Aldattığı için boşandığım eş ve bozulan psikolojim

İki çocuğa rağmen adam seni aldatmış, boşanmayı kabul etmiş. Boşandıktan bir ay sonra evlenmiş. Bu adamdan şahıs olarak hayır gelmez bırak kocalığı, sevgililiği…

bu kadar basit bir seye bile yeteneğiniz yok, bence üzücü

bu kadar basit bir seye bile yeteneğiniz yok, bence üzücü

travma dedigin ne mesela oturup agliyormusun ?
Kimseyle konuşmak kimseyle görüşmek istemedim, yaşamak istemedim hayattan soğudum , evet agladigim zamanlar çok oluyor onu kaybettigim için değil gençliğimi enguzel yıllarımı harcadığı için ben bunları haketmedim dedim hep, bunlar bı kısmı diyelim daha yeni kendime geliyorum, en çok ta çocuklarıma bunları yasattigimiz için üzülüyorum, şimdi tek gayem onlara tek başıma daha güzel bı hayat sunmak

Belli ki piskolojik olarak iyi durumda değilsiniz. Hem kafanızı dinlemek hemde yaşananları doğru değerlendirmek için bir süre çocuklarınız dahi kimseyle görüşmeyin. Kendiniz iyi hissettiğinizde kendinize ve çocuklarınıza bir gelecek planı hazırlayın ona göre haraket edin.
Ayrıca eski eşiniz tam bir dengesiz. Sakın ona dönmek gibi bir hata yapmayın. Yoksa hayatınızı tekrardan mahfedersiniz.

Belli ki piskolojik olarak iyi durumda değilsiniz. Hem kafanızı dinlemek hemde yaşananları doğru değerlendirmek için bir süre çocuklarınız dahi kimseyle görüşmeyin. Kendiniz iyi hissettiğinizde kendinize ve çocuklarınıza bir gelecek planı hazırlayın ona göre haraket edin.
Ayrıca eski eşiniz tam bir dengesiz. Sakın ona dönmek gibi bir hata yapmayın. Yoksa hayatınızı tekrardan mahfedersiniz.
Bende beni bu şekilde görmelerini istemediğim için onların orda olması razı oldum ben ne kadar iyi olursam onlara daha çok faydam olur.
Ona 2. Şansı 2 sene önce verdim bir daha da asla öyle bir hatayı yapmam

Kimseyle konuşmak kimseyle görüşmek istemedim, yaşamak istemedim hayattan soğudum , evet agladigim zamanlar çok oluyor onu kaybettigim için değil gençliğimi enguzel yıllarımı harcadığı için ben bunları haketmedim dedim hep, bunlar bı kısmı diyelim daha yeni kendime geliyorum, en çok ta çocuklarıma bunları yasattigimiz için üzülüyorum, şimdi tek gayem onlara tek başıma daha güzel bı hayat sunmak
Buda senin sinavin yani haklisin ömrünü adamissin yinede sükret ya hastaliklarla mücadele etseydin ömür boyu yine tekrardan sevebilirsin güzel tatli cocuklarin olmus bir sevebilecegin iyi bir insan cikar eminim zaman geciyor bir sekilde herkes ölecek önemli olan bu dünyaya güzel cocuklar verip yetistirmek rahat huzurla yasamak hayatinda girip cikanlar olacak surada cikarabilecegin ders kendine deger vermek birine cok fazla adanmamak eminim onu hem baban yaptn hem arkadas hem sevgili herseyin olmus elinden tutmayi o birakti bu yolda ilk önce huzurunu düsün cocuklarini baskada bise düsünme ne hali varsa görsn bunun icin cocuklari al bir süre yasadign yerden uzaklas..sevdigin müzikleri dinle ,kitap oku

