Allah rızası için sacim aşırı kepekli ve deli gibi kaşınıyor yardım :(((

2 tane bundan alıp bununla yıkamanızın inanılmaz faydası olacaktır. Yukarıda şampuan önerileri yapışmış onlar ile bunu birleştirdiğinde farkı göreceksin. Ben bunu kullanmadan önce saçımı yıkamıyormuşum gibi hissediyorum. Tertemiz yapıyor saç diplerini.

Eklentiler

• 6383707A-9F2C-4942-924C-F8728FD98118.png
    6383707A-9F2C-4942-924C-F8728FD98118.png
    148,2 KB · Görüntüleme: 64
Şaçlarımı kepekten kurtaran şampuan. Yeşil olanını kullanıyorum. Daha önce kerastase,Davines gibi şampuanlar kullandım ama hiç birisi vıchy gibi iyi gelmedi.Her duş sadece bir şampuan yapıyorum yeterli geliyor.

Kesinlikle bende bunu tavsiye edecektim. Vichy çok iyi geliyor. Pahalı ama uygun fiyatlı bir eczane ürünüde yok zaten. Hatta güvenilir eczane siteleri var onlarda indirime giriyor arada.
benimde saçlarımı kepekten kurtaran tek şampuan.Evet biraz pahallı ama çok uzun süre gidiyor.her duş sadece bir defa şampuanlamak yetiyor.Hele egzama sorunu olan varsa kesinlikle kullansın.Bende bir süre egzamadan çekmiş birisi olarak söylemek istedim. :)

İyi geceler kafamin kaşıntısına uyandım bu saatte. Allah rızası için eşimde de bende de saçımızın dibinde kepek var kaşıya kaşıya artık yara yaptık. Siyah giyemez olduk. Kaç yıldır çözümünü bulamıyoruz. Nasıl geçer bu kortizonlu ketoral mı nedir onu kullandık bi geciyo sonra yine aynı ayrıca dökülüyo. Head shoulders kullanıyoruz oda fayda etmedi Napmamiz lazım ne kullanmamız lazım çok illet bisey ya :KK43:((
Elma sirkesi deneyin birde fayda ederse.

Seboreik dermatit teşhisi konuldu banada siyah tişört giyemezdim asla denemediğim şampuan, doktorun yazdığı solüsyon vs. hiç biri işe yaramadı taki şampuanım bitmiş bu sefer ne alsam hangisini denesem diye düşünürken eşim clear man mentol ferahlığı kullanıyordu onu denedim ve 2 yıldır bu kepeğe benzer şeyden kurtuldum.

X