Allianz özel sağlık sigortası hamile kalmak icin Aşılamayı karşılıyor mu

Kafam karıştı açıkçası biraz asilama da düşünüyoruz işimi sansada bırakmak istemiyorum
Aşılama sonucunuzu bekleyin eğer hamile değilseniz yaptırın. Çünkü son adet tarihi önemli. Sigortanız karşılamaz yoksa boşuna yaptırmış olursunuz.

Aşılama sonucunuzu bekleyin eğer hamile değilseniz yaptırın. Çünkü son adet tarihi önemli. Sigortanız karşılamaz yoksa boşuna yaptırmış olursunuz.
Haklısınız ama işte asilama umudu da var bende bide hamile kalırsam bu Sefer yaptıramam peki evde kendim test yapsam anlasam hamile olduğumu söylemesem asilama gozukmus olup yine tahlil istiyorlarmi

Peki son bisey daha sorabilir miyim mesela.ben bu ay asilama yaptırdım ve sonuc için hastaneye gitmedim hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum sigorta şirketi arastiriyodur sonuçta...asilama işlemi fln da gözükür illaki..ama asilama işlemi olup sonuç için hastaneye gitmesem pozitif mi negatif mi diye gözükmemesi için bu şekilde yararlanabilir miyim sigorta paketini almadan önce sadece asilama yaptırarak
Muayene olmak ister gibi kadın doğumdan randevu al test yaptır
Onu karşılar canım öyle
Ama anlaşmalı hastanede

Doğum teminatlı tamamlayıcı sağlık sigortası için mi dediniz 6 ay süresi var diye? Anadolu Sigorta doğum teminatlı tamamlayıcı sigortam var benim de ama yaptırırken son adet tarihinizin poliçe geçerlilik tarihinden sonra olması yeterli denmişti.
Ne zaman yaptırdın?

Haklısınız ama işte asilama umudu da var bende bide hamile kalırsam bu Sefer yaptıramam peki evde kendim test yapsam anlasam hamile olduğumu söylemesem asilama gozukmus olup yine tahlil istiyorlarmi
Bu konuda hiç bilgim yok malesef🤷🏼‍♀️

Allianz özel sağlık sigortası hamile kalmak icin Aşılamayı karşılıyor mu konu hakkında bilginiz tecrübeniz varmi
Doğum paketi için anlaştınız mı? Ben senelerdir kullanıyorum evlenince hemen çocuk planlamıştık yaşımızdan dolayı 5 ay geçmeden hamile kalırsanız karşılamayız 1 sene dolacak bir sonrakinde karsialriz dediler
Sonra hiç yaptırmadım gebelik desteği. Çocuk olmuyordu sorun vardı.
Şimdi hamileyim çok şükür kadin doğumu değil diğer şeylerde karşılıyor doğumu karşılamayacak mesela

Bazı sigortalar daha kısa bekletiyor sanırım ama emin değilim, bazıları hamilelikte bile sigorta yapabiliyor ama tabii ücreti daha fazla oluyordur muhtemelen. Ya bunlara bakın ya da doğum paketi falan bakarsınız hamile kalınca

Ay so r
Doğum paketi için anlaştınız mı? Ben senelerdir kullanıyorum evlenince hemen çocuk planlamıştık yaşımızdan dolayı 5 ay geçmeden hamile kalırsanız karşılamayız 1 sene dolacak bir sonrakinde karsialriz dediler
Sonra hiç yaptırmadım gebelik desteği. Çocuk olmuyordu sorun vardı.
Şimdi hamileyim çok şükür kadin doğumu değil diğer şeylerde karşılıyor doğumu karşılamayacak mesela
4 ay sonra asilama düşünüyorum fiyatlarda pahalı yaptirsam hamile kalacagimin garantisi yok asilama umudum da var ama yaptirirsam sanırım faydalanamaycagim ne yapsam bilemedim

Bir de benden tahlil istemediler yaptırırken ama buradaki önemli kriter hamileyseniz son adet tarihinize göre bebeğin haftası belirlendiği için doktor son adet tarihinizi girdiği anda sisteme eğer poliçe tarihinizden önceye denk geliyorsa yararlanamazsınız. Şu anda kesin olarak hamile değilseniz yaptırın. Sonuçta hiçkimsenin hamile kalıp kalmayacağı ya da o poliçe döneminde doğurup doğurmayacağı belli değil ki. Artısını eksisini düşünüp kararınızı ona göre verin🙏

Bazı sigortalar daha kısa bekletiyor sanırım ama emin değilim, bazıları hamilelikte bile sigorta yapabiliyor ama tabii ücreti daha fazla oluyordur muhtemelen. Ya bunlara bakın ya da doğum paketi falan bakarsınız hamile kalınca
Iyice araştırmam lazim dogum paketleri de çok uçuk fiyatları sigortam olursa baya uygun gelmiş olur 3 aylik bekletmeli paketleri olursa alabilirim belki

Bir de benden tahlil istemediler yaptırırken ama buradaki önemli kriter hamileyseniz son adet tarihinize göre bebeğin haftası belirlendiği için doktor son adet tarihinizi girdiği anda sisteme eğer poliçe tarihinizden önceye denk geliyorsa yararlanamazsınız. Şu anda kesin olarak hamile değilseniz yaptırın. Sonuçta hiçkimsenin hamile kalıp kalmayacağı ya da o poliçe döneminde doğurup doğurmayacağı belli değil ki. Artısını eksisini düşünüp kararınızı ona göre verin🙏
Şuan hamile degilim bizim düşüncemiz ağustos sonu gibi asilama yaptırmak oyzuden kararsız kaldım biraz

Şuan hamile degilim bizim düşüncemiz ağustos sonu gibi asilama yaptırmak oyzuden kararsız kaldım biraz
Anladım ben bu ay aşılama yaptırdınız olarak anladım başlangıçta. Anadolu sigorta uygun genelde de o tercih ediliyor. Benim poliçeme baktım tekrar son adet tarihinden önce yaptırmış olmak yeterliymiş.

Canım inşallah kullanmak nasip olsun hangi poliçeyi yaptırdın benden gebelik testi istemişlerdi verdim. Sonra fiyat cıktı yaptırdım martın 24 ünde

Canım inşallah kullanmak nasip olsun hangi poliçeyi yaptırdın benden gebelik testi istemişlerdi verdim. Sonra fiyat cıktı yaptırdım martın 24 ünde
İnşallah canım amin🤲 Anadolu Sigorta tamamlayıcı sigorta benimki. Aslında iş arkadaşımla konuşuyorduk sigortadan bahsetti o da Anadolu yaptırmış doğumunda kullanmış filan. Ben de eve gelip eşime anlattım ben de onunla ilgili görüşme yaptım bugün dedi:) öylelikle yaptırdık 13 Mart’ta yaptırdık biz. Seninki de mi Anadolu?

X