Evli barklı adamla konuşmanız etik dışı değil mi sizce de? Zamanında aldatılmış bir kadın olarak şimdi siz aldatmaya aracı oluyorsunuz yuva yıkmayın.
Buda senin sinavin yani haklisin ömrünü adamissin yinede sükret ya hastaliklarla mücadele etseydin ömür boyu yine tekrardan sevebilirsin güzel tatli cocuklarin olmus bir sevebilecegin iyi bir insan cikar eminim zaman geciyor bir sekilde herkes ölecek önemli olan bu dünyaya güzel cocuklar verip yetistirmek rahat huzurla yasamak hayatinda girip cikanlar olacak surada cikarabilecegin ders kendine deger vermek birine cok fazla adanmamak eminim onu hem baban yaptn hem arkadas hem sevgili herseyin olmus elinden tutmayi o birakti bu yolda ilk önce huzurunu düsün cocuklarini baskada bise düsünme ne hali varsa görsn bunun icin cocuklari al bir süre yasadign yerden uzaklas..sevdigin müzikleri dinle ,kitap oku
Açıkçası ilk aşkım gibi birşeydi babadan yeterince ilgi sevgi görmeyince biran onda görünce onu herşeyim yaptım kendimden çok değer vermiştim. Sevgi mi fazlasıyla verdim haketmeyen insan için. Bundan sonra o değeri kendime ve çocuklarıma veriyorum

Merhaba kızlar 1 sene önce eşimle ayrıldık aldattı beni 1 ay sonra tekrardan evlendi 1 senedir evli ama evliliği sorunlu gidiyo bnaa surelikli rahatsız ediyordu 1 ay öncesine kadar başlarda ben seni unutamadım bosanicam dava açtım fln dedi boşanma günü geldi tekrar biraraya geldiler ondan sonra bnaa git gelli yazıyordu smdi de o kız dönsün diye yalvarıyor resmen 2 tne cocugum var benim psikolojim çok bozuldu onla ilgili çocuklarla ilgili konu oldumu kendimi dik tutamiyorum hemen ağlıyorum ağlamamak için ne yapmam lazım bana bı akıl verin bu durum beni çok rahatsız ediyor başkasına bu konuları anlatırken bile ağlıyorum..
Burada bir üye var üç kere boşanıp üç kere kocası ile evlenen. Şimdi metres hamile kalmış yine boşanıyor. Ona sorabilirsiniz “boşa geçen yıllarını”

Bosanmak kolay bir mesele degil. Atlatamamaniz cok normal. Ama eski esiniz hic normal degil. Size surekli yazarak hayatta ilerlemenizi istemiyor. Ise girmissiniz. Artik yolunuza bakin.

Çocuklar dışında başka konular konuşmanız ne saçma. Sizi sevse aldatır mı ay resmen Kızılcık şerbo Fatih😆

2 tane çocuğum var çocuklar yönünden iletişim kuruyordum ama ileri boyuta girdi. Birini bulurum düşüncesinde hep çocukları oraya yolladım velayetini ver bana diyo dava aç al diyorum masraf yapmamak için bana aç diyor en son kavgamızi 2 gün önce ettik bu da durduk yere ben onu asla rahatsız etmiyorum her yerden engelli bı yolunu buluyo benle iletişime geciyo şuan ben işe girdim çocuklar onda onu hazmedemiyor

Yazık çocuklara. Çocuklarınızı bırakmasaydınız. Bu arada bence çokta sizi etkilemiyor etkilese uzaklaştırma alırdınız yaptığı taciz, ayrıca egosundan yapıyor.

Boşandığınız adamla çocuklar haricinde iletişime geçmeyecektiniz. Adam sizi aldatmış, boşanmışsınız, başkasıyla evlenmiş. Boşanıp seni alacam diyor ve umutla bekliyorsunuz. Böyle saçmalık mı olur? Boşanmasaydınız o zaman.

Çocuklar sanki umurlarında da babaanne bakıyormuş yazık yaşlı kadına, ama çocuklar bahane edilip konuşup duruyorlar falan. Anne maşallah çocukları dışında eski kocasının herşeyine hakim ilişkisi evliliği durumu herşeyi ile ilgili.

Babaanne/anneanne ebeveyn değil. Çocukların ebeveyni annesi ve babası. Anne baba sağken, ortada çok ciddi bir sorun yoksa neden babaanne? Çocuk istedi diye bir şey yok, her istediklerini yapabiliyor olsalardı isimleri çocuk olmazdı

Kendisi çok istese bunu ispat edip velayetlerini alabilirdi anneleri ile bağları kopuk kendileri istedi diyor burdan anlaşılıyor ki asla ilgili değil çocuklarla kendisi. İse girdi iseniz biraz çocuklarınızla da vakit geçirin konu sahibi.
Neden yaptınız bakmayacaktınız? Biri ona atıyor diğeri evlenir annesine baktırır. Ne saçma sapan ilişkiler.

X