almayadan arkadaslar yardim edin

bende yeni evlendigimizde sapka patik seti ve minik ceket almistim ama durumu ögrendigimizden beri ortadan kaldirdim canim cok yaniyordu gördügümde ama bugün dayanamadim yine aldim,insallah kurban oldugum rabbim bizede giydirecek minik ayaklar nasip eder hayirlisiyla canim,nerelisin

canim slm ben trabzonluyum istanbulda büyüdüm 14 senedir almanya nürnbergde kaliyorum ya sen neredensin.ama gurbet kardesiyiz hepimiz bir memleketli türkiyeliyiz.vatani bekleyen 3 aylik asker ablasiyim.mevlam butun askerlerimizi korusun korusun

selam canim benim esimde hic sperm bulunamadi azosperm dediler,ama insallah rabbim bizimde yüzümüzü güldürür canim,peki suanda bebis varmi canim

canım hikayemi ''kasımda tüp bebeğe başlayanlar ''başlığı altında okuyabilirsin.Özetle ilk tüp bebek denememiz dış gebelikle sonuçlandı.Şu an tekrar tedavi oluyorum herşey yolunda giderse bayramın 2.günü transferim yapılacak.Allah hepimizew evlat sahibi olmayı nasip eder inşallah

bende kirsehirliyim ama karadeniz geliniyim canim,dogma büyüme buraliyim,rabbim mehmetciklerimizin yardimcisi olsun ve onlari korusun canim,dogudami asker yoksa

bugun doktorunuz nasil gecti.inan hep kalbim seninleydi.o patigi aldiran sana bebegide nasip edecek insallah.melissacigim Rabbim verdigi derdin devasinida yaratmistir yeterki biz o devayi bulmaya calisalim.peygamberimiz ``corekotu olumden haric herseye devadir`` buyurmus.birde gunde 41 corekotu yese esin....
selam canim neden hep burdami oldugumu sordun canim,yeni geldim eve birazda orda gezdik,urolog esimde kan aldi hormon testi yapilcak ve spermiogram yapti,sonucu 14 ocakta ögrenecegiz,pek umutlu görmüyorum ama sizide yaniltmak istemem dedi,cünkü azosperm olupta klinefelder sedrom olanlarda genel dogustan icten bile sperm üretimi olmuyor dedi ama bu durumda olupta tesede sperm bulunanda oldu dünyada dedi,yani bizim durumumuz binde bir yani sansiniz varsa bise vardir dedi.profösörle konusayim kan ve sperm sonucuda bi gelsin ona göre ne yapacagimiza bakacaz dedi ve belki hic umutsuz gibiyse tese bile yapmaya gerek yok dedi ama tabiki siz isterseniz yapilabilir dedi,biz ne olursa olsun tesede yapilcak hic degilse kafamizda soru olmaz acaba varmiydi diye dedik,bakalim hayirlisi artik,bugün marketden ari sütü aldim hic deneyen oldumu?spermler icin iyi diye duydum bu siteden

canim gecmis olsun bekle bakalim allah büyük ari sütünü duymadim ama polenini duydun bende türkiyeden getirtecegim senin icin hayirlisi neise o olsun neolur üzülme

yasakkelime canim önce sen ümidini asla birakma ve esinede moral ver.insallah hersey guzel olacak bak buna inan.:teselli:bizim dualarimiz sizinle.siz tedavinizi sonuna kadar israrla devam ettirin.guzel haberlerini buradan alacagiz insallah.
hep burada miydin demekle bizim gibi evlenipte geldin diye tahmin etmistim ondan canim

cok sagolun canlarim insallah iyi haberler aliriz canim,hayir ben bura dogumluyum ama ilkokula türkiyede gittim sonra 6.sinifta geri buraya geldim ogündürde burdayim canim

