç duymadım generde iner. miss angela

bu arada sayfadaki tüm ameliyat olanlara geçmş olsn

resmini bekliyoruz merakla..

X