Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları ameliyat olacağım

nillasu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4
1
44
selam kızlar.. bu hafta içinde ameliyat olacağım ama korkudan gerim gerim geriliyorum.. safra kesesi ameliyatı olacağım.. aranızda yakın zamanda olan var mı? nasıldı? amliyat öncesi nasıl kontroller yapıldı?

Canım geçmiş olsun eminim olmuşsndur ameliyatını ben yazın oldum ve neredeyse ertesi güne ayaktaydım 1 ay sonra herşeyi yemeye başladım umarım iyisindir şimdi.

Merhabalar... 2 hafta once safra kesesi ameliyati oldum sizde de benzer durum oldu mu merak ettim bende kahvalti yapar yapmaz ishal durumu var kostur kostur zor yetisiyorum 2 tane de bebegim var annem yanimda simdi ama ya sonrasi işe baslayinca ne yaparim bazen gun icinde 2 kere oluyo sizde oldu mu olduysa ne zaman gecti.. kronik olmasindan korkuyorum

selam kızlar.. bu hafta içinde ameliyat olacağım ama korkudan gerim gerim geriliyorum.. safra kesesi ameliyatı olacağım.. aranızda yakın zamanda olan var mı? nasıldı? amliyat öncesi nasıl kontroller yapıldı?
Merhabalar .öncelikle geçmiş olsun.safra kesesinde kac adet polip var ve ya tas da var mı agri yapıyor mu ?o yüzden mi alalım dedi doktorunuz ..

Merhaba hanımlar benim de bugün tesadüfen farkedildi safra kesemde 3 ve 5 mm polip mide bulantısı var şuan bende bununla mı alakalı bilmiyorum genel cerraha yönlendirdiler beni bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek yaşayanlar lütfen paylaşabilir mi benimle tecrübelerini? Şimdiden teşekkürler..

X