canim gecmis olsun bekle bakalim allah büyük ari sütünü duymadim ama polenini duydun bende türkiyeden getirtecegim senin icin hayirlisi neise o olsun neolur üzülme
cok sagol canim evet hayirlisi neyse o olsun hepimiz icin,ari sütüde balmis,bende burda aldim kücük kavonozda bal ama en üstü petek gibi iyice karistirilmasi lazimmis yenmeden canim

bende kirsehirliyim ama karadeniz geliniyim canim,dogma büyüme buraliyim,rabbim mehmetciklerimizin yardimcisi olsun ve onlari korusun canim,dogudami asker yoksa

slm melissa biraz gec oldu ama nasil gecdi carsamba gunu kü termin hayirli haberler verirsin insallah.kardesim gaziantep de asker kuzenim tuncelide bugun carsi izni vardi internette konusduk iyim diyor mevlam hepsini korusun insallah,nasil karadeniz gelini olmakdan memnunmusun.

melisa okudum arkadaslara yazdigini ama yine umutunu kaybetme ben okadar deneme me ragmen söylüyorum bide kitaplari karisdirirken okudum rabbim duasini kabul etmedigi kulunu cennette öyle güzel bir mükafat verecekmis ki kullar diyecekmis ki dünyada ki hic bir duamiz kabul olmasaydi.yani her seyde bi hayir var.rabbim hebimize evlat versin ana olmayi tattirsin insallah kucagimizi doldursun yada sabrini versin allah büyükdür

melisa okudum arkadaslara yazdigini ama yine umutunu kaybetme ben okadar deneme me ragmen söylüyorum bide kitaplari karisdirirken okudum rabbim duasini kabul etmedigi kulunu cennette öyle güzel bir mükafat verecekmis ki kullar diyecekmis ki dünyada ki hic bir duamiz kabul olmasaydi.yani her seyde bi hayir var.rabbim hebimize evlat versin ana olmayi tattirsin insallah kucagimizi doldursun yada sabrini versin allah büyükdür

selam canim hafta sonu evde degildim giremedim simdi okudum,bende her iste bir hayir vardir diyorum,rabbim demekki biraz caba harcamamizi istiyor belkide,ama dogrusu pek umutlu degilim ama esimde belli etmek istemiyorum cünkü o umutlu,bise desem hemen yüzüme vuruyorsun diyor o yüzden rabbime dua ediyorum umudumuzu bosa cikartma rabbim diye,simdi bide ari sütü bali aldim onu yiyor daha dogrusu sütle karistiriyorum cünkü tadi cok keskin tatli insallah faydasi olur canim

slm melissa biraz gec oldu ama nasil gecdi carsamba gunu kü termin hayirli haberler verirsin insallah.kardesim gaziantep de asker kuzenim tuncelide bugun carsi izni vardi internette konusduk iyim diyor mevlam hepsini korusun insallah,nasil karadeniz gelini olmakdan memnunmusun.
rabbim tüm askerlerimizi korusun canim,simdilik memnunum ama karadenizi görmek daha nasip olmadi canim ama cok sicak kanli insanlar

bende hic bir zaman esime senin kusurun demedim cünkü biz evliyiz ve rabbim bizi birbirimize yazdi bu sorunda onlara yardimci olalim diye 16.12 de dogum gunun vardi benim icin de artik gec olmaya basladi biliyorsun kadinlarda 35 den sonra artik hormonlar degisiyor ve ben artik35 oldum,15 sene oldu hep ayni sorun bir gün isyan etmedim esime üzülmesin diye cünku onunda bir sucu yok kücükken fitik ameliyati etmisler cift tarafli yani gelecegini 6 yasinda calmislar elinden.ailesi ve doktorlar

