Lekeler, Çiller Aklık kremi( Arnavut kremi)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaslar orjinalini temin eden oldumu. bende suan var ve cok az kaldi. aldigim kisinin irtibatini kaybettim. yine bu siteden bir arkadas yardimci olmustu ama bu nedenle hesabini kitlediler tekrar irtibat kuramadim. internet sitesi uzerinden satilanlarin icerisinde krem karisimi oluyor. zaten arnavut kremi cok zor emilen bir krem cilt tarafindan. krem karisimi oldugu zaman once krem nufus wdiyor ve cilt neme doyuyor ve arnavut kremi suratinizda kaliyor. bunun icin saf olanini bulmak lazim.

Merhaba arkadaşlar bu krem hakkında bilgisi olan var mı? Yardımcı ola bilir misiniz? Güneş lekelerim var ve bu kremde cildi beyazlaştırıyormuş. Netde kremi satan çok yer var ama saf olmaz diğe almıyorum((( burda doğal evde bu kremi yapan var mı? Çoook lazım...( bu arada sadece güneş lekelerime sürücem içeriğinde cıva var biliyorum zararlı ama kremin zararı hakkında bir şey yazmayın sadece bilgisi olan kişiler yazsın) birde tarifini bilen biri yaza bilir mi?(((
Merhaba yeni üye oldum ve ozellikle bu foruma cevap yazabilmek icin ben bu kremi bi kozmetik sitesinde görmüştüm ilk ama inanmadm tabiki intteki bu krem vs. Gibi seylere inanmam ama daha sonra bu kremin gercek oldugunu fakat sadece ev yapmlarnn orjinal oldugunu anladım yalnz pek çok kişi de ev yapımı yapp sattgni söylüyor iki kadn buldum kadinlarn ikisiylede konuştum ama birine daha cok guvendim ve siparis verdim daha gelmedi siparişim ve kullanmadan sizede onermek istemiyorum inş gerçek çıkarsa tekrar dönüş yaparım

Arkadaşlar giremedim bi türlü neyse kremi aldım orjinal krem sanırım rengi grimsi kokusu resmen tereyağı gibi çok çok çok yoğun tırnagımla kazıyarak sürdüm resmen ilk sürdüğünüzde suratınız bembeyaz oluyo sonra ten yavaş yavaş emiyo kremi gece sürünce sabaha emmiş oluyo daha bi kez sürdüm gelişmeleri yazarım isteyene yardımcı olabilirim ..

Arkadaslar kremi kullandım iyi geliyo gibiydi ama icindeki bi madde alerji yaptı hastanelik oldum yavas yavas isledi sanırım ilk zamanlar burun tıkanıklığım ve vajinal akıntımda artma oldu bas ağrılarım arttı bunları onemsemedim grip gibi bisey sandım ağzımdan yara filan çıktı doktor doktor dolandım sabahtan beri alerji iğnesi yaptılar bu sabah birden bire oldu uyandgmda sok geçirdim tüm vücudum yuzumden başlayarak kıpkırmızı döktü bi suru ilac verdiler igne yaptılar agzimdaki yara bas ağrım filan geçti bayaa cok şükür ben bunu satın aldığım kadına söyledim ve sayfasinada alerji yapabilir alerjik bi bünyeniz varsa almayın yazdım ama o beni engellemis yorumları kaldrmış halbuki ben krem kotu cilde iyi gelmiyo yada kadin kötü sakin burdan bise almayın guvenmeyin diye bise yazMadim kesinlikle kremden degil parasını yollucam ama hakkımı helal etmiyorum demiş , ben başıma gelen bi talihsizlikten ötürü insanları uyarmakla yükümlüyüm kimseyi ve kremi kotulemedim kesinlikle herkesin bunyesi farklı ama sabah kadına mesaj attım cok kotu alerji oldu doktora gidiyim mi diye oda bise olmaz malatyada bi mişterimede boyle oldu doktora gitti bişey çıkmadı dedi ben bu lafa güvenip uyumaya devsm ettim annemide uyandrmadm saat on iki gibi uyandım cok halsizdim ve tum vucuduma yayilmaya başlamıştı midem bulaniyodu doktora gittik acilen tatil oldugu için tam dort hastane dolandk doktor yok hic bi yerde bezmialemdeki cildiyeci doktor yuzumu gordugu halde ilgilenmedi randevusuz bakamazms resepsiyondakiler yüzümün halini gorunce gidin bi soylyin rica edin muayene etsin dediler ama ben randevusuz calismiyorum deyip bakmadi igneyi bi devlet hastanesinin acilinde yaptilar en son hasekideki cildiyeci bir erkek doktor beni muayene etti ve tedavi için ilaç yazdı Onada Burdan TEŞEKKÜR ediyorum

sakın almayın benim cildim mahvoldu.resmen zehirledi cildimi.10 yaş yaşlandım cildim çöktü,göz kapağım kaşım düştü,göz çevrem kırış kırış.yanaklarımdaki yüzümdeki yağ eridi cilt incelmesi yaptı.şimdi estetikçi arıyorum

Son düzenleme:
Arkadaşlar giremedim bi türlü neyse kremi aldım orjinal krem sanırım rengi grimsi kokusu resmen tereyağı gibi çok çok çok yoğun tırnagımla kazıyarak sürdüm resmen ilk sürdüğünüzde suratınız bembeyaz oluyo sonra ten yavaş yavaş emiyo kremi gece sürünce sabaha emmiş oluyo daha bi kez sürdüm gelişmeleri yazarım isteyene yardımcı olabilirim ..

