Bölgesel İncelme Alt bacaklarım çok kalın bileklerimde keza öyle

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Seymacos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2021
11
0
29
Kızlar benim alt bacaklarım vücuduma göre kalın ve bileklerimde keza öyle ne yapabilirim bileklermdede ayrıca ödem gibi doğuştan şişlikler var ne yapabilirim yardımcı olursanı sevinirim :KK43: görselde ektedir. :KK43:
E074A23D-1D99-4DC0-A543-78E7C872A62C.jpeg

Eklentiler

• 34483B79-44AC-41B2-8B18-A51C9F66D280.jpeg
    34483B79-44AC-41B2-8B18-A51C9F66D280.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 112
Benim de bacaklarım kocaman ben 45 kilo iken bile bacaklarım 60 kilo olanlardan kalındı. Bilekler dahil. Kabulleneceğiz. Üst bacak filan biraz fazla yürüdüğüm dönemde incelmişti ama altbacak ve bilek asla değişmedi.

Ten rengin ❣🧿🧿

Bence cok guzelsin, bilek malesef kolay kolay incelmez. Bosver o da kusurun kalsin 🌼 zaten cok kalin degil. Bacaklarinla cok uyumsuz da degil.
Önden olan fotografinda biraz basen ve üst bacak da fazla geldi ama diger fotodan anladim ki gayet iyisin.

Ten rengin ❣🧿🧿

Bence cok guzelsin, bilek malesef kolay kolay incelmez. Bosver o da kusurun kalsin 🌼 zaten cok kalin degil. Bacaklarinla cok uyumsuz da degil.
Önden olan fotografinda biraz basen ve üst bacak da fazla geldi ama diger fotodan anladim ki gayet iyisin.
Bilekler evet incelmiyor ve ödem gibi şişiyor keşke bi çözümü olsa bu arada teşekkür ederim :)

Benim de bacaklarım kocaman ben 45 kilo iken bile bacaklarım 60 kilo olanlardan kalındı. Bilekler dahil. Kabulleneceğiz. Üst bacak filan biraz fazla yürüdüğüm dönemde incelmişti ama altbacak ve bilek asla değişmedi.
Bi çözüm bulmak istiyorum çünkü bileklerimden memnun değilim yine çok şükür sağlığımız yerinde ama çözümü varsa neden bizde değerlendirmeyelimki

Ben bi tek alt bacaklarımdan memnun değilim heleki ayak bileklerim ödem gibi şişiyor hiç bu güne kadar inmedi şişkiği bi çözüm olsa keşke :KK43:

X