bende hic bir zaman esime senin kusurun demedim cünkü biz evliyiz ve rabbim bizi birbirimize yazdi bu sorunda onlara yardimci olalim diye 16.12 de dogum gunun vardi benim icin de artik gec olmaya basladi biliyorsun kadinlarda 35 den sonra artik hormonlar degisiyor ve ben artik35 oldum,15 sene oldu hep ayni sorun bir gün isyan etmedim esime üzülmesin diye cünku onunda bir sucu yok kücükken fitik ameliyati etmisler cift tarafli yani gelecegini 6 yasinda calmislar elinden.ailesi ve doktorlar
gecmis dogum günün kutlu olsun canim,24.12 dede ben 29 olcam,dogrusu bende korkuyorum ya hic anne olamazsam diye,etrafdakiler cok üstüme geliyor cocuk yapsana diye okadar daraliyorum ki kolaysa siz yapin 2 yildir neler cekiyorum diyesim geliyor,birde benim ailemle aram kötü konusmuyoruz pek,esimi hic istemediler yasi benden kücük diye,bu yasta saclarim bembeyaz oldu,rabbim hepimize anne olmayi nasip etsin elimizi evimizi cocuksuz birakmasin canim,benim esiminki dogustanmis cünkü klinefelder sedromu varmis simdi o durumu karistiriyor,sperm olamama ihtimali yüksek diyor doktorlar hayirlisi allahtan

CANIM BENIM BEN ASLI AACHENDA YASIYORUM DIGER ARKDASLARIN BAHSETTIKLERI EN PAHALI YÖNTEMLERI VE ARASTIRMALARI DÜNYANIN ÜCÜNCÜ BÜYÜK HASTANESI OLAN UNIKLINIKTE YAPTIRDIK BENIM ESIMDEDE AYNI SORUN VAR EN INCE MKIROSKOPIK INCELEMELER SONUCUNDA ESIMDE ASLA VE HIC OLMAMAK KAYDIYLA SPERM BULUNAMADI IKI KERE OPERASYON GECIRDI AMA NAFILE ÖNCELIKLE ESINDE HICMI SPERM YOK YOKSA VARSA AZMI BU COK ÖNEMLI BI AYRINI BENIMDE PROLAKTIN HORMONUM BOZUKTU DÜZELDI BI TAKIM ILACLAR KULLANDIM KILO SORUNUM GÜNDEME GELDI AMA SEN HORMONLARIN ICIN ÜZÜLME DÜZELIR ISTERSEN BENIMLE MSN DEN KONTAGA GECEBILIRSIN KONUSURUZ XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXeklersen sevinirim

Seni Insanlarin Ne Kadar Zora Ve Dara Soktuklarini Bende Cok Iyibiliyorum Her Sene Izine Gittigin Zaman Sorarlar Sanki Biz Onlarin Nelerini Sorguluyorak Bende Anlamiyorum Ayni Sorunu Bende Yasiyorum Seinle Sanki Ayni Sorunlari Yasiyoruz Benimde Ailemle Aram Kötü Iyi Iliskilerimiz Yok Aynen Esim Yüzünden Esimi Istemediler Seninle Sanki Ayni Kaderi Paylasiyoruz Seni Tanimak Isterimmmm

selam canim seni kayit ediyorum canim,üzüleyimmi sevineyimmi bu duruma bilmiyorum cünkü benim durumumda olani duymamistim bu sitede ya sperm var sayisi az yada hareketi az olanla karsilasdim ama sagolsun arkadaslar ellerinden geldigince yardimci oldular bana

slm melissa dogum günün kutlu olsn insallah her dilegine kavusursun.ailen le aranda sorun olmasi cok zordur helede böyle destege en cok ihtiyacin oldugu zamanda onlarin senin yaninda olmamasi.rabbimden dilerin her isini yoluna koysun bir dilek dile bin kere kabul olsun öptmmmm

slm melissa dogum günün kutlu olsn insallah her dilegine kavusursun.ailen le aranda sorun olmasi cok zordur helede böyle destege en cok ihtiyacin oldugu zamanda onlarin senin yaninda olmamasi.rabbimden dilerin her isini yoluna koysun bir dilek dile bin kere kabul olsun öptmmmm

cok sagol canim amin canim cümlemisin dilegi duasi kabul olsun,kusura bakma yeni gördüm dün firsat bulup giremedim canim cok sagol

X