sakın almayın benim cildim mahvoldu.resmen zehirledi cildimi.10 yaş yaşlandım cildim çöktü,göz kapağım kaşım düştü,göz çevrem kırış kırış.yanaklarımdaki yüzümdeki yağ eridi cilt incelmesi yaptı.şimdi estetikçi arıyorum

Allah'ım inanamıyorum çok geçmiş olsun, Arnavutlar alsınlar kremlerini başlarına çalsınlar, biz Türk Kadınları gayet güzeliz kendi elimizle mahvediyoruz kendimizi, ben şu saatten sonra bi kaç siyah noktadan bi kaç sivilceden filan yakınmam, kızlar cilt sorununuz varsa doktora gidin, böyle Saçma insanlara güvenmeyin

Allah'ım inanamıyorum çok geçmiş olsun, Arnavutlar alsınlar kremlerini başlarına çalsınlar, biz Türk Kadınları gayet güzeliz kendi elimizle mahvediyoruz kendimizi, ben şu saatten sonra bi kaç siyah noktadan bi kaç sivilceden filan yakınmam, kızlar cilt sorununuz varsa doktora gidin, böyle Saçma insanlara güvenmeyin
şuan toplam estetik masrafım 20000 e yakın.dermatologdan başkasından hiçbişey almayın.bana satan izmirden bi bayandı

Son düzenleme:
cnm bnm çokkk geçmiş olsunnnnnnn ben aldım 3 gün kullandm fayda etmeyince attım gittiiiiiii

Merhaba;
Ben de krem hakkında çok araştırma yaptım..
Orjinalinin civa ile olduğu kesin...Gerçek orjinal üreticiyi bulmakta zor bu anlamda..İzmirden bir bayandan temin ediyorum çokta memnunum..1 ay oluyor kullanalı bu kadar çabuk etki edeceğini tahmin etmezdim..[/QUOTE
Merhaba;
Ben de krem hakkında çok araştırma yaptım..
Orjinalinin civa ile olduğu kesin...Gerçek orjinal üreticiyi bulmakta zor bu anlamda..İzmirden bir bayandan temin ediyorum çokta memnunum..1 ay oluyor kullanalı bu kadar çabuk etki edeceğini tahmin etmezdim..
benim 3 günde yüzümü mahveden bi krem sizi nasıl mükemmel yapıyo acaba? burdan sırf reklam için kimseyi övmeyin

Arkadaşlar alerjim iyileşti çok şükür 2 buçuk haftada anca iyileşti nasıl bi alerji yaptıysa satın aldığım kadın paranı iade edicem küçük bebeğim var kimsenin hakkını yemem diyip duruyodu ama malesef YALAN oldu telefonlara bakmıyor zaten bende artık iletişim kurmaya calismiyorum cuma günü alerji oldum pazartesi kremi kargoya verdim kargonun fotosunu cekip gondermem yada kargo sirketinden haber gelmesi şartıyla paramı hemen iade ediceni söyledi ama kargo verdigi adrese ulamasina rağmen paramı yatrmadi ben HAKKIMI HELAL ETMIYORUM !! Hayır yani hem kremi alerjirea yaptı hem doktora gerek yok dedi hem bana iftira ediyosun dedi ben iki buçuk hafta ne çektim bi Özür bile dilemedi ki umrumda degil zaten ama bide üstüne paramı iade etmedi söz verdigi halde yani hırsızlık resmen odedigim kargo paralarida cabası resmen hırsızlık yaa özellikle yaklaşık bi ay hic bi sey yazmadım belki yatirir paramı diye ama malesef haram zıkkım olsun ne diyim bbi kac kuruş bu kadar küçültmesine gerek yoktu kendisini , cidden boyle portallardan yada internet üzerinden tanimadiginiz bilmediginiz kimseden bisey almayın Sonra insanlara güvendigimiz İçin biz Salak oluyoruz ..

Arkadaşlar alerjim iyileşti çok şükür 2 buçuk haftada anca iyileşti nasıl bi alerji yaptıysa satın aldığım kadın paranı iade edicem küçük bebeğim var kimsenin hakkını yemem diyip duruyodu ama malesef YALAN oldu telefonlara bakmıyor zaten bende artık iletişim kurmaya calismiyorum cuma günü alerji oldum pazartesi kremi kargoya verdim kargonun fotosunu cekip gondermem yada kargo sirketinden haber gelmesi şartıyla paramı hemen iade ediceni söyledi ama kargo verdigi adrese ulamasina rağmen paramı yatrmadi ben HAKKIMI HELAL ETMIYORUM !! Hayır yani hem kremi alerjirea yaptı hem doktora gerek yok dedi hem bana iftira ediyosun dedi ben iki buçuk hafta ne çektim bi Özür bile dilemedi ki umrumda degil zaten ama bide üstüne paramı iade etmedi söz verdigi halde yani hırsızlık resmen odedigim kargo paralarida cabası resmen hırsızlık yaa özellikle yaklaşık bi ay hic bi sey yazmadım belki yatirir paramı diye ama malesef haram zıkkım olsun ne diyim bbi kac kuruş bu kadar küçültmesine gerek yoktu kendisini , cidden boyle portallardan yada internet üzerinden tanimadiginiz bilmediginiz kimseden bisey almayın Sonra insanlara güvendigimiz İçin biz Salak oluyoruz ..
allaha havale et cnm allah bildiği gibi yapsınn sanada büyük geçmiş olsunn

allaha havale et cnm allah bildiği gibi yapsınn sanada büyük geçmiş olsunn
çok sağolun , ben sağlığıma kavuştum ya şükürler olsun artık parada umrumda degil herkes kendi ateşini dünyadan götürüyor iade eder veya etmez artık kendi bilcegi iş